Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

В райдержадміністрації обговорили актуальні питання фінансування Берестівської об’єднаної територіальної громади

Цього року Бердянський район приєднався до пілотного проекту з добровільного об'єднання територіальних громад, в якому беруть участь жителі Берестівської об'єднаної територіальної громади.

Перед новообраним сільським головою і депутатами сільської ради в процесі децентралізації постали питання щодо особливості фінансування об'єднаної територіальної громади. Саме вирішенню цих питань і була присвячена робоча нарада, яка відбулося в райдержадміністрації, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та Берестівського сільського голови Наталії Кушнір.

Учасники наради в першу чергу обговорили питання завершення поточного бюджетного року і формування бюджету Берестівської сільської ради на 2016 рік, а також фінансування установ соціальної сфери (культури, освіти, охорони здоров'я) на території цієї громади і передачі їх з районної комунальної власності у комунальну власність об'єднаної громади.

Розглянули на нараді й питання забезпечення соціального захисту і медичного обслуговування жителів об'єднаної громади в перехідний період.

За результатами обговорень було узгоджено план дій та його покрокове впровадження. По-перше, необхідно узгодити юридичні аспекти оформлення правонаступництва, права власності та передачі об'єктів соціальної сфери на утримання за рахунок об'єднаної громади. По-друге, вирішити питання фінансового забезпечення бюджетних установ та підготовки відповідних документів для обслуговування в органах Державного казначейства. А потім, за окремим графіком, провести наради з керівниками галузевих підрозділів та комунальних закладів про створення відповідних структур на території об'єднаної громади.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua