Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В райдержадміністрації обговорили актуальні питання фінансування Берестівської об’єднаної територіальної громади

Цього року Бердянський район приєднався до пілотного проекту з добровільного об'єднання територіальних громад, в якому беруть участь жителі Берестівської об'єднаної територіальної громади.

Перед новообраним сільським головою і депутатами сільської ради в процесі децентралізації постали питання щодо особливості фінансування об'єднаної територіальної громади. Саме вирішенню цих питань і була присвячена робоча нарада, яка відбулося в райдержадміністрації, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та Берестівського сільського голови Наталії Кушнір.

Учасники наради в першу чергу обговорили питання завершення поточного бюджетного року і формування бюджету Берестівської сільської ради на 2016 рік, а також фінансування установ соціальної сфери (культури, освіти, охорони здоров'я) на території цієї громади і передачі їх з районної комунальної власності у комунальну власність об'єднаної громади.

Розглянули на нараді й питання забезпечення соціального захисту і медичного обслуговування жителів об'єднаної громади в перехідний період.

За результатами обговорень було узгоджено план дій та його покрокове впровадження. По-перше, необхідно узгодити юридичні аспекти оформлення правонаступництва, права власності та передачі об'єктів соціальної сфери на утримання за рахунок об'єднаної громади. По-друге, вирішити питання фінансового забезпечення бюджетних установ та підготовки відповідних документів для обслуговування в органах Державного казначейства. А потім, за окремим графіком, провести наради з керівниками галузевих підрозділів та комунальних закладів про створення відповідних структур на території об'єднаної громади.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.