Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

 

 

Робочий візит голови райдержадміністрації до Миколаївської та Карло-Марксівської сільських рад

13 жовтня голова райдержадміністрації Роман Молодецький перебував з робочим візитом на території Миколаївської та Карло-Марксівської сільських рад, де відвідав загальноосвітні школи, ознайомився зі станом готовності закладів до опалювального сезону, матеріально-технічною базою шкіл, оглянув навчальні класи та шкільні приміщення, зокрема харчоблоки та їдальні, а також обговорив з керівниками закладів питання харчування дітей 1-4 класів.

В рамках проведення реформи децентралізації влади, села Миколаївської та Карло-Марксівської сільської ради увійдуть до складу Берестівської об’єднаної громади, у зв’язку із чим у мешканців цих сіл виникає багато питань щодо перспективи розвитку своїх територій у складі новоствореної громади. Відповіді на свої питання мешканці Миколаївки та Карла-Маркса змогли отримати від голови райдержадміністрації Романа Молодецького під час особистого спілкування. Очільник району поінформував селян про перспективи розвитку територій, особливості фінансування новоствореної громади з державного та обласного бюджетів, а також за рахунок міжнародних фондів, про формування нового бюджету громади у 2016 році, розподілу та використання кошів для розвитку території. Акцентував увагу учасників зустрічі Роман Молодецький і на особливостях перших виборів сільського голови та депутатів Берестівської об’єднаної територіальної громади.

Оскільки візит голови райдержадміністрації відбувався напередодні державного свята - Дня захисника України, він привітав всіх присутніх на зустрічі із цим святом, а також вручив відзнаки Президента України – ювілейні медалі «70 років визволення України від фашистських загарбників» ветеранам Другої світової війни і «25 років виведення військ з Афганістану» воїнам-інтернаціоналістам, які проживають на цих територіях.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua