Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.

 

 

Збори Новопетрівської громади «дають добро» на об’єднання

Сьогодні, 20 липня, в Новопетрівському сільському Будинку культури відбулись збори мешканців Новопетрівської сільської ради, в ході яких вирішувалось питання щодо добровільного об'єднання громад Новопетрівської та Осипенківської сільських рад. Підтримати громаду під час прийняття доленосного рішення на захід завітали перший заступник голови райдержадміністрації Геннадій Бєлогуров та начальник управління фінансів райдержадміністрації Марина Завгородня.

Під час виступів мешканців території, представників районної та місцевої влади, керівників підприємств, закладів та установ, місцевих депутатів та активістів лунали як роз’яснення, так і власні погляди, побоювання та роздуми щодо перспектив та наслідків входження населених пунктів Новопетрівської сільської ради до нової об’єднаної громади.

Перед учасниками зібрання виступили Наталля Кушнір - сільський голова Берестівської сільської об’єднаної територіальної громади та Володимир Тимків – староста сіл Миколаївка, Радивонівка, Малинівка, Новоіванівка та Новосолдатське. На прикладі об’єднання колишніх Берестівської, Миколаївської, Карломарксівської сільських рад вони надали роз’яснення щодо етапності, термінів та процедур децентралізаційних заходів, акцентували увагу на основних проблемних моментах, з якими стикались громади під час здійснення відповідних заходів.

Окрім цього, Наталля Миколаївна розповіла про перші успіхи та головні досягнення Берестівської сільської об’єднаної територіальної громади за піврічний період свого існування.

Отже, за результатами зібрання було досягнуто згоду переважної більшості його учасників на створення нової територіальної громади в рамках добровільного об’єднання із Осипенківською сільською радою.

 

Організаційний відділ РДА

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua