Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

Берестівська об'єднана територіальна громада пройшла у другий тур конкурсного відбору об'єднаних територіальних громад для створення в них Центрів надання адміністративних послуг

Реформа децентралізації, яку впроваджує Мінрегіон України, означає передачу повноважень на місця, у тому числі шляхом створення мережі Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

5 січня 2016 року відбувся І тур конкурсу, під час якого в Мінрегіоні відібрали найкращі проекти із створення ЦНАП в об’єднаних територіальних громадах, і реалізація яких планується спільно з Проектом німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Реформа управління на сході України».

Вітаючи учасників конкурсу Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко зазначив, що обрані проекти ЦНАП мають оптимальні параметри і можуть стати типовим проектом для інших громад. Єдиний центр дозволить громадянам за кілька годин отримати необхідний документ, довідку чи зареєструвати бізнес. За його словами, це наближає послуги до людей і робить їх життя більш комфортним.

Участь у першому етапі конкурсу взяли 103 громади, в тому числі 5 громад, створених на території Запорізької області, серед яких і Берестівська об'єднана територіальна громада. Авторитетне журі оцінювало заявки за 15 показниками, об’єднаними в три групи: чітке бачення майбутнього ЦНАП, зручне приміщення ЦНАП, якість підготовки заявки. За рішенням конкурсної комісії до другого туру конкурсу пройшли 28 громад.

Тож, вітаємо всю Берестівську об'єднану територіальну громаду та її голову Наталію Кушнір з новим досягненням, адже вони єдині із Запорізького регіону пройшли у другий тур відповідного конкурсу, та бажаємо реалізації усіх задумів та намірів у даному  проекті.

 

Організаційний відділ РДА

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua