Урядова програма "Доступні ліки"

 

Новини

В Бердянському районі триває підготовка до весняних робіт

20 лютого голова райдержадміністрації Роман Молодецький взяв участь у районні нараді з питань проведення комплексу весняно-польових робіт. Очільник району звернувся до аграріїв зі вступним словом та ще раз подякував усім керівникам і працівникам сільськогосподарської галузі району, які взяли активну участь у ліквідації наслідків січневої негоди на території району. 

Детальніше...

Бердянщина вшановує Героїв Небесної Сотні

Протягом поточного тижня, з метою вшанування подвигу й пам’яті учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, в органах державної влади і місцевого самоврядування, в закладах культури та освіти району організовано і проводяться близько 50-ти інформаційно-просвітницьких, патріотичних заходів. Участь у заходах беруть представники виконавчої влади, депутати районної та місцевих рад, школярі, громадськість.

Детальніше...

Лідери територіальних громад Запорізької області закликали об’єднатися на підтримку реформи децентралізації

Лідери об’єднаних територіальних громад Запорізької області підписали звернення щодо підтримки реформ, ініційованих Президентом України Петром Порошенком.

Детальніше...

Осипенківський краєзнавчий музей відмітив піввіковий ювілей

12 лютого 2019 року, з нагоди піввікового ювілею, Осипенківський краєзнавчий музей об’єднав у дружнє коло велику родину представників місцевої влади, односельців, давніх друзів і поважних гостей. Саме напередодні в музеї було завершено важливий етап ремонтно-реконструкційних робіт, яким було охоплено як саму споруду, так і частину виставкового приміщення, що стало можливим завдяки дієвій підтримці керівництва Осипенківської сільради і активній участі всього, хай і невеличкого колективу закладу.

Детальніше...

Розпочато створення робочої групи в рамках проекту «Єдність заради безпеки жінок Приазов`я»

Для виконання Національного плану дій 1325, відповідно до резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир та безпека”, стосовно участі жінок у вирішенні гендерно обумовлених та пов'язаних з домашнім насильством конфліктів, громадська організація “Жінка майбутнього” за підтримки Бердянського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді 15 лютого 2019 року провели перший тренінг у рамках проекту «Єдність заради безпеки жінок Приазов`я» для робочої групи, до складу якої увійшли активні жінки, депутатки, представниці громадських об'єднань та спеціалісти, відповідальні за здійснення соціальної роботи на території Бердянського району та міста.

Детальніше...

Увага! Пряма телефонна лінія з першим заступником голови Запорізької ОДА

У п’ятницю, 22 лютого 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Слепян Елла Валеріївна.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Допомога небайдужих людей породіллі, яка опинилась у складних життєвих обставинах

Минулого тижня спеціалісти Бердянського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді разом із партнером по соціальній роботі, МГО «Асоціація милосердя «Еммануїл», здійснили візит до породіллі, яка проживає на території Осипенківської ОТГ. Матері було видано «пакунок малюка» для новонародженої дитини, надано ліки для дітей та гуманітарну допомогу у вигляді речей.

Детальніше...

В Бердянському районі вшанували воїнів-афганців

Урочистий районний захід з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану відбувся сьогодні, 15 лютого, в Бердянській райдержадміністрації.

Детальніше...

В районі триває підготовка до чергових виборів Президента України

Протягом останнього тижня, в рамках виконання законодавством визначених повноважень районних державних адміністрацій щодо організаційної підтримки та сприяння у роботі виборчих дільниць, керівник апарату Бердянської РДА Алла Галущак провела ряд робочих зустрічей та нарад з представниками правоохоронних органів, із селищним, сільськими головами, головами Осипенківської та Берестівської СОТГ, командирами військових частин, а також керівниками закладів і установ, відповідальних за матеріально-технічне забезпечення підготовки та проведення чергових виборів Президента України.

Детальніше...

Учасники ліквідації наслідків січневої негоди отримали Подяки голови райдержадміністрації

14 лютого відбулося засідання позачергової 35 сесії Бердянської районної ради, в якому взяли участь голова РДА Роман Молодецький, заступник голови РДА Ніна Борщова, керівник апарату РДА Алла Галущак, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.