Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

 

Нове у призначенні житлових субсидій

Управління соціального захисту населення Бердянської райдержадміністрації інформує жителів Бердянського району про те, що в липні поточного року  набули чинності зміни до Положення про  порядок призначення та надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, внесені постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 № 475.  

Відповідно  до  останніх  змін,  які  надалі спрощують оформлення субсидій,  громадяни  повинні  вказати  у  декларації  лише  вид доходу, його розмір управління соціального захисту населення отримує самостійно.      Згідно із  зазначеними  змінами, до сукупного доходу громадян не  включатимуться окремі види доходів, а саме:

-         грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу, які приймають безпосередню участь в антитерористичних операціях;

-         допомога благодійних та громадських організацій;

-         допомога на поховання;

-         одноразова допомога , яка надається відповідно до законодавства або за рішенням органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій незалежно від форм власності;

-         доходи від розміщення депозитів;

-         сплачені особою аліменти.

Важливим наслідком нововведень є скасування штрафних санкцій за допущені громадянами помилки. З Положення вилучено норму згідно якої сума субсидії переплаченої надміру внаслідок свідомого подання громадянином документів з недостовірними відомостями підлягала поверненню  у подвійному розмірі. 

Також  нові  правила  дозволяють  призначати  субсидію  на  основі вказаних людиною доходів не за  календарний  рік, як це було досі, а за попередні три  місяці. При цьому  надання довідок про доходи осіб за вказаний період за формами, затвердженими Мінсоцполітики, є обов’язковим.

Принципово важливим також є надання права місцевій владі призначати субсидії, вирішуючи спірні питання на користь громадянина.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.