Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

 

Про удосконалення порядку надання житлових субсидій

Постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 № 106 „Про удосконалення надання житлових субсидій», яка набирає чинності з 1 травня 2015 року, внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”.

Постановою передбачено змінизгідно з якими:

-   субсидія буде призначатись непрацездатним особам, які проживають самі, на понаднормову площу житла за рішеннями комісії. Рішення про призначення (непризначення) субсидій у таких випадках приймається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї і переглядається у разі зміни складу осіб, зареєстрованих у такому приміщенні, працевлаштування таких осіб або виникнення в них інших джерел доходів;

-   субсидія буде належати на загальних підставах сім’ям:

а)в яких громадяни працездатного віку не працюють та не мають доходів протягом періоду, за який обчислюється субсидія;

б)мають у власності більше ніж одне житлове приміщення, загальна площа яких у сумі перевищує встановлену соціальну норму житла;

в)мають у своєму володінні два або більше транспортних засобів;

г)якщо будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб (осіб, які фактично проживають), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії (призначенням субсидії без звернення) здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу, будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив послуги з будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв’язку, крім житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами та медичних послуг, пов’язаних із забезпеченням життєдіяльності, на суму, яка на дату купівлі (оплати) не перевищує 50 тис. гривень.

Субсидія буде належати особі, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні на підставі договору найму (оренди) житла, і на яку відкрито особові рахунки із сплати житлово-комунальних послуг.

Для призначення субсидії сукупний дохід буде обчислюється виходячи з отриманих особами доходів без урахування податку з доходів фізичних осіб.

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на основі середньомісячного сукупного доходу осіб, а для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива — на основі річного доходу осіб за попередній календарний рік.

Якщо субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається у I кварталі року, середньомісячний сукупний дохід визначається за перші три квартали попереднього року, в інших випадках — за попередній календарний рік.

За бажанням громадян субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на основі середньомісячного (за шість місяців, що передують місяцю звернення) сукупного доходу осіб, після подання довідок про доходи таких осіб за зазначений період.

Для призначення субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає уповноваженому представнику у сільських та селищній радах або до управління соціального захисту населення:

-  заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії;

-  довідки про доходи — для громадян, які бажають звернутись за призначенням субсидії на основі середньомісячного (за шість місяців, що передують місяцю звернення) сукупного доходу осіб;

-  договір найму (оренди) житла (за наявності).

Зазначені заява та декларація можуть бути надіслані поштою.

Громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її розміру.

У разі свідомого подання громадянином інформації з недостовірними відомостями  або  неповідомлення  громадянином  про  набуття права власності  на житло (житлове приміщення) іншою особою, яка не була в ньому зареєстрована, орендарі — про осіб, які фактично проживають, сума надміру перерахованої субсидії, повертається ним за вимогою органу, що  призначив  субсидію у подвійному розмірі..

Додатково повідомляємо, що бланки заяв про призначення житлової субсидії та декларацій про доходи і витрати осіб будуть виготовлятись підприємствами, що надають послуги з газопостачання, електропостачання, а також забезпечать їх доставку споживачам.

Приймання заяв для призначення субсидій здійснюють уповноважені особи, які працюють на території сільських і селищної рад, спеціалісти в приміщенні управління в кабінеті № 14А.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення Бердянської райдержадміністрації за адресою: м. Бердянськ, вул. Перемоги, 3  або за телефоном 35181.

Додається бланк заяви про призначення субсидії та бланк декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Форма Заяви про призначення житлової субсидії - завантажити

Форма Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії - завантажити

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua