Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Збори Новопетрівської громади «дають добро» на об’єднання

Сьогодні, 20 липня, в Новопетрівському сільському Будинку культури відбулись збори мешканців Новопетрівської сільської ради, в ході яких вирішувалось питання щодо добровільного об'єднання громад Новопетрівської та Осипенківської сільських рад. Підтримати громаду під час прийняття доленосного рішення на захід завітали перший заступник голови райдержадміністрації Геннадій Бєлогуров та начальник управління фінансів райдержадміністрації Марина Завгородня.

Під час виступів мешканців території, представників районної та місцевої влади, керівників підприємств, закладів та установ, місцевих депутатів та активістів лунали як роз’яснення, так і власні погляди, побоювання та роздуми щодо перспектив та наслідків входження населених пунктів Новопетрівської сільської ради до нової об’єднаної громади.

Перед учасниками зібрання виступили Наталля Кушнір - сільський голова Берестівської сільської об’єднаної територіальної громади та Володимир Тимків – староста сіл Миколаївка, Радивонівка, Малинівка, Новоіванівка та Новосолдатське. На прикладі об’єднання колишніх Берестівської, Миколаївської, Карломарксівської сільських рад вони надали роз’яснення щодо етапності, термінів та процедур децентралізаційних заходів, акцентували увагу на основних проблемних моментах, з якими стикались громади під час здійснення відповідних заходів.

Окрім цього, Наталля Миколаївна розповіла про перші успіхи та головні досягнення Берестівської сільської об’єднаної територіальної громади за піврічний період свого існування.

Отже, за результатами зібрання було досягнуто згоду переважної більшості його учасників на створення нової територіальної громади в рамках добровільного об’єднання із Осипенківською сільською радою.

 

Організаційний відділ РДА

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua