Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Берестівська об'єднана територіальна громада пройшла у другий тур конкурсного відбору об'єднаних територіальних громад для створення в них Центрів надання адміністративних послуг

Реформа децентралізації, яку впроваджує Мінрегіон України, означає передачу повноважень на місця, у тому числі шляхом створення мережі Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

5 січня 2016 року відбувся І тур конкурсу, під час якого в Мінрегіоні відібрали найкращі проекти із створення ЦНАП в об’єднаних територіальних громадах, і реалізація яких планується спільно з Проектом німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Реформа управління на сході України».

Вітаючи учасників конкурсу Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко зазначив, що обрані проекти ЦНАП мають оптимальні параметри і можуть стати типовим проектом для інших громад. Єдиний центр дозволить громадянам за кілька годин отримати необхідний документ, довідку чи зареєструвати бізнес. За його словами, це наближає послуги до людей і робить їх життя більш комфортним.

Участь у першому етапі конкурсу взяли 103 громади, в тому числі 5 громад, створених на території Запорізької області, серед яких і Берестівська об'єднана територіальна громада. Авторитетне журі оцінювало заявки за 15 показниками, об’єднаними в три групи: чітке бачення майбутнього ЦНАП, зручне приміщення ЦНАП, якість підготовки заявки. За рішенням конкурсної комісії до другого туру конкурсу пройшли 28 громад.

Тож, вітаємо всю Берестівську об'єднану територіальну громаду та її голову Наталію Кушнір з новим досягненням, адже вони єдині із Запорізького регіону пройшли у другий тур відповідного конкурсу, та бажаємо реалізації усіх задумів та намірів у даному  проекті.

 

Організаційний відділ РДА

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.