Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини

Звернення Президента України з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Шановні друзі!

Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день людей з інвалідністю – день сприйняття, осмислення, розуміння суті й особливостей щоденного життя людей з інвалідністю, а часто – їхньої боротьби за дотримання своїх прав і свобод.

Детальніше...

Дитина шукає родину!

На обліку служби у справах дітей Бердянської районної державної адміністрації перебуває дитина, позбавлена батьківського піклування, Альбіна, 15 років.  

Дівчинка здобуває професійно-технічну освіту, але дуже потребує батьківської турботи і сімейного затишку. Шукаємо їй родину, сподіваємось знайти дівчинці люблячих та турботливих маму і тата, які навчать дівчинку-підлітка життєвим премудростям та підготують до самостійного дорослого життя.

Детальніше...

Президент підписав закон щодо безкоштовного харчування у закладах освіти дітей загиблих захисників України

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України» № 978-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 5 листопада 2020 року.

Детальніше...

Відбулася нарада з питань формування районного бюджету на 2021 рік. У чому труднощі?

За ініціативи голови РДА Ірини Півень відбулася робоча нарада з питань формування показників районного бюджету Бердянського району на наступний бюджетний період. У засіданні взяли участь голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик, керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак, начальник відділу фінансів БРДА Ганна Реукова та головний бухгалтер відділу фінансів БРДА Ольга Марухняк.

Детальніше...

На нараді вивчено оперативну ситуацію в районі

1 грудня голова райдержадміністрації Ірина Півень провела нараду з представниками правоохоронних органів та структурних підрозділів РДА, в ході якої було обговорено соціально-політичну та оперативну ситуацію в Бердянському районі.

Детальніше...

Дитина шукає родину!

Дитині потрібно тепло та затишок рідної домівки, турбота та любов мами й тата!

На обліку служби у справах дітей Бердянської районної державної адміністрації перебуває дитина-сирота Валерій, 2006 року народження, братиків та сестричок не має. Хлопець перебуває на вихованні у державному закладі, але не втрачає надію знайти турботливу та люблячу родину.

Валерій – дитина з особливими освітніми потребами. Хлопчик спокійний, замкнений, тихий, навички самообслуговування сформовані відповідно віку.
Та зараз він дуже потребує любові і підтримки від мами і тата.

Детальніше...

Торгівля людьми – сучасний прояв рабства

2 грудня відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Це ще один день серед важливих дат соціальної кампанії «16 днів проти насильства». В цей день у 1949 році ООН прийняла «Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами».

Детальніше...

Дитина шукає родину!

Добрий та ввічливий хлопчик шукає родину!

Дитині для повного та гармонійного розвитку потрібно зростати в сім’ї, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Цю просту істину знає кожен, як і те, що не повинно бути одиноких і обділених долею дітей. Та, на жаль, вони є. Ці діти чекають свого щастя і мріють про повноцінну сім’ю.

Так, на обліку служби у справах дітей Бердянської районної державної адміністрації перебуває дитина, позбавлена батьківського піклування, Нікіта, 2013 року народження. Хлопець перебуває на вихованні у державному закладі, але дуже мріє про турботливу та люблячу родину.

Детальніше...

Привітання з Днем працівників прокуратури України

Шановні працівники органів прокуратури Бердянщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників прокуратури України!

Ваш високий професіоналізм, досвід і знання сприяють збереженню політичної стабільності й громадського спокою в регіоні, надійно захищають суспільство від злочинності та беззаконня, забезпечують дотримання прав та свобод громадян.

Детальніше...

Сьогодні 29-та річниця Всеукраїнського референдуму

Ухваленням Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року розпочався відлік нового етапу розвитку сучасної демократичної держави. Разом із тим, 24 серпня 1991 року фактично відбулося відновлення державної незалежності України, яке увінчало тривалий шлях Українського народу до самостійності.

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.