Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Об’єднані громади по всій Україні отримають 102 мільйони євро на створення багаторівневої системи управління

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь у запуску Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що відбувся 15 вересня у Вінниці. Меморандум про підтримку процесу децентралізації в Україні підписали Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Комісар ЄС з питань розширення і політики добросусідства Йоханес Хан.

Насамперед учасники наради ознайомилися з результатами децентралізації в Україні за допомогою експозиції здобутків кожного регіону. Запорізьку область представили голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, керівник Офісу реформ Олександр Свистун, голова об’єднаної ОТГ Ігор Гнатуша та депутат обласної ради Денис Коротенко. Вони поінформували, що в нашому регіоні процес об’єднання громад області набирає обертів і, окрім уже створених шести громад, ще 13 місцевих рад ініціювали об’єднання. Особлива увага приділяється підвищенню спроможності  громад, надання їм знань, навичок і, що дуже важливо, ресурсів для забезпечення економічної самодостатності. Перш за все, запорукою фінансової спроможності ОТГ є бюджетна децентралізація. Так, затверджений обсяг доходів загального фонду місцевих бюджетів ОТГ області на 2016 рік становить 123 млн. грн., що майже у п’ять  разів більше від показників місцевих бюджетів, які увійшли до складу ОТГ, на 2015 рік. У результаті утворення об’єднаних громад зріс обсяг власних доходів місцевих бюджетів удвічі або на 31 млн. грн..

Після ознайомлення з напрацьованим учасники презентації Програми з розширення прав і можливостей на місцевому рівні перейшли до обговорення Проекту «U-LEAD з Європою».

Відкриваючи захід, Глава Уряду подякував Єврокомісару за участь і підтримку реформи децентралізації в нашій країні.

- Пройшов експозицію наших створених громад і побачив: десь справи йдуть краще, десь гірше, проте всі сповнені оптимізму. 184 об’єднані громади в Україні вже створено, до кінця року їх буде 250. І це реальна робота, яку не можна припиняти. Свого часу, як голова Верховної Ради України, я фактично займався волонтерством. Адже в мої обов’язки не входило створення громад. Проте я бачу, що цей шлях правильний для України та  людей. Ця система дозволить створити нормальне самоврядування. Тож я вдячний тим головам ОДА, які розуміють децентралізацію і не пригнічують її. Думаю, що серед областей є конкуренція за інвестиції та розвиток. Тож ті регіони, які втілять в життя реформу,  стануть найкращими. Доки я в центральній владі, я буду боротися за успіх цієї реформи. І хочу, щоб це відчув кожен український громадянин, - підкреслив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Як роз’яснив Комісар ЄС з питань розширення і політики добросусідства Йоханес Хан,  за підтримки програми U-LEAD, бюджет якої складає 102 мільйони євро, в Україні буде створено прозору й підзвітну багаторівневу систему управління, яка реагуватиме на потреби громадян. Метою програми є посилення спроможності ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях для реалізації регіональної політики,  реформи децентралізації, вдосконалення адміністративних послуг на місцях для громадян України. Програма спільно фінансується Європейським Союзом та країнами-членами, а саме: Данією, Німеччиною, Польщею та Швецією з метою підтримки українського уряду у впровадженні важливої реформи децентралізації в Україні.

За словами Костянтина Бриля, Запорізький регіон нині входить до п’ятірки лідерів за втіленням у життя реформи, що була проголошена Президентом України Петром Порошенком.

- Нам є про що звітувати. Впевнений, в 2017 році ми маємо завершити порядок формування громад та проведення виборів, щоб перейти на пряме фінансування: бюджет-громада у 2018 бюджетному році та сформувати новий вид народовладдя в Україні. Під час сьогоднішньої зустрічі області обмінялися досвідом своєї роботи. Наші Асоціація спроможних громад та Агенція регіонального розвитку викликали чимало позитивних відгуків, адже насамперед їх робота спрямована на активізацію залучення інвестицій у громади. Загалом були порушені не тільки позитивні моменти, а й законодавчі та інші проблеми, що гальмують реформу децентралізації. За підсумками обговорень можу сказати, що розвиватися будуть  ті регіони, де створені об’єднані громади. Адже саме їх будуть підтримувати обласна влада, держава та Європейський Союз, - зазначив голова  облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Управління у справах преси та інформації  Запорізької ОДА

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.