Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

 

 

Відбулись вибори старост сіл Берестівської об’єднаної територіальної громади

24 січня 2016 року в населених пунктах колишніх Миколаївської та Карло-Марксівської сільських рад відбулися вибори старост сіл, які відтепер будуть представляти їх інтереси в  Берестівській сільській об’єднаній територіальній громаді.

На посаду старости сіл Карла-Маркса, Калайтанівка та Глодово претендували три кандидати. За результатами голосування відстоювати інтереси відповідних територій в об’єднаній громаді буде Віктор Приймак, який кілька скликань поспіль обирався Карло-Марксівським сільським головою. До речі, його підтримали понад 58 % односельців (246 осіб), які прийшли цього дня на виборчі дільниці.

Старостою сіл Миколаївка, Малинівка, Радівонівка, Новосолдатське та Новоіванівка також став досвідчений управлінець - Володимир Тимків, який до об’єднання громад був Миколаївським сільським головою. Серед п’яти претендентів на цю посаду він отримав найбільшу кількість голосів виборців – 191 (майже 36 %).  

Слід зазначити, що виборчий процес та безпосередньо процедура голосування пройшли організовано та спокійно. Явка на виборчі дільниці колишньої Карло-Марксівської сільської ради склала 53,5 %, а Миколаївської – 46,2%.

Довідково:

Староста є посадовою особою місцевого самоврядування, до повноважень якої входить:

1) представлення інтересів жителів села, селища у виконавчих органах сільської, селищної, міської ради;
2) сприяння жителям села, селища у підготовці документів, що подаються до органів місцевого самоврядування;
3) участь у підготовці проекту бюджету територіальної громади в частині фінансування програм, що реалізуються на території відповідного села, селища;
4) внесення пропозиції до виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради з питань діяльності на території відповідного села, селища виконавчих органів сільської, селищної, міської ради, підприємств, установ, організацій комунальної форми власності та їх посадових осіб;
5) здійснення інших обов’язків, визначених Положенням про старосту.
Положення про старосту затверджується сільською, селищною, міською радою відповідної об’єднаної територіальної громади.
У Положенні визначаються права і обов’язки старости, порядок його звітності, інші питання, пов’язані з діяльністю старости.

Староста є членом виконавчого комітету ради об’єднаної територіальної громади за посадою.

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua