Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Робочий візит голови райдержадміністрації до Миколаївської та Карло-Марксівської сільських рад

13 жовтня голова райдержадміністрації Роман Молодецький перебував з робочим візитом на території Миколаївської та Карло-Марксівської сільських рад, де відвідав загальноосвітні школи, ознайомився зі станом готовності закладів до опалювального сезону, матеріально-технічною базою шкіл, оглянув навчальні класи та шкільні приміщення, зокрема харчоблоки та їдальні, а також обговорив з керівниками закладів питання харчування дітей 1-4 класів.

В рамках проведення реформи децентралізації влади, села Миколаївської та Карло-Марксівської сільської ради увійдуть до складу Берестівської об’єднаної громади, у зв’язку із чим у мешканців цих сіл виникає багато питань щодо перспективи розвитку своїх територій у складі новоствореної громади. Відповіді на свої питання мешканці Миколаївки та Карла-Маркса змогли отримати від голови райдержадміністрації Романа Молодецького під час особистого спілкування. Очільник району поінформував селян про перспективи розвитку територій, особливості фінансування новоствореної громади з державного та обласного бюджетів, а також за рахунок міжнародних фондів, про формування нового бюджету громади у 2016 році, розподілу та використання кошів для розвитку території. Акцентував увагу учасників зустрічі Роман Молодецький і на особливостях перших виборів сільського голови та депутатів Берестівської об’єднаної територіальної громади.

Оскільки візит голови райдержадміністрації відбувався напередодні державного свята - Дня захисника України, він привітав всіх присутніх на зустрічі із цим святом, а також вручив відзнаки Президента України – ювілейні медалі «70 років визволення України від фашистських загарбників» ветеранам Другої світової війни і «25 років виведення військ з Афганістану» воїнам-інтернаціоналістам, які проживають на цих територіях.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua