Урядова програма "Доступні ліки"

 

Районна робоча група розглянула перспективи об’єднання Андрівської та Новотроїцької сільських рад у єдину громаду

4 листопада відбулось чергове засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів із добровільного об’єднання територіальних громад Бердянського району.

В ході засідання голова райдержадміністрації Роман Молодецький (голова групи) поінформував учасників зібрання, що до робочої групи надійшли листи від Андрівської та Новотроїцької сільських рад щодо бажання відповідних територій утворити об’єднану громаду поза Перспективним обласним планом. Було розглянуто також відповідні  рішення зазначених сільських рад, статистичні, фінансові розрахунки та обґрунтування об’єднання у даному форматі.

Про передумови такого рішення та процедуру обговорення даного питання доповіли Андрівський та Новотроїцький сільські голови Муслім Магомедов і Марія Положенцева.

Продовжилось засідання обговоренням питань організації виконання на території можливої об’єднаної громади повноважень підрозділів центральних органів виконавчої влади, як то: здійснення соціального та медичного обслуговування населення, функціонування освітньої галузі, забезпечення правоохоронної діяльності, пожежної охорони тощо.

За результатами засідання члени робочої групи прийняли до відома інформацію Андрівської і Новотроїцької сільських рад та вирішили направити протокол даного засідання до Запорізької облради для інформування депутатів. 

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.