Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Робочий візит голови райдержадміністрації до Миколаївської та Карло-Марксівської сільських рад

13 жовтня голова райдержадміністрації Роман Молодецький перебував з робочим візитом на території Миколаївської та Карло-Марксівської сільських рад, де відвідав загальноосвітні школи, ознайомився зі станом готовності закладів до опалювального сезону, матеріально-технічною базою шкіл, оглянув навчальні класи та шкільні приміщення, зокрема харчоблоки та їдальні, а також обговорив з керівниками закладів питання харчування дітей 1-4 класів.

В рамках проведення реформи децентралізації влади, села Миколаївської та Карло-Марксівської сільської ради увійдуть до складу Берестівської об’єднаної громади, у зв’язку із чим у мешканців цих сіл виникає багато питань щодо перспективи розвитку своїх територій у складі новоствореної громади. Відповіді на свої питання мешканці Миколаївки та Карла-Маркса змогли отримати від голови райдержадміністрації Романа Молодецького під час особистого спілкування. Очільник району поінформував селян про перспективи розвитку територій, особливості фінансування новоствореної громади з державного та обласного бюджетів, а також за рахунок міжнародних фондів, про формування нового бюджету громади у 2016 році, розподілу та використання кошів для розвитку території. Акцентував увагу учасників зустрічі Роман Молодецький і на особливостях перших виборів сільського голови та депутатів Берестівської об’єднаної територіальної громади.

Оскільки візит голови райдержадміністрації відбувався напередодні державного свята - Дня захисника України, він привітав всіх присутніх на зустрічі із цим святом, а також вручив відзнаки Президента України – ювілейні медалі «70 років визволення України від фашистських загарбників» ветеранам Другої світової війни і «25 років виведення військ з Афганістану» воїнам-інтернаціоналістам, які проживають на цих територіях.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.