Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

Збори Новопетрівської громади «дають добро» на об’єднання

Сьогодні, 20 липня, в Новопетрівському сільському Будинку культури відбулись збори мешканців Новопетрівської сільської ради, в ході яких вирішувалось питання щодо добровільного об'єднання громад Новопетрівської та Осипенківської сільських рад. Підтримати громаду під час прийняття доленосного рішення на захід завітали перший заступник голови райдержадміністрації Геннадій Бєлогуров та начальник управління фінансів райдержадміністрації Марина Завгородня.

Під час виступів мешканців території, представників районної та місцевої влади, керівників підприємств, закладів та установ, місцевих депутатів та активістів лунали як роз’яснення, так і власні погляди, побоювання та роздуми щодо перспектив та наслідків входження населених пунктів Новопетрівської сільської ради до нової об’єднаної громади.

Перед учасниками зібрання виступили Наталля Кушнір - сільський голова Берестівської сільської об’єднаної територіальної громади та Володимир Тимків – староста сіл Миколаївка, Радивонівка, Малинівка, Новоіванівка та Новосолдатське. На прикладі об’єднання колишніх Берестівської, Миколаївської, Карломарксівської сільських рад вони надали роз’яснення щодо етапності, термінів та процедур децентралізаційних заходів, акцентували увагу на основних проблемних моментах, з якими стикались громади під час здійснення відповідних заходів.

Окрім цього, Наталля Миколаївна розповіла про перші успіхи та головні досягнення Берестівської сільської об’єднаної територіальної громади за піврічний період свого існування.

Отже, за результатами зібрання було досягнуто згоду переважної більшості його учасників на створення нової територіальної громади в рамках добровільного об’єднання із Осипенківською сільською радою.

 

Організаційний відділ РДА

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua