Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

 

В райдержадміністрації обговорили роботу Центру допомоги учасникам АТО

22 грудня 2015 року в райдержадміністрації відбувся обласний методичний семінар щодо роботи центрів допомоги учасникам АТО, який провели для керівників та координаторів районного і міського центрів начальник управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Запорізької облдержадміністрації Олександр Зубченко, керівник обласного центру – Олексій Сквордяков, волонтерка Олена Волкова та фахівець Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Інна Глимбоцька.

У своїх виступах вони акцентували увагу присутніх на соціальній та державній підтримці демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей, необхідності розробки відповідних місцевих програм, створенні бази даних учасників АТО, вивченні їх проблем та потреб, наданні їм допомоги із соціальної адаптації в мирному житті, а за потреби – і психологічної реабілітації, сприянні в реалізації їх прав на пільги тощо.

Очільник районного Центру допомоги учасникам АТО Тетяна Ковальова та керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак поділилися з колегами досвідом роботи районного центру, який був створений наприкінці жовтня поточного року одним із перших в області.

Серед основних завдань Центру - підвищення ефективності роботи з лікування, реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО, членів їх родин та членів родин загиблих, надання консультації щодо встановлення статусу учасника бойових дій – учасника АТО, санаторно-курортного лікування, правової та психологічної допомоги, із земельних та житлових питань.

Але волонтери, консультанти та координатори районного Центру свою допомогу учасникам АТО вбачають не лише в опікуванні мешканцями району. Допомоги та підтримки потребують всі учасники АТО.

Сьогодні на території прифронтового Бердянського району несуть службу кілька військових підрозділів, бійці яких також потребують підтримки та допомоги. Тож волонтери та районне керівництво активно проводять спільні соціальні акції з військовослужбовцями, спрямовані на покращення морального клімату та емоційного розвантаження. Це – проведення виїзних святкових та концертних програм силами художніх колективів району, спільні відвідування військовими, соціальними службами та представниками влади сімей з дітьми з особливими потребами, сімей учасників АТО та вимушених переселенців зі Сходу країни.

Крім того, як зауважили волонтер Анатолій Круглий та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Дехтяр, перед демобілізованими учасниками АТО гостро постає питання працевлаштування. Тож Анатолій Леонідович наголосив на необхідності узгоджених дій представників Центрів, служб зайнятості та керівників територіальних громад в залученні мешканців району до громадських робіт, направлених на проведення заходів з благоустрою територій населених пунктів. Такі спільні заходи, на думку волонтерів, не лише принесуть користь територіям місцевих рад, а в першу чергу – об'єднають ветеранів АТО та підтримають їх в період адаптації до мирного життя.

Також члени районного Центру допомоги учасникам АТО наголосили на підвищенні уваги до захисників батьківщини з боку центральної влади – розробки пільгових кредитних програм для бізнесу та житлового будівництва, надання пільг роботодавцям для створення нових робочих місць учасникам АТО, залучення міжнародних грантових проектів для спільної участі в них як демобілізованих бійців, так і громад вцілому.

Довідково:

Бердянський районний Центр допомоги учасникам АТО розташований в приміщенні Бердянської районної організації ветеранів України в кабінеті № 103 за адресою м.Бердянськ, пр.Перемоги, 3.

З 27 жовтня працює "гаряча" телефонна лінія Центру допомоги учасникам АТО за телефоном (06153) 4-73-10 для прийому звернень демобілізованих учасників АТО.

За період роботи до Центру законсультаціями та роз’ясненнями звернулись 18 учасників АТО. Їх турбували питання щодо оформлення статусу учасника бойових дій, отримання та переоформлення земельних ділянок та призначення пільг на житлово-комунальні послуги.

Фахівцями центру виявлено потребу 1 учасника АТО отримати професійну реабілітацію за фахом "Машиніст крана автомобільного". В же укладений договір з державним навчальним закладом "Бердянський центр професійно-технічної освіти". Кошторис витрат на індивідуальне навчання за цією спеціальністю складає 5550,38 грн.

З метою виявлення нагальних потреб учасників АТО та членів їх сімей Центром спільно з Бердянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено обстеження і виявлено 12 учасників АТО, які потребують психологічної реабілітації.

Крім того, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з військовослужбовцями збройних сил України було відвідані 42 сім'ї учасників АТО, яким було вручено продуктові набори.

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації вже видано 11 направлень до санаторію "Феофанія" та "Орізонт" для проходження психологічної реабілітації воїнами АТО. Два мешканці району вже пройшли відповідне санаторно-курортне лікування.

56-ти учасникам бойових дій АТО та їх сім’ям призначено пільги на житлово-комунальні послуги в розмірі 75%.

Вцілому в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації на обліку в базі Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків перебуває 56 учасників бойових дій Антитерористичної операції, з яких 23 військовослужбовця, та 33 звільнених у запас.

 

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації 

Оголошення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua