Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

В районі розпочинаються роботи з формування добровільних територіальних громад

Затвердження Урядом Методики формування спроможних територіальних громад дало старт процесу добровільного їх об’єднання, який є частиною реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. 

Дуже активно розпочався процес реформування у Запорізькій області. Лише на початку травня в обласній державній адміністрації відбулась презентація Запорізького Офісу реформ, а вже наступного тижня в Бердянському районі приступили до впровадження механізмів децентралізації влади.

Головою райдержадміністрації було підписано розпорядження, яким створено та затверджено склад робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Бердянського району, завданням якої, зокрема, є забезпечення розробки перспективного плану формування територій громад Запорізького регіону у відповідності до розробленої Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Методику формування спроможних територіальних громад.

15 травня в райдержадміністрації відбулось перше засідання робочої групи, до складу якої входять представники райдержадміністрації, районної ради, районних служб, громадськості, селищний та сільські голови.

Під час виступу на засіданні керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови робочої групи Алла Галущак особливо наголосила на добровільності процесу об’єднання громад та важливості проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи. Посадовець ознайомила членів групи з основними тезами згаданої Методики, висвітивши, зокрема, питання щодо організації відповідних заходів, особливостей та етапів процесу розробки перспективного плану формування спроможних територіальних громад, участь у таких заходах представників місцевих громад тощо.

На завершення зустрічі селищному та сільським головам було запропоновано провести детальне вивчення відповідного документу та підготувати свої пропозиції і зауваження щодо його реалізації, які будуть озвучені 25 травня 2015 року під час роботи Запорізького офісу реформ в Бердянській райдержадміністрації.

 

Організаційний відділ РДА

 

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua