Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Відбулись вибори старост сіл Берестівської об’єднаної територіальної громади

24 січня 2016 року в населених пунктах колишніх Миколаївської та Карло-Марксівської сільських рад відбулися вибори старост сіл, які відтепер будуть представляти їх інтереси в  Берестівській сільській об’єднаній територіальній громаді.

На посаду старости сіл Карла-Маркса, Калайтанівка та Глодово претендували три кандидати. За результатами голосування відстоювати інтереси відповідних територій в об’єднаній громаді буде Віктор Приймак, який кілька скликань поспіль обирався Карло-Марксівським сільським головою. До речі, його підтримали понад 58 % односельців (246 осіб), які прийшли цього дня на виборчі дільниці.

Старостою сіл Миколаївка, Малинівка, Радівонівка, Новосолдатське та Новоіванівка також став досвідчений управлінець - Володимир Тимків, який до об’єднання громад був Миколаївським сільським головою. Серед п’яти претендентів на цю посаду він отримав найбільшу кількість голосів виборців – 191 (майже 36 %).  

Слід зазначити, що виборчий процес та безпосередньо процедура голосування пройшли організовано та спокійно. Явка на виборчі дільниці колишньої Карло-Марксівської сільської ради склала 53,5 %, а Миколаївської – 46,2%.

Довідково:

Староста є посадовою особою місцевого самоврядування, до повноважень якої входить:

1) представлення інтересів жителів села, селища у виконавчих органах сільської, селищної, міської ради;
2) сприяння жителям села, селища у підготовці документів, що подаються до органів місцевого самоврядування;
3) участь у підготовці проекту бюджету територіальної громади в частині фінансування програм, що реалізуються на території відповідного села, селища;
4) внесення пропозиції до виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради з питань діяльності на території відповідного села, селища виконавчих органів сільської, селищної, міської ради, підприємств, установ, організацій комунальної форми власності та їх посадових осіб;
5) здійснення інших обов’язків, визначених Положенням про старосту.
Положення про старосту затверджується сільською, селищною, міською радою відповідної об’єднаної територіальної громади.
У Положенні визначаються права і обов’язки старости, порядок його звітності, інші питання, пов’язані з діяльністю старости.

Староста є членом виконавчого комітету ради об’єднаної територіальної громади за посадою.

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.