Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Об'єднатися заради розвитку

24 червня голова райдержадміністрації Роман Молодецький провів засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад Бердянського району.

В ході обговорення проекту розглянули пропозиції місцевих громад щодо добровільного територіальних громад з урахуванням затверджених критеріїв – 20-кілометрової досяжності до центру територіального об'єднання, наявності необхідної інфраструктури, самодостатності, спроможності громади та ін.

Свою позицію щодо об'єднання територіальних громад висловили керівники району – Роман Молодецький та Станіслав Фролов, селищний, сільські голови, представники громадськості. Всі учасники дискусії були солідарні в одному – Бердянський район має розвиватися та прогресувати заради майбутнього його жителів.

Тож за підсумками засідання був схвалений відповідний проект щодо об'єднання громад на території району для подальшого його включення у Перспективний план добровільного об'єднання територіальних громад Запорізької області, який мають розглянути на черговій сесії обласної ради.

Наразі цей Перспективний план стане орієнтиром для проведення реформ в державі, і в першу чергу для формування Кабінетом Міністрів України бюджетних показників та розподілу обсягів фінансування для територій.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.