Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

 

Нове у призначенні житлових субсидій

Управління соціального захисту населення Бердянської райдержадміністрації інформує жителів Бердянського району про те, що в липні поточного року  набули чинності зміни до Положення про  порядок призначення та надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, внесені постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 № 475.  

Відповідно  до  останніх  змін,  які  надалі спрощують оформлення субсидій,  громадяни  повинні  вказати  у  декларації  лише  вид доходу, його розмір управління соціального захисту населення отримує самостійно.      Згідно із  зазначеними  змінами, до сукупного доходу громадян не  включатимуться окремі види доходів, а саме:

-         грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу, які приймають безпосередню участь в антитерористичних операціях;

-         допомога благодійних та громадських організацій;

-         допомога на поховання;

-         одноразова допомога , яка надається відповідно до законодавства або за рішенням органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій незалежно від форм власності;

-         доходи від розміщення депозитів;

-         сплачені особою аліменти.

Важливим наслідком нововведень є скасування штрафних санкцій за допущені громадянами помилки. З Положення вилучено норму згідно якої сума субсидії переплаченої надміру внаслідок свідомого подання громадянином документів з недостовірними відомостями підлягала поверненню  у подвійному розмірі. 

Також  нові  правила  дозволяють  призначати  субсидію  на  основі вказаних людиною доходів не за  календарний  рік, як це було досі, а за попередні три  місяці. При цьому  надання довідок про доходи осіб за вказаний період за формами, затвердженими Мінсоцполітики, є обов’язковим.

Принципово важливим також є надання права місцевій владі призначати субсидії, вирішуючи спірні питання на користь громадянина.

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua