Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

 

Об'єднатися заради розвитку

24 червня голова райдержадміністрації Роман Молодецький провів засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад Бердянського району.

В ході обговорення проекту розглянули пропозиції місцевих громад щодо добровільного територіальних громад з урахуванням затверджених критеріїв – 20-кілометрової досяжності до центру територіального об'єднання, наявності необхідної інфраструктури, самодостатності, спроможності громади та ін.

Свою позицію щодо об'єднання територіальних громад висловили керівники району – Роман Молодецький та Станіслав Фролов, селищний, сільські голови, представники громадськості. Всі учасники дискусії були солідарні в одному – Бердянський район має розвиватися та прогресувати заради майбутнього його жителів.

Тож за підсумками засідання був схвалений відповідний проект щодо об'єднання громад на території району для подальшого його включення у Перспективний план добровільного об'єднання територіальних громад Запорізької області, який мають розглянути на черговій сесії обласної ради.

Наразі цей Перспективний план стане орієнтиром для проведення реформ в державі, і в першу чергу для формування Кабінетом Міністрів України бюджетних показників та розподілу обсягів фінансування для територій.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua