Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Пілотні об’єднані громади потребують підтримки держави

Представники обласної і районної державних адміністрацій, обласної та районної рад, а також Берестівської сільської об’єднаної територіальної громади зібрались сьогодні в Бердянській райдержадміністрації за «круглим столом», аби обговорити шляхи вирішення питань та проблем, що виникають у процесі становлення та розбудови новоствореної громади.

Зокрема, були розглянуті питання формування структури виконкому сільської ради, розробки програм розвитку територій, реалізації соціально-важливих проектів, функціонування медичних закладів тощо.

Як було наголошено головою райдержадміністрації Романом Молодецьким та Берестівським сільським головою Наталією Кушнір, пілотні проекти впроваджуються з метою формування позитивного прикладу для інших громад. Тому вони потребують всебічної та системної державної підтримки як у фінансовій площині, так і у наданні окремих пільг і преференцій в період становлення новостворених громад та набуття ними досвіду для майбутніх територіальних об’єднань.

-  На сьогоднішній день, - зазначила Наталія Кушнір, - Берестівська сільська об’єднана територіальна громада отримує допомогу від різноманітних міжнародних проектів, в яких бере активну участь, але громада також потребує підтримки як держави, так і обласної ради.

За результатами досить жвавого обговорення усіх порушених в ході зустрічі питань, представники об’єднаної громади отримали ряд рекомендацій, зокрема, щодо необхідності прийняття громадою рішення відносно діяльності на її території закладів охорони здоров'я. Також були визначені напрямки подальшої співпраці об’єднаної громади з органами виконавчої влади обласного та районного рівнів.

 

Організаційний відділ РДА

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.