Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Представники Берестівської сільської об’єднаної територіальної громади пройшли навчання в Польщі

З 15 по 21 травня представники Берестівської сільської об’єднаної територіальної громади у складі обласної делегації відвідали Сілезьке воєводство Республіки Польща. Там секретар Берестівської сільської ради Суницька Г.О., заступник директора з навчально-виховної роботи Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бабух Л.Ф., депутати Берестівської сільської ради Зиборов С.М. та Цап А.В. пройшли навчання, організоване польською стороною для представників органів місцевого самоврядування та адміністрацій Запорізької області.

Організатор  візиту – Фундація ,,Лідери Змін’’ та Програма Study Tours to Poland. Проект співфінансований у рамках програми польського співробітництва для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Програма навчального візиту була насиченою, цікавою, пізнавальною та корисною. За час перебування члени делегації ознайомилися з адміністративним устроєм Польщі та розвитком місцевого самоврядування в країні.

Разом з іншими членами делегації представники Бердянщини відвідали Маршалковську Адміністрацію (м.Катовіце), ознайомилися з формами управління на рівні воєводства та співпраці між усіма рівнями територіального самоврядування.

Члени делегації завітали в мерію м.Глівіце, де зустрілися з Міським головою Зигмунтом Франкевичем, начальником Бюро Управління Фінансовою Ліквідністю та Асистентом Міського голови. Ознайомилися з бюджетом м.Глівіце, принципами його формування, формами залучення коштів Євросоюзу. Крім того делегація відвідала Лазиська Гурне, де також мала зустріч з Міським головою і депутатами.

Під час навчального візиту члени делегації вивчали принципи роботи повітів у Польщі на прикладі Чешинського повіту. В Чешині вони зустрілись та поспілкувались з працівниками Повітового Староства. Ознайомилися із селянськими традиціями, зокрема, з процесом відновлення випасу овець у Сілезьких Бескидах, а також з народними традиціями і їх популяризацією в гміні Істебна.

Відвідали солецтва гміни Тошек. А саме, Ранчо в Пробощовіцах. Детально ознайомилися з принципами роботи місцевої добровільної пожежної охорони. Окрім цього, члени делегації вивчили устрій та організацію управління ще 4-х солецтв в гміні Гєралтовіце.

Робоча програма візиту була досить насичена, та все ж таки, вже в день  від’їзду, делегація отримала можливість ознайомитися з одним із  найкращих  міст  Європи – Краків, де для наших земляків було проведено оглядову екскурсію містом.

 

При підготовці матеріалу використано інформацію та фото Г.Суницької

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.