Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.

 

 

В Осипенко презентували нову об’єднану територіальну громаду

9 вересня в залі засідань Осипенківської сільської ради відбулась презентація новоствореної громади, в якій взяли участь керівництво району, депутати районної та місцевих (Осипенківської, Новопетрівської та Червонопільської) рад, представники галузевих підприємств, установ, організацій з відповідних територій, а також журналісти регіональних засобів масової інформації.

Звертаючись до аудиторії, голова райдержадміністрації Роман Молодецький насамперед подякував усім ініціаторам та активістам цього об’єднання за проведену чималу роботу, привітав громаду з цим досягненням та побажав їй успішного становлення і розвитку, а також запевнив у всебічній підтримці з боку керівництва і спеціалістів райдержадміністрації. 

Попереду у новоствореної громади проведення перших виборів сільського голови, депутатів сільської ради та старост сіл. І те, як буде працювати та розвиватись громада, багато у чому залежить від її новообраного керівництва. Та незаперечним залишиться факт тих переваг, які громада отримає у результаті проведення децентралізаційних процесів на своїй території,- зазначив під час свого виступу Роман Феліксович.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

фото з сайту pro.berdyansk.biz

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua