Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

Районна робоча група розглянула перспективи об’єднання Андрівської та Новотроїцької сільських рад у єдину громаду

4 листопада відбулось чергове засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів із добровільного об’єднання територіальних громад Бердянського району.

В ході засідання голова райдержадміністрації Роман Молодецький (голова групи) поінформував учасників зібрання, що до робочої групи надійшли листи від Андрівської та Новотроїцької сільських рад щодо бажання відповідних територій утворити об’єднану громаду поза Перспективним обласним планом. Було розглянуто також відповідні  рішення зазначених сільських рад, статистичні, фінансові розрахунки та обґрунтування об’єднання у даному форматі.

Про передумови такого рішення та процедуру обговорення даного питання доповіли Андрівський та Новотроїцький сільські голови Муслім Магомедов і Марія Положенцева.

Продовжилось засідання обговоренням питань організації виконання на території можливої об’єднаної громади повноважень підрозділів центральних органів виконавчої влади, як то: здійснення соціального та медичного обслуговування населення, функціонування освітньої галузі, забезпечення правоохоронної діяльності, пожежної охорони тощо.

За результатами засідання члени робочої групи прийняли до відома інформацію Андрівської і Новотроїцької сільських рад та вирішили направити протокол даного засідання до Запорізької облради для інформування депутатів. 

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua