Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

Представники Берестівської сільської об’єднаної територіальної громади пройшли навчання в Польщі

З 15 по 21 травня представники Берестівської сільської об’єднаної територіальної громади у складі обласної делегації відвідали Сілезьке воєводство Республіки Польща. Там секретар Берестівської сільської ради Суницька Г.О., заступник директора з навчально-виховної роботи Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бабух Л.Ф., депутати Берестівської сільської ради Зиборов С.М. та Цап А.В. пройшли навчання, організоване польською стороною для представників органів місцевого самоврядування та адміністрацій Запорізької області.

Організатор  візиту – Фундація ,,Лідери Змін’’ та Програма Study Tours to Poland. Проект співфінансований у рамках програми польського співробітництва для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Програма навчального візиту була насиченою, цікавою, пізнавальною та корисною. За час перебування члени делегації ознайомилися з адміністративним устроєм Польщі та розвитком місцевого самоврядування в країні.

Разом з іншими членами делегації представники Бердянщини відвідали Маршалковську Адміністрацію (м.Катовіце), ознайомилися з формами управління на рівні воєводства та співпраці між усіма рівнями територіального самоврядування.

Члени делегації завітали в мерію м.Глівіце, де зустрілися з Міським головою Зигмунтом Франкевичем, начальником Бюро Управління Фінансовою Ліквідністю та Асистентом Міського голови. Ознайомилися з бюджетом м.Глівіце, принципами його формування, формами залучення коштів Євросоюзу. Крім того делегація відвідала Лазиська Гурне, де також мала зустріч з Міським головою і депутатами.

Під час навчального візиту члени делегації вивчали принципи роботи повітів у Польщі на прикладі Чешинського повіту. В Чешині вони зустрілись та поспілкувались з працівниками Повітового Староства. Ознайомилися із селянськими традиціями, зокрема, з процесом відновлення випасу овець у Сілезьких Бескидах, а також з народними традиціями і їх популяризацією в гміні Істебна.

Відвідали солецтва гміни Тошек. А саме, Ранчо в Пробощовіцах. Детально ознайомилися з принципами роботи місцевої добровільної пожежної охорони. Окрім цього, члени делегації вивчили устрій та організацію управління ще 4-х солецтв в гміні Гєралтовіце.

Робоча програма візиту була досить насичена, та все ж таки, вже в день  від’їзду, делегація отримала можливість ознайомитися з одним із  найкращих  міст  Європи – Краків, де для наших земляків було проведено оглядову екскурсію містом.

 

При підготовці матеріалу використано інформацію та фото Г.Суницької

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua