В районному центрі зайнятості проведено семінар для демобілізованих учасників АТО

За ініціативою Бердянського районного центру зайнятості  09 грудня 2015 року відбулося засідання «круглого столу» в рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості для демобілізованих учасників антитерористичної операції за участю соціальних партнерів (представників Управління соціального захисту населення Бердянської РДА та заступника голови Бердянського району) з метою надання роз’яснень  щодо працевлаштування, соціальних послуг, соціальної адаптації, здійснення супроводу сімей учасників АТО. 

У засідання «круглого столу» взяли участь: заступник голови Бердянської РДА Борщова Н.В., представники Управління соціального захисту населення Бердянської РДА Карпова Л.А., Красічко І.С. та учасники АТО.

Відкрила засідання директор Бердянського районного центру зайнятості  Чепурна М.Д.. з інформацією про послуги, що надає Державна служба зайнятості для учасників АТО, громадські та тимчасові роботи, одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи.

 Заступник голови  Бердянського району Борщова Н.В. акцентувала увагу учасників АТО на допомозі при вирішенні індивідуальних питань: це і медичний супровід, питання обслуговування учасників АТО та їх сімей у державних установах, питання виділення земельних ділянок. Пообіцяла не залишати сам на сам з бідою,  надавати всіляку допомогу та підтримку сім’ям учасників АТО.

Начальник відділу призначення пільг та компенсацій Управління соціального захисту населення Бердянської РДА – Карпова Л.А. розповіла про порядок призначення, розмір та розрахунок пільг на комунальні послуги.

Головний спеціаліст сектору соціальної інтеграції інвалідів – Красічко І.С. надала інформацію про психологічну та фізична реабілітацію, перенавчання учасників АТО, санітарно-курортне лікування.

Спеціаліст з профначання Бердянського районного центру зайнятості  - Старостенко К.М. надала вичерпну інформацію про види навчання, вимоги, умови, навчання у ЦПТО ДСЗ та навчальних закладах України, організація професійного навчання безробітних шляхом проходження стажування.

 Всі присутні учасники АТО отримали вичерпну інформацію на свої  запитання.

Результатом засідання «круглого столу»  стало направлення двох учасників АТО на тимчасові роботи, три учасника виявили бажання отримати путівки на психологічну реабілітацію до санаторію «Феофанія» м.Київ.

 

Інформація Бердянського РЦЗ

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua