Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.

 

 

Пілотні об’єднані громади потребують підтримки держави

Представники обласної і районної державних адміністрацій, обласної та районної рад, а також Берестівської сільської об’єднаної територіальної громади зібрались сьогодні в Бердянській райдержадміністрації за «круглим столом», аби обговорити шляхи вирішення питань та проблем, що виникають у процесі становлення та розбудови новоствореної громади.

Зокрема, були розглянуті питання формування структури виконкому сільської ради, розробки програм розвитку територій, реалізації соціально-важливих проектів, функціонування медичних закладів тощо.

Як було наголошено головою райдержадміністрації Романом Молодецьким та Берестівським сільським головою Наталією Кушнір, пілотні проекти впроваджуються з метою формування позитивного прикладу для інших громад. Тому вони потребують всебічної та системної державної підтримки як у фінансовій площині, так і у наданні окремих пільг і преференцій в період становлення новостворених громад та набуття ними досвіду для майбутніх територіальних об’єднань.

-  На сьогоднішній день, - зазначила Наталія Кушнір, - Берестівська сільська об’єднана територіальна громада отримує допомогу від різноманітних міжнародних проектів, в яких бере активну участь, але громада також потребує підтримки як держави, так і обласної ради.

За результатами досить жвавого обговорення усіх порушених в ході зустрічі питань, представники об’єднаної громади отримали ряд рекомендацій, зокрема, щодо необхідності прийняття громадою рішення відносно діяльності на її території закладів охорони здоров'я. Також були визначені напрямки подальшої співпраці об’єднаної громади з органами виконавчої влади обласного та районного рівнів.

 

Організаційний відділ РДА

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua