На поліпшення базової інфраструктури 6-ти об’єднаних тергромад Запорізької області з обласного бюджету виділено 5 млн. грн.

По 833 тисячі гривень отримає цього року кожна з 6-ти об’єднаних територіальних громад, створених на території Запорізької області в 2015 році. Напередодні депутати Запорізької обласної ради підтримали виділення 5-ти млн.грн. в рамках Програми підтримки розвитку об’єднаних територіальних громад Запорізької області на 2016 рік.

Прикметно, що за надання фінансової допомоги громадам висловлювались представники всіх політичних фракцій, які входять до складу Запорізької обласної ради. Адже кошти будуть спрямовані на створення сприятливих умов для сталого соціально-економічного розвитку перших об’єднаних
територіальних громад Запорізької області. Фінансову підтримку з обласного бюджету громади зможуть використовувати для створення та модернізації їх інфраструктури.

5 млн. грн. будуть порівну розподілені між шістьма об’єднаними територіальними громадами, серед яких і Берестівська сільська ОТГ Бердянського району.

 

За матеріалом сайту Запорізької ОДА

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua