Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

 

На Бердянщині створено ще одну об’єднану громаду

В Україні продовжується реформа, ініціатором якої став Президент України Петро Порошенко. У своїй передвиборчий програмі у 2014 році одним із завдань для себе він визначив здійснення децентралізації влади. З того часу Парламентом, Урядом та Міністерствами було проведено дуже велику роботу, направлену на створення законодавчої та нормативної бази для забезпечення проведення децентралізаційних заходів в державі.

Наразі, досить активно відбуваються ці процеси як в країні в цілому, так і на Бердянщині зокрема. В результаті, новостворені громади на місцях отримають більше прав і грошей на реалізацію повноважень, як і анонсував на початку реформи Петро Олексійович. На сьогоднішній день, у відповідності до обласного Перспективного плану, в районі створена ще одна спроможна громада - Осипенківська сільська об’єднана територіальна громада, центром якої визначено село Осипенко. До її складу також увійшли громади Новопетрівської та Червонопільської сільських рад.

Слід зазначити, що це стало можливим, насамперед, завдяки ініціативі та активності мешканців відповідних сільських рад, які однозначно визначили для себе переваги та перспективність розвитку своїх територій тільки в об’єднанні.

Звичайно, цьому сприяла всебічна підтримка громад з боку обласної та районної державних адміністрації. Адже, вже тривалий час в районі здійснюється широка інформаційна кампанія щодо роз’яснення завдань децентралізаційної реформи та переваг добровільного об’єднання громад, проводяться методологічні та консультативні тематичні заходи.

Ще одним вагомим доказом при прийнятті громадами Осипенківської, Новопетрівської та Червонопільської  сільських рад рішення про об’єднання став позитивний приклад Берестівської сільської об’єднаної територіальної громади, яка була учасницею пілотного проекту та утворилась минулого року, об’єднавши в єдине ціле Берестівську, Миколаївську та Карломарксівську сільські ради Бердянського району. Адже про перші її успіхи та досягнення червонопільцям, новопетрівцям та осипенківцям розповіла особисто Берестівський сільський голова Наталія Кушнір.

Тож, літо для Осипенківської, Новопетрівської та Червонопільської громад виявилось дійсно «спекотним» - на всіх територіях проведено громадські обговорення (навіть неодноразово), рішення про добровільне об’єднання  територіальних громад прийнято на сесіях відповідних сільських рад, працювала спільна робоча група.  І, нарешті, розпорядженням голови облдержадміністрації від 30 серпня поточного року № 525 було затверджено висновок про відповідність Конституції та законам України проектів  рішень стосовно добровільного об’єднання територіальних громад Осипенківської, Новопетрівської, Червонопільської сільських рад. За результатами цього позитивного висновку 2 вересня 2016 року депутати всіх трьох сільських радприйняли остаточні рішення про добровільне об’єднання, тим самим завершивши значний етап роботи.

Попереду у нової громади перші вибори сільського голови і депутатів сільської ради та не простий шлях становлення. Між тім, вона не залишиться на одинці зі своїми проблемами, адже має приклад своїх попередників – берестовчан та постійну підтримку керівництва Бердянської райдержадміністрації і членів відповідної районної робочої групи.       

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua