Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

Час отримувати житлові субсидії і зробити це – просто

Питання отримання житлово-комунальних субсидій продовжує залишатись одним із найбільш актуальних в українському суспільстві.

Наразі, в районі проводиться чимала робота, пов’язана з інформуванням населення про нову модель державних житлових субсидій, а сам хід проведення таких робіт знаходиться під постійним контролем керівництва Бердянської РДА.

Зокрема, кожного понеділка, в ході щотижневої оперативної наради в райдержадміністрації, начальник управління соціального захисту населення Сергій Дехтяр звітує про стан проведення в районі відповідної роз’яснювальної роботи та ходу призначення населенню субсидій, а також обговорюються проблемні моменти з цього питання і визначаються шляхи їх вирішення.

Працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, протягом останнього місяця, провели ряд навчальних семінарів з селищним та сільськими головами,  начальниками поштових відділень населених пунктів району, працівниками селищної, сільських рад, які уповноважені для надання населенню допомоги при оформленні документів на отримання житлових субсидій. Під час цих заходів вивчались зміни в законодавстві з питань оформлення житлових субсидій та питання організації роботи із надання відповідної державної допомоги за спрощеним порядком.

До інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань оформлення субсидій приєднались працівники КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». Вони надали допомогу в оформленні документів на призначення відповідної допомоги усім (581 особа) підопічним, які обслуговуються фахівцями Центру на дому.

Залучаються до роз’яснювальної роботи і безробітні громадяни - троє вже працюють, а з 9-го жовтня ще шестеро осіб долучаться до громадських робіт з інформування мешканців населених пунктів району з питань отримання державної допомоги на оплату комунальних платежів.

Роботи з інформування та залучення населення до оформлення субсидій продовжуються. Адже, на цей час тільки 2674 сім’ї, які проживають на території Бердянського району, скористувались своїм правом та отримують субсидії на сплату житлово-комунальних платежів.

Взагалі ж, за останні пів року, райдержадміністрацією було надіслано користувачам комунальних послуг 10562 примірників бланків заяв та декларацій. Тож, з наближенням опалювального сезону в Управлінні соціального захисту населення Бердянської райдержадміністрації очікують збільшення кількості заяв від громадян з питання оформлення житлових субсидій.

 

Додатково: Урядом скасовано необхідність обов’язкового оформлення особових рахунків на сплату послуг ЖКГ на особу, яка звертається за субсидією.

Відтепер субсидія призначатиметься одній із зареєстрованих у житлі осіб незалежно від того, чи відкрито на неї особовий рахунок на сплату послуг.

Так, орендарям житла субсидія призначатиметься без необхідності відкриття на них особових рахунків – лише на підставі договору оренди, що спрощує призначення субсидій, зокрема внутрішнім переселенцям.

Також визначено вичерпний перелік документів, які враховуються комісією при ухваленні рішення про призначення субсидії з урахуванням лише осіб, які фактично проживають у помешканні. Скасовано необхідність обстеження домогосподарства у разі наявності одного з таких документів. Тобто відтепер при призначенні субсидій не враховуються особи, які зареєстровані, але фактично не проживають.

Крім того, комісії надано право призначати субсидію на підставі кількості осіб, які фактично проживають, у разі відсутності документів, що підтверджують непроживання осіб з числа зареєстрованих. Таке рішення приймається після обстеження умов проживання сім’ї. До речі, ця новація дозволить отримати субсидію, наприклад, пенсіонеру, з яким зареєстровані дорослі діти, що виїхали за кордон чи не підтримують зв’язки з родиною.

Крім того, приведено у відповідність до законів перелік доходів, які не враховуються для призначення субсидії, а саме - доходи учасників АТО і доходи від роботи у виборчій комісії.

Почали також діяти інші зміни, які суттєво прискорять надання субсидій.

З питань оформлення житлових субсидій мешканці населених пунктів Бердянського району можуть звернутися до управління соціального захисту населення Бердянської райдержадміністрації за адресою: м.Бердянськ, пр.Перемоги, 3, або за телефоном 3-42-98.

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua