Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини

Приморськ, з днем міста!

Дві сотні років тому на правому березі річки Обиточної у місці злиття з нею річки Кільтиччя було засновано нове місто, яке назвали Ногайськом. А в 1964 році це містечко на березі теплого Азовського моря отримало свою сучасну назву – Приморськ.

Детальніше...

Привітання з річницею визволення Бердянського району

У ці теплі, осінні дні вся Бердянщина - від Куликівського та Червоного Поля на сході до Райнівки та Балашівки на заході, від Петропавлівки та Новомихайлівки на півночі до Бердянська та Приморська на півдні - відзначає 78-му річницю визволення з під нацистської окупації!

Детальніше...

З днем народження, Бердянськ!

Дорогі друзі!

Вітаю вас з Днем міста Бердянськ – серця Азовського моря, наповненого палким південним сонцем та солоним присмаком моря.

Детальніше...

Привітання з Днем рятівника України

Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника!

Професія рятівника важка і небезпечна, як то кажуть – для справжніх чоловіків. Та, не зважаючи на це, всі ви обрали справою свого життя нелегку й водночас благородну місію – бути завжди першими там, де люди потребують невідкладної допомоги.

Детальніше...

Відбулось засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

Днями в Бердянській РДА відбулось засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ірини Півень.

На засіданні обговорювались актуальні питання проходження альтернативної (невійськової) служби на комунальних підприємствах Бердянського району.

Детальніше...

Пам’ятка безпечного користування газом в побуті

Користування газовими приладами при дотриманні правил і інструкцій безпечне  та зручне. Проте неправильна їх експлуатація, поганий догляд може призвести не лише до вибухів і пожеж, але й до нещасних випадків.

Детальніше...

Кількість держпослуг для українців у ЦНАП збільшиться втричі

Уряд ухвалив розпорядження, що дозволить збільшити обов’язковий перелік послуг у центрах надання адмінпослуг (далі — ЦНАП) втричі. Завдяки цьому громадяни зможуть отримати необхідні послуги в єдиному просторі.

ЦНАПи в містах-мільйонниках з урахуванням послуг органів місцевого самоврядування надаватимуть до 598 послуг, райцентрах — 548, територіальних громадах — 383. Відвідувачі територіальних підрозділів та віддалених робочих місць зможуть скористатися 282 послугами.

Детальніше...

У громадах Запорізької області реалізовуватимуть грантову програму на підтримку створення нових підприємств

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася презентація програми на підтримку молодих підприємців у Приазов’ї, що реалізується в рамках проєкту «Сприяння економічній активності вразливих груп населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб (ВПО), в регіонах Азовського моря».

Детальніше...

Головна подія поточного тижня – річниця визволення Бердянщини

Сьогодні перший заступник голови РДА Ірина Півень провела традиційні щотижневі наради – з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками правоохоронних органів й силових структур, під час яких було проаналізовано суспільно-економічну ситуацію в районі та складено оперативні плани на поточний тиждень.

Детальніше...

В Чернігівській громаді відбувся Другий відкритий фестиваль «Легенди степу»

Минулих вихідних чимало гостей з різних куточків України та з-за її кордонів відвідало Чернігівську громаду аби взяти участь в унікальному заході  - фестивалі степового спадку «Легенди степу», який пройшов на горі Оба-Таш поблизу села Салтичія.

Детальніше...

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.