Запорізький Офіс реформ розробив листівку «Що таке децентралізація?»

Процес децентралізації викликає багато питань у запоріжців, особливо у жителів сіл і районів Запорізької області. Що таке децентралізація? Які її переваги? Що реформа дасть мешканцям громад?

Компетентні відповіді на ці актуальні запитання Офіс реформ у Запорізькій області виклав у спеціально розробленій листівки. «Пам`ятку» буде розповсюджено через мережу бібліотек, лікарень, шкіл, зможуть з нею ознайомитись і власники домогосподарств Запорізької області.

- Наша листівка – це об’єктивна інформація, яка допоможе запоріжцям неупереджено зробити висновки, що краще: нинішня система влади чи реформована структура місцевого самоврядування. Сподіваємось, це стане ще одним кроком до розуміння населенням переваг децентралізаційної реформи, і вже в наступному році на карті Запорізької області буде щонайменше півсотні об’єднаних територіальних громад, - розповів керівник Офісу реформ у Запорізькій області Олександр Свистун. 

 

Прес-центр Офісу реформ

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua