Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.

 

 

Запорізькі громади розраховують вирішити питання переходу до нового формату професійно і безболісно для громадян

З наближенням нового бюджетного року представники 6-ти новостворених громад Запорізької області і регіональний Офіс реформ ініціювали проведення робочої наради з функціонування закладів освіти, медицини, культури та соціального захисту населення.

- Звісно, Офіс реформ проводить роботу з моніторингу, аналізу і роз’яснення вже існуючих і нових законодавчих норм. Але чим більше громади працюють над удосконаленням своєї системи, тим більше питань у них виникає. Тому нам потрібні очні консультації фахів, які б допомагали знаходити найбільш оптимальні шляхи розв’язання тих чи інших проблемних питань новостворених громаді і їх керівників, - зазначив  керівник Офісу реформ у Запорізькій області Олександр Свистун.

Як зазначив голова Запорізької облдержадміністрації Григорій Самардак, який взяв участь у робочій нараді, перспективне завдання обласної влади – підтримати новостворені громади, спрямувати до них всі можливі інвестиції, аби перші громади стали взірцем для інших територій, які поки що не об’єднались.

За сприяння Запорізького Офісу реформ, до наради із фахівцями були підготовлені найбільш актуальні для громад питання за напрямками освіта, медицина, культура, питання реєстрації та оформлення майнових прав.   

Для з’ясування проблемних питань інвентаризації та передачі майна, проведення тендерів, своєчасної виплати заробітної плати працівникам, атестації закладів освіти та, власне, реєстрації громад були запрошені представники обласних відділів та департаментів освіти, охорони здоров’я, соцзахисту, юристи та правники.

Найгарячіше обговорення викликав блок питань, які стосуються бюджетного забезпечення і визначення розпорядника бюджетних коштів. Для представників більшості громад найбільш прийнятним варіантом є той, при якому розпоряджатися надходженнями може виконком громади – щоб не збільшувати бюрократичний апарат і не повторювати помилок існуючої системи влади.

Як підкреслив голова Комиш-Зорянської селищної територіальної громади Куйбишевського району Ігор Гнатуша, люди на територіях, які об’єднались, не повинні відчути труднощів переходу з однієї моделі управління на іншу.

- Погіршення не повинно бути ні в побуті, ні в роботі. І наше спільне завдання – знизити негативні ризики, особливо в перші місяці нового року, - сказав Ігор Гнатуша.

На питання, які виникатимуть у громад в подальшому процесі децентралізації, обласна влада пообіцяла давати відповіді максимально коректно і оперативно.

 

Прес-центр Офісу реформ

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua