Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

Громади району обговорюють шляхи об’єднання

В рамках реалізації заходів щодо впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади в Бердянському районі активізувалась робота з обговорення питань щодо створення територіальних громад.

Так, у червні, відбулися збори громадян Дмитрівської сільської ради з розгляду перспектив об'єднання громад Дмитрівської і Луначарської сільських рад. Під час заходу було заслухано та обговорено звернення ініціативної групи Луначарської сільської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Дмитрівка, Шевченка і Азовське (Луначарське). Жваву дискусію викликало питання визначення адміністративного центру потенційної нової громади, адже ініціаторами заходу для цього було запропоновано село Азовське (Луначарське). Натомість, дмитрівчани запропонували у якості  адміністративного центру село Дмитрівка, аргументуючи свою позицію тим, що Дмитрівська територіальна громада має більш розвинену інфраструктуру, зокрема, потужні об'єкти соціальної сфери.

Отже, дві громади, маючі принципову згоду щодо добровільного об’єднання, нажаль, не прийняли єдиного рішення при визначені адміністративного центру новоствореної громади.

Та, не зважаючи на це, керівництво району і особисто голова райдержадміністрації Роман Молодецький відзначають позитивність самого факту розуміння мешканцями Дмитрівської та Луначарської сільських рад важливості процесу їх об’єднання та сподіваються на продовження перемовин і досягнення порозуміння на шляху створення нової територіальної громади.

А 5 липня  відбулись збори активу Новопетрівської сільської ради, в ході яких було розглянуто порушене ініціативною групою місцевих жителів питання щодо участі Новопетрівської сільської ради у процесі формування територіальних об’єднаних громад в Бердянському районі.

Участь у заході взяли перший заступник голови райдержадміністрації Геннадій Бєлогуров та начальник управління фінансів райдержадміністрації Марина Завгородня, які виступили із роз’ясненнями принципів, умов створення об’єднаних спроможних громад, а також переваг для мешканців нинішньої Новопетрівської сільської ради від такого об’єднання. За результатами обговорення відповідного питання учасники зібрання прийняли стратегічне рішення щодо об’єднання громад Новопетрівської та Осипенківської сільської ради.

Наразі, ініціативною групою спільно з представниками місцевої влади розпочато підготовку до проведення сходу громадян, депутатів місцевої ради та представників бізнесу, під час яких і буде вирішено питання участі громади Новопетрівської сільської ради, а саме сіл Новопетрівка, Старопетрівка та Куликівське, в процесі об’єднання з населеними пунктами сусідніх сільських рад.  

Організаційний відділ РДА

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua