Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Районна робоча група розглянула перспективи об’єднання Андрівської та Новотроїцької сільських рад у єдину громаду

4 листопада відбулось чергове засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів із добровільного об’єднання територіальних громад Бердянського району.

В ході засідання голова райдержадміністрації Роман Молодецький (голова групи) поінформував учасників зібрання, що до робочої групи надійшли листи від Андрівської та Новотроїцької сільських рад щодо бажання відповідних територій утворити об’єднану громаду поза Перспективним обласним планом. Було розглянуто також відповідні  рішення зазначених сільських рад, статистичні, фінансові розрахунки та обґрунтування об’єднання у даному форматі.

Про передумови такого рішення та процедуру обговорення даного питання доповіли Андрівський та Новотроїцький сільські голови Муслім Магомедов і Марія Положенцева.

Продовжилось засідання обговоренням питань організації виконання на території можливої об’єднаної громади повноважень підрозділів центральних органів виконавчої влади, як то: здійснення соціального та медичного обслуговування населення, функціонування освітньої галузі, забезпечення правоохоронної діяльності, пожежної охорони тощо.

За результатами засідання члени робочої групи прийняли до відома інформацію Андрівської і Новотроїцької сільських рад та вирішили направити протокол даного засідання до Запорізької облради для інформування депутатів. 

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua