Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

Хід децентралізації в районі розглянули на розширеному засіданні відповідної робочої групи

Вже понад рік триває в Україні реформа децентралізації влади та адміністративно-територіального устрою, учасником якої вже став і Бердянський район. Важливим є той факт, що за цей час змінились погляди громадян щодо цих процесів – від категоричного не сприйняття вони поступово переходять до розуміння та зацікавленості. Цьому сприяє активна широка інформаційно-роз’яснювальна робота, яка проводиться державою, а також, звичайно, перші успіхи, досягнення та досвід об’єднаних територіальних громад – учасниць пілотних проектів.

Наразі, активізувались децентралізаційні процеси і в Бердянському районі. В населених пунктах створюються ініціативні групи, які проводять  спільні зустрічі та перемовини щодо перспектив та умов об’єднання у нові спроможні територіальні громади.

Звичайно, представники громад у цій справі не залишаються без уваги та підтримки керівництва району. Так, 24 травня голова райдержадміністрації Роман Молодецький провів засідання робочої групи з підтримки та впровадження в Бердянському районі заходів з добровільного об’єднання територіальних громад, в якому взяли участь селищний, сільські голови та представники активної громадськості населених пунктів району. Розпочинаючи засідання очильник району акцентував увагу на важливості проведення децентралізаційної реформи в Україні, стану реалізації її завдань, зокрема, в регіоні, а також наголосив на безумовній, всебічній підтримці відповідних процесів та громад органами виконавчої влади, як обласного, так і районного рівня.

Під час роботи учасники розширеного засідання заслухали пропозиції ініціативних груп Осипенківської, Дмитрівської та Луначарської сільських рад щодо змін до перспективного плану спроможних територіальних громад Бердянського району. В ході досить жвавого обговорення сторони висловили свої погляди і пропозиції стосовно порушеного питання та погодили подальші дії у напрямку виконання необхідних кроків та процедур. Зокрема, було вирішено здійснити вивчення громадської думки та підготовку до проведення громадських слухань на території місцевих рад – потенційних учасників об’єднання.

Продовжилась нарада виступом начальника управління фінансів райдержадміністрації Марини Завгородньої, яка надала учасникам зібрання роз’яснення з питань формування фінансових показників та обсягів доходів можливих об’єднаних територіальних громад району на прикладі об’єднання Луначарської і Дмитрівської сільських рад та Осипенківської, Новопетрівської, Червонопільської сільських рад.

Завершуючи засідання Роман Молодецький зазначив, що процеси формування спроможних територіальних громад та децентралізаційної реформи в України – не зворотні. І від того, як швидко прийде розуміння цього залежать і темпи перетворення громад у самодостатні структури з новими повноваженнями та суттєвими ресурсами, які будуть працювати виключно в інтересах жителів громади. 

 

Організаційний відділ РДА

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua