Урядова програма "Доступні ліки"

 

Консультанти Регіонального офісу впровадження децентралізаційної реформи провели тренінги для представників громад району

В рамках свого робочого візиту в Бердянський район консультанти Регіонального офісу впровадження децентралізаційної реформи Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України – Маргарита Трипольська, Олександра Оляніна та Оксана Замулінська провели зустрічі-тренінги з представниками Осипенківської, Червонопільської та Новопетрівської сільських рад, які наразі ведуть активну роботу по створенню об’єднаної громади.

В ході зустрічі консультанти Офісу реформ розглянули та проаналізували документи, які вже підготовлені відповідними місцевими радами, надали необхідні консультації та рекомендації щодо подальших дій, а також методологічні матеріали.

Ще одну аналогічну зустріч провели обласні консультанти з сільськими головами та представниками Андрівської і Новотроїцької сільських рад, які також мають намір об’єднатись.

Якщо перша громада формується згідно обласного Перспективного плану спроможних територіальних громад і це дає їй різноманітні державні преференції, то можливе об’єднання Андрівської і Новотроїцької сільських рад не відповідає схваленому Запорізькою обласною радою та затвердженому Кабінетом Міністрів України плану. Тому, консультанти роз’яснюють самі та просять сільських голів активно поінформувати  мешканців про ті ризики, які є у громади при такому об'єднані. Адже у такому випадку треба дуже оперативно вносити зміни до Перспективного плану (а це, нажаль, досить повільний процес), або новостворена громада втрачає чималу фінансову державну підтримку. Та у будь якому разі рішення щодо свого майбутнього приймають самі мешканці територій, зазначають консультанти Офісу реформ.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю РДА

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.