Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Консультанти Регіонального офісу впровадження децентралізаційної реформи провели тренінги для представників громад району

В рамках свого робочого візиту в Бердянський район консультанти Регіонального офісу впровадження децентралізаційної реформи Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України – Маргарита Трипольська, Олександра Оляніна та Оксана Замулінська провели зустрічі-тренінги з представниками Осипенківської, Червонопільської та Новопетрівської сільських рад, які наразі ведуть активну роботу по створенню об’єднаної громади.

В ході зустрічі консультанти Офісу реформ розглянули та проаналізували документи, які вже підготовлені відповідними місцевими радами, надали необхідні консультації та рекомендації щодо подальших дій, а також методологічні матеріали.

Ще одну аналогічну зустріч провели обласні консультанти з сільськими головами та представниками Андрівської і Новотроїцької сільських рад, які також мають намір об’єднатись.

Якщо перша громада формується згідно обласного Перспективного плану спроможних територіальних громад і це дає їй різноманітні державні преференції, то можливе об’єднання Андрівської і Новотроїцької сільських рад не відповідає схваленому Запорізькою обласною радою та затвердженому Кабінетом Міністрів України плану. Тому, консультанти роз’яснюють самі та просять сільських голів активно поінформувати  мешканців про ті ризики, які є у громади при такому об'єднані. Адже у такому випадку треба дуже оперативно вносити зміни до Перспективного плану (а це, нажаль, досить повільний процес), або новостворена громада втрачає чималу фінансову державну підтримку. Та у будь якому разі рішення щодо свого майбутнього приймають самі мешканці територій, зазначають консультанти Офісу реформ.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю РДА

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua