Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

Пільги для багатодітних та прийомних сімей

Відповідно до Закону України від 28.12.2014 №76-VIII«Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» статтю 13 Закону України «Про охорону дитинства» доповнено частиною восьмою, якою встановлено, що пільги передбачені для дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, надаються за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величину доходу, який дає право на податкову пільгу.

У зв’язку з введенням вищезазначеної норми, сім’ї цих категорій втрачають пільги у разі, якщо середньомісячний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу перевищує податкову пільгу. У 2015 році податкова пільга складає 1710 гривень.

До сукупного доходу сім’ї пільговика включаються:

-   пенсія,

-   заробітна плата,

-   грошове забезпечення,

-   стипендія,

-   соціальна допомога (крім частини допомоги при народженні дитини та при усиновленні, виплата якої здійснюється одноразово, допомоги на поховання, одноразової допомоги),

-   доходи від підприємницької діяльності.

Для прикладу: сім’я складається із 6 осіб,  сукупний дохід сім’ї за шість місяців складає 61580 грн. Середньомісячний дохід на одну особу складає 1710,56 грн. ( 61580грн.:6міс.:6осіб=1710,56 грн.). Така сім’я втрачає право на пільги. Але такі сім’я може звернутися за призначенням житлової субсидії.

Через Програму житлових субсидій  держава компенсує сім’ям затрати на оплату житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами, що перевищують визначений обсяг обов’язкового відсотка платежу.

Обов’язкова частка плати за житлово-комунальні послуги  визначається для кожної сім’ї залежно від розміру середньомісячного сукупного доходу в розрахунку на одну особу. Середньомісячний дохід розраховується по сукупному доходу сім’ї за попередній рік або за три попередні місяці перед місяцем звернення за субсидією за умови обов’язкового надання довідок про доходи.

Для прикладу:таж сім’я з 6 осіб має сукупний дохід за 2014 рік 122400 грн., і за житлово-комунальні послуги повинна сплатити 3500 грн. Середньомісячний дохід на одного члена сім’ї складає 1700 грн. (122400 грн.:12міс.:6осіб=1700 грн.). Обов’язкова частка плати за комунальні послуги для такої сім’ї становить 10,84% (1700:1176:2х15%=10,84%) середньомісячного сукупного доходу сім’ї і складатиме 1105,68 грн. (10200грн. х10,84%=1105,68 грн.), а решта  плати за житлово-комунальні послуги 2394,32 грн. (3500-1105,68) є субсидією.

Слід відмітити, що у разі підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги перерахунок субсидії у межах встановленого терміну її призначення здійснюється без звернення громадян, а розмір обов’язкової частки плати за житлово-комунальні послуги не змінюється.

З питань оформлення житлових субсидій та визначення права на пільги мешканці населених пунктів Бердянського району можуть звернутися до управління соціального захисту населення Бердянської райдержадміністрації за адресою: м.Бердянськ, пр.Перемоги, 3, або за телефоном 3-42-98.

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.