Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

В райдержадміністрації відбулись наради з питань формування місцевих бюджетів

Місцеві бюджети в сучасних умовах є одним із джерел задоволення життєвих потреб населення. Більшість державних видатків, насамперед соціального спрямування, фінансуються з місцевих бюджетів. Це, передусім, виплати із соціального захисту та соціального забезпечення населення, утримання закладів соціально-культурної сфери, видатки на розвиток місцевого господарства.

Саме з метою проведення бюджетних консультацій і погоджень проектів бюджетів на наступний рік головою райдержадміністрації було прийнято розпорядження «Про заходи щодо забезпечення складання  проектів місцевих бюджетів району на 2016 рік та прогнозу на наступні за плановим два бюджетні періоди». У зв’язку з цим, минулого тижня керівництво району, зокрема, голова райдержадміністрації Роман Молодецький, голова районної ради Жанна Васильчик, перший заступник голови РДА Геннадій Бєлогуров (стажування), заступник голови РДА Ніна Борщова, керівник апарату РДА Алла Галущак та начальник управління фінансів РДА Наталія Бочкова провели низку нарад з питань завершення бюджетного 2015 року та формування бюджету на 2016 рік із селищним, сільськими головами, керівниками управлінь і відділів райдержадміністрації, бюджетних установ та комунальних закладів району.  

Під час нарад, зокрема, було розглянуто ситуацію щодо утримання дошкільних, клубних заходів за рахунок коштів сільських рад та обговорено питання перерозподілу субвенції з районного бюджету на утримання дошкільних закладів освіти та сільських будинків культури і клубів. Окрім цього було розглянуто процедуру врегулювання питань міжбюджетних відносин та формування бюджету на 2016 рік.

Особливістю цьогорічної бюджетної кампанії в районі є формування бюджету новоствореної Берестівської об’єднаної територіальної громади. Учасники наради, в якій взяли участь Берестівський сільський голова Наталія Кушнір та виконуючі обов’язки Миколаївського і Карло-Марксівського сільських старост Володимир Тимків та Віктор Приймак, обговорили питання формування проекту бюджету об’єднаної громади, передачу мережі закладів соціальної сфери на фінансування з відповідного бюджету, організацію надання соціальної допомоги, відкриття рахунків у органах державної казначейської служби для зарахування доходів, а також завершення бюджетного 2015 року.

 

Організаційний відділ РДА

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua