Урядова програма "Доступні ліки"

 

Костянтин Бриль: «Від кількості об’єднаних громад залежить майбутнє нашого краю та прихід до нас інвесторів»

В.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь в розширеному засіданні Ради Запорізької обласної федерації роботодавців та підприємців «Потенціал». Захід пройшов під керівництвом голови  «Потенціалу» Петра Ваната.

Також на ньому були присутні голова обласної ради Григорій Самардак, фахівці профільних департаментів ОДА, начальник ГУ ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, керівник обласної ради профспілок Віктор Сластьон, перший заступник директора обласного центру зайнятості  Тетяна  Кошечко, начальник ГУ Пенсійного фонду України в Запорізькій області Анатолій Казачук, фахівці управління Держпраці, митниці, Антимонопольного комітету.

На засіданні розглядалися питання розвитку та поглиблення соціального діалогу в умовах децентралізації влади. В своєму вступному слові Костянтин Бриль зазначив, що проведення цієї реформи є одним з ключових моментів розвитку нашої області.

- Сьогодні в Запорізькому регіоні створено шість об’єднаних громад. Вони вже отримали 48 мільйонів гривень з Держбюджету, ще 5 мільйонів нараховано з бюджету області. Проте децентралізація неможлива без ініціативи знизу. І від кількості наших громад залежить майбутнє нашого краю та прихід інвесторів до нас. Наприклад, одним із значних досягнень Запоріжжя можна вважати створення проекту співпраці з приватним інвестором, що готовий вкласти кошти у будівництво терміналу в Запорізькому аеропорту. Планується, що роботи розпочнуться вже у травні поточного року, - підкреслив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Тим часом, за словами очільника регіону, окрім втілення в життя реформ, важливими завданнями для влади лишаються наведення порядку в області та боротьба з корупцією. В Запоріжжі вони розпочались зі сфери автоперевезень. Знаковим досягненням тут став план співпраці з правоохоронцями та міською владою. Крім того, вже зареєстровано комунальне підприємство, що буде надавати населенню якісні послуги. Другим проблемним питанням стала боротьба з монополістами, зокрема такими як «Запоріжгаз». Де навіть попередні перевірки виявили чимало порушень, які лягали збитками на плечі громадян.

- Ще один монополіст – Держгеокадастр, який фактично знищує наших фермерів. Окрім податкового тиску аграрії на місцях постійно скаржаться на бюрократичну тяганину в цій структурі. Нині влада області вийшла на діалог з геокадастром. І в рамках співпраці нами було ініційоване проведення заходу «Врожай-2016», який покликаний провести інвентаризацію землі та наведення ладу в цьому питанні, - наголосив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.

На останок очільник області підкреслив, що, не зважаючи на  критику від представників бізнесу, яка лунає на адресу фіскальної служби, в першу чергу правоохоронці захищають інтереси держави та регіону. І, працюючи у правовому полі, вони виявляють чимало реальних порушників, які відмивають кошти та фінансують сепаратизм в Україні.

- А для вирішення будь-яких спірних питань та налагодження реального діалогу  мій кабінет завжди відкритий. І до влади може звернутись кожен, хто працює на розвиток нашого регіону, - зазначив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Управління у справах преси та інформації Запорізької ОДА

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.