Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

Реформа місцевого самоврядування об'єднала громадськість та владу регіону

Заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації (стажування) Зінаїда Бойко взяла участь у засіданні круглого столу «Перспективи залучення громадських організацій до реалізації реформи з децентралізації влади в Запорізькій області». Захід був проведений за ініціативою постійної комісії обласної ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою за участю керівництва та депутатів обласної ради, виконавчих директорів регіональних асоціацій органів місцевого самоврядування та представників громадськості.

Головною метою круглого столу було створення платформи для діалогу між владою та неурядовими організаціями щодо формування сприятливого середовища для проведення реформ органів місцевого самоврядування. Це дозволило посадовцям познайомитися з неурядовими організаціями, які діють у напрямку становлення та розвитку інституту публічної влади в області, сприяють реформі місцевого самоврядування, створенню спроможних громад, а також надають допомогу органам місцевого самоврядування базового рівня в залученні міжнародної технічної допомоги.

Також сторони окреслили плани діяльності організацій, які мають на меті сприяння реформі місцевого самоврядування в області; почули їх здобутки та наміри щодо подальших кроків у діяльності, а також визначилися з колом однодумців та залучення їх до спільної реалізації заходів у майбутньому.

За даними, які оприлюднив представник соціологічної компанії Independent Researching Group Аскад Ашурбеков,  соціологічні дослідження свідчать про посилення інтересу населення до децентралізації. Адже на сьогодні реформу місцевого самоврядування підтримують близько 60-70% населення. Тому соціологи пропонують активізувати інформаційну кампанію по роз'ясненню суті реформи. Це має призвести до збільшення об'єднаних громад у Запорізькій області.

Заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко зазначила, що спеціально створена робоча група, до складу якої увійшли співробітники ОДА, депутати облради та консультанти Офісу реформ, уже провела робочі зустрічі в усіх районах  області.

- На кожній території, визначеній як центр майбутньої громади, точилися жваві дискусії про переваги і варіанти об'єднання. Відповідно, об'єднавши зусилля з громадськими організаціями, ми отримаємо значно більш істотний результат, - підкреслила заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації (стажування) Зінаїда Бойко.

 

Управління у справах преси та інформації Запорізької ОДА

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua