Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

Запорізький Офіс реформ розробив листівку «Що таке децентралізація?»

Процес децентралізації викликає багато питань у запоріжців, особливо у жителів сіл і районів Запорізької області. Що таке децентралізація? Які її переваги? Що реформа дасть мешканцям громад?

Компетентні відповіді на ці актуальні запитання Офіс реформ у Запорізькій області виклав у спеціально розробленій листівки. «Пам`ятку» буде розповсюджено через мережу бібліотек, лікарень, шкіл, зможуть з нею ознайомитись і власники домогосподарств Запорізької області.

- Наша листівка – це об’єктивна інформація, яка допоможе запоріжцям неупереджено зробити висновки, що краще: нинішня система влади чи реформована структура місцевого самоврядування. Сподіваємось, це стане ще одним кроком до розуміння населенням переваг децентралізаційної реформи, і вже в наступному році на карті Запорізької області буде щонайменше півсотні об’єднаних територіальних громад, - розповів керівник Офісу реформ у Запорізькій області Олександр Свистун. 

 

Прес-центр Офісу реформ

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua