Об'єднатися заради розвитку

24 червня голова райдержадміністрації Роман Молодецький провів засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад Бердянського району.

В ході обговорення проекту розглянули пропозиції місцевих громад щодо добровільного територіальних громад з урахуванням затверджених критеріїв – 20-кілометрової досяжності до центру територіального об'єднання, наявності необхідної інфраструктури, самодостатності, спроможності громади та ін.

Свою позицію щодо об'єднання територіальних громад висловили керівники району – Роман Молодецький та Станіслав Фролов, селищний, сільські голови, представники громадськості. Всі учасники дискусії були солідарні в одному – Бердянський район має розвиватися та прогресувати заради майбутнього його жителів.

Тож за підсумками засідання був схвалений відповідний проект щодо об'єднання громад на території району для подальшого його включення у Перспективний план добровільного об'єднання територіальних громад Запорізької області, який мають розглянути на черговій сесії обласної ради.

Наразі цей Перспективний план стане орієнтиром для проведення реформ в державі, і в першу чергу для формування Кабінетом Міністрів України бюджетних показників та розподілу обсягів фінансування для територій.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua