Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Громади району обговорюють шляхи об’єднання

В рамках реалізації заходів щодо впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади в Бердянському районі активізувалась робота з обговорення питань щодо створення територіальних громад.

Так, у червні, відбулися збори громадян Дмитрівської сільської ради з розгляду перспектив об'єднання громад Дмитрівської і Луначарської сільських рад. Під час заходу було заслухано та обговорено звернення ініціативної групи Луначарської сільської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Дмитрівка, Шевченка і Азовське (Луначарське). Жваву дискусію викликало питання визначення адміністративного центру потенційної нової громади, адже ініціаторами заходу для цього було запропоновано село Азовське (Луначарське). Натомість, дмитрівчани запропонували у якості  адміністративного центру село Дмитрівка, аргументуючи свою позицію тим, що Дмитрівська територіальна громада має більш розвинену інфраструктуру, зокрема, потужні об'єкти соціальної сфери.

Отже, дві громади, маючі принципову згоду щодо добровільного об’єднання, нажаль, не прийняли єдиного рішення при визначені адміністративного центру новоствореної громади.

Та, не зважаючи на це, керівництво району і особисто голова райдержадміністрації Роман Молодецький відзначають позитивність самого факту розуміння мешканцями Дмитрівської та Луначарської сільських рад важливості процесу їх об’єднання та сподіваються на продовження перемовин і досягнення порозуміння на шляху створення нової територіальної громади.

А 5 липня  відбулись збори активу Новопетрівської сільської ради, в ході яких було розглянуто порушене ініціативною групою місцевих жителів питання щодо участі Новопетрівської сільської ради у процесі формування територіальних об’єднаних громад в Бердянському районі.

Участь у заході взяли перший заступник голови райдержадміністрації Геннадій Бєлогуров та начальник управління фінансів райдержадміністрації Марина Завгородня, які виступили із роз’ясненнями принципів, умов створення об’єднаних спроможних громад, а також переваг для мешканців нинішньої Новопетрівської сільської ради від такого об’єднання. За результатами обговорення відповідного питання учасники зібрання прийняли стратегічне рішення щодо об’єднання громад Новопетрівської та Осипенківської сільської ради.

Наразі, ініціативною групою спільно з представниками місцевої влади розпочато підготовку до проведення сходу громадян, депутатів місцевої ради та представників бізнесу, під час яких і буде вирішено питання участі громади Новопетрівської сільської ради, а саме сіл Новопетрівка, Старопетрівка та Куликівське, в процесі об’єднання з населеними пунктами сусідніх сільських рад.  

Організаційний відділ РДА

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.