Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В райдержадміністрації відбулись наради з питань формування місцевих бюджетів

Місцеві бюджети в сучасних умовах є одним із джерел задоволення життєвих потреб населення. Більшість державних видатків, насамперед соціального спрямування, фінансуються з місцевих бюджетів. Це, передусім, виплати із соціального захисту та соціального забезпечення населення, утримання закладів соціально-культурної сфери, видатки на розвиток місцевого господарства.

Саме з метою проведення бюджетних консультацій і погоджень проектів бюджетів на наступний рік головою райдержадміністрації було прийнято розпорядження «Про заходи щодо забезпечення складання  проектів місцевих бюджетів району на 2016 рік та прогнозу на наступні за плановим два бюджетні періоди». У зв’язку з цим, минулого тижня керівництво району, зокрема, голова райдержадміністрації Роман Молодецький, голова районної ради Жанна Васильчик, перший заступник голови РДА Геннадій Бєлогуров (стажування), заступник голови РДА Ніна Борщова, керівник апарату РДА Алла Галущак та начальник управління фінансів РДА Наталія Бочкова провели низку нарад з питань завершення бюджетного 2015 року та формування бюджету на 2016 рік із селищним, сільськими головами, керівниками управлінь і відділів райдержадміністрації, бюджетних установ та комунальних закладів району.  

Під час нарад, зокрема, було розглянуто ситуацію щодо утримання дошкільних, клубних заходів за рахунок коштів сільських рад та обговорено питання перерозподілу субвенції з районного бюджету на утримання дошкільних закладів освіти та сільських будинків культури і клубів. Окрім цього було розглянуто процедуру врегулювання питань міжбюджетних відносин та формування бюджету на 2016 рік.

Особливістю цьогорічної бюджетної кампанії в районі є формування бюджету новоствореної Берестівської об’єднаної територіальної громади. Учасники наради, в якій взяли участь Берестівський сільський голова Наталія Кушнір та виконуючі обов’язки Миколаївського і Карло-Марксівського сільських старост Володимир Тимків та Віктор Приймак, обговорили питання формування проекту бюджету об’єднаної громади, передачу мережі закладів соціальної сфери на фінансування з відповідного бюджету, організацію надання соціальної допомоги, відкриття рахунків у органах державної казначейської служби для зарахування доходів, а також завершення бюджетного 2015 року.

 

Організаційний відділ РДА

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.