Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В Осипенко презентували нову об’єднану територіальну громаду

9 вересня в залі засідань Осипенківської сільської ради відбулась презентація новоствореної громади, в якій взяли участь керівництво району, депутати районної та місцевих (Осипенківської, Новопетрівської та Червонопільської) рад, представники галузевих підприємств, установ, організацій з відповідних територій, а також журналісти регіональних засобів масової інформації.

Звертаючись до аудиторії, голова райдержадміністрації Роман Молодецький насамперед подякував усім ініціаторам та активістам цього об’єднання за проведену чималу роботу, привітав громаду з цим досягненням та побажав їй успішного становлення і розвитку, а також запевнив у всебічній підтримці з боку керівництва і спеціалістів райдержадміністрації. 

Попереду у новоствореної громади проведення перших виборів сільського голови, депутатів сільської ради та старост сіл. І те, як буде працювати та розвиватись громада, багато у чому залежить від її новообраного керівництва. Та незаперечним залишиться факт тих переваг, які громада отримає у результаті проведення децентралізаційних процесів на своїй території,- зазначив під час свого виступу Роман Феліксович.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

фото з сайту pro.berdyansk.biz

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.