Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

Пілотні об’єднані громади потребують підтримки держави

Представники обласної і районної державних адміністрацій, обласної та районної рад, а також Берестівської сільської об’єднаної територіальної громади зібрались сьогодні в Бердянській райдержадміністрації за «круглим столом», аби обговорити шляхи вирішення питань та проблем, що виникають у процесі становлення та розбудови новоствореної громади.

Зокрема, були розглянуті питання формування структури виконкому сільської ради, розробки програм розвитку територій, реалізації соціально-важливих проектів, функціонування медичних закладів тощо.

Як було наголошено головою райдержадміністрації Романом Молодецьким та Берестівським сільським головою Наталією Кушнір, пілотні проекти впроваджуються з метою формування позитивного прикладу для інших громад. Тому вони потребують всебічної та системної державної підтримки як у фінансовій площині, так і у наданні окремих пільг і преференцій в період становлення новостворених громад та набуття ними досвіду для майбутніх територіальних об’єднань.

-  На сьогоднішній день, - зазначила Наталія Кушнір, - Берестівська сільська об’єднана територіальна громада отримує допомогу від різноманітних міжнародних проектів, в яких бере активну участь, але громада також потребує підтримки як держави, так і обласної ради.

За результатами досить жвавого обговорення усіх порушених в ході зустрічі питань, представники об’єднаної громади отримали ряд рекомендацій, зокрема, щодо необхідності прийняття громадою рішення відносно діяльності на її території закладів охорони здоров'я. Також були визначені напрямки подальшої співпраці об’єднаної громади з органами виконавчої влади обласного та районного рівнів.

 

Організаційний відділ РДА

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua