Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

В Осипенко презентували нову об’єднану територіальну громаду

9 вересня в залі засідань Осипенківської сільської ради відбулась презентація новоствореної громади, в якій взяли участь керівництво району, депутати районної та місцевих (Осипенківської, Новопетрівської та Червонопільської) рад, представники галузевих підприємств, установ, організацій з відповідних територій, а також журналісти регіональних засобів масової інформації.

Звертаючись до аудиторії, голова райдержадміністрації Роман Молодецький насамперед подякував усім ініціаторам та активістам цього об’єднання за проведену чималу роботу, привітав громаду з цим досягненням та побажав їй успішного становлення і розвитку, а також запевнив у всебічній підтримці з боку керівництва і спеціалістів райдержадміністрації. 

Попереду у новоствореної громади проведення перших виборів сільського голови, депутатів сільської ради та старост сіл. І те, як буде працювати та розвиватись громада, багато у чому залежить від її новообраного керівництва. Та незаперечним залишиться факт тих переваг, які громада отримає у результаті проведення децентралізаційних процесів на своїй території,- зазначив під час свого виступу Роман Феліксович.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

фото з сайту pro.berdyansk.biz

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua