Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.

 

 

В райдержадміністрації обговорили актуальні питання фінансування Берестівської об’єднаної територіальної громади

Цього року Бердянський район приєднався до пілотного проекту з добровільного об'єднання територіальних громад, в якому беруть участь жителі Берестівської об'єднаної територіальної громади.

Перед новообраним сільським головою і депутатами сільської ради в процесі децентралізації постали питання щодо особливості фінансування об'єднаної територіальної громади. Саме вирішенню цих питань і була присвячена робоча нарада, яка відбулося в райдержадміністрації, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та Берестівського сільського голови Наталії Кушнір.

Учасники наради в першу чергу обговорили питання завершення поточного бюджетного року і формування бюджету Берестівської сільської ради на 2016 рік, а також фінансування установ соціальної сфери (культури, освіти, охорони здоров'я) на території цієї громади і передачі їх з районної комунальної власності у комунальну власність об'єднаної громади.

Розглянули на нараді й питання забезпечення соціального захисту і медичного обслуговування жителів об'єднаної громади в перехідний період.

За результатами обговорень було узгоджено план дій та його покрокове впровадження. По-перше, необхідно узгодити юридичні аспекти оформлення правонаступництва, права власності та передачі об'єктів соціальної сфери на утримання за рахунок об'єднаної громади. По-друге, вирішити питання фінансового забезпечення бюджетних установ та підготовки відповідних документів для обслуговування в органах Державного казначейства. А потім, за окремим графіком, провести наради з керівниками галузевих підрозділів та комунальних закладів про створення відповідних структур на території об'єднаної громади.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua