Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

 

 

Об'єднатися заради розвитку

24 червня голова райдержадміністрації Роман Молодецький провів засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад Бердянського району.

В ході обговорення проекту розглянули пропозиції місцевих громад щодо добровільного територіальних громад з урахуванням затверджених критеріїв – 20-кілометрової досяжності до центру територіального об'єднання, наявності необхідної інфраструктури, самодостатності, спроможності громади та ін.

Свою позицію щодо об'єднання територіальних громад висловили керівники району – Роман Молодецький та Станіслав Фролов, селищний, сільські голови, представники громадськості. Всі учасники дискусії були солідарні в одному – Бердянський район має розвиватися та прогресувати заради майбутнього його жителів.

Тож за підсумками засідання був схвалений відповідний проект щодо об'єднання громад на території району для подальшого його включення у Перспективний план добровільного об'єднання територіальних громад Запорізької області, який мають розглянути на черговій сесії обласної ради.

Наразі цей Перспективний план стане орієнтиром для проведення реформ в державі, і в першу чергу для формування Кабінетом Міністрів України бюджетних показників та розподілу обсягів фінансування для територій.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua