Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Робочий візит голови райдержадміністрації до Миколаївської та Карло-Марксівської сільських рад

13 жовтня голова райдержадміністрації Роман Молодецький перебував з робочим візитом на території Миколаївської та Карло-Марксівської сільських рад, де відвідав загальноосвітні школи, ознайомився зі станом готовності закладів до опалювального сезону, матеріально-технічною базою шкіл, оглянув навчальні класи та шкільні приміщення, зокрема харчоблоки та їдальні, а також обговорив з керівниками закладів питання харчування дітей 1-4 класів.

В рамках проведення реформи децентралізації влади, села Миколаївської та Карло-Марксівської сільської ради увійдуть до складу Берестівської об’єднаної громади, у зв’язку із чим у мешканців цих сіл виникає багато питань щодо перспективи розвитку своїх територій у складі новоствореної громади. Відповіді на свої питання мешканці Миколаївки та Карла-Маркса змогли отримати від голови райдержадміністрації Романа Молодецького під час особистого спілкування. Очільник району поінформував селян про перспективи розвитку територій, особливості фінансування новоствореної громади з державного та обласного бюджетів, а також за рахунок міжнародних фондів, про формування нового бюджету громади у 2016 році, розподілу та використання кошів для розвитку території. Акцентував увагу учасників зустрічі Роман Молодецький і на особливостях перших виборів сільського голови та депутатів Берестівської об’єднаної територіальної громади.

Оскільки візит голови райдержадміністрації відбувався напередодні державного свята - Дня захисника України, він привітав всіх присутніх на зустрічі із цим святом, а також вручив відзнаки Президента України – ювілейні медалі «70 років визволення України від фашистських загарбників» ветеранам Другої світової війни і «25 років виведення військ з Афганістану» воїнам-інтернаціоналістам, які проживають на цих територіях.

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.