Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини

Голова РДА Ірина Півень відвідала підшефний військовий підрозділ

Сьогодні, в рамках виконання розпорядження голови Запорізької облдержадміністрації «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України, які дислокуються на території області», голова райдержадміністрації завітала до підшефного підрозділу - відділу прикордонної служби «Бердянськ» І категорії (тип Б).

Детальніше...

Відбулось засідання «круглого столу» з питань виконання місцевих бюджетів Бердянського району за І півріччя 2020 року

Відповідно до плану роботи в районній державній адміністрації за ініціативою голови  райдержадміністрації  Ірини Півень та за участю заступника голови райдержадміністрації Гаєвського С., керівника апарату Галущак А., заступника голови Бердянської районної ради Олійника М., начальника відділу фінансів Реукової Г., начальника Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Федорової О., заступника  начальника Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області  Прошутінського  О., голови Андріївської селищної ради  Кагадій Н., секретаря Долинської сільської ради Гнаток С. з головним бухгалтером, голови Андрівської сільської ради Узунова А. з головним бухгалтером, головного бухгалтера Дмитрівської сільської ради., голови Берестівської сільради ОТГ Кушнір Н.  та  заступників голови Осипенківської сільради ОТГ Жили М. та Нестеревич Я., відділом фінансів БРДА організовано та проведено засідання «круглого столу» з питань  виконання місцевих бюджетів Бердянського району за І півріччя 2020 року.

Детальніше...

В райдержадміністрації відбулася робоча зустріч з селищним та сільськими головами району

Актуальні питання життєдіяльності територій району були обговорені сьогодні під час зустрічі-наради голови райдержадміністрації Ірини Півень із селищним, сільськими головами та головами ОТГ. У заході також взяли участь заступник голови районної ради Микола Олійник, військовий комісар Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату Юрій Дьомін; начальник Бердянського управління Головного Управління Державної Податкової Служби у Запорізькій області Оксана Федорова.

Детальніше...

Працювала районна комісія

Під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Півень 09 липня 2020 року відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати.

Детальніше...

Питання протипожежної безпеки обговорили в Долинській сільській раді

В рамках здійснення профілактичних протипожежних заходів в районі вже тиждень працює міжвідомча тимчасова робоча група, яка проводить тематичні зустрічі-наради з представниками сільськогосподарських підприємств селищної, сільських рад та ОТГ.

Детальніше...

В районі триває призовна кампанія

Сьогодні, 8 липня, на базі Бердянського міського військового комісаріату та за ініціативи голови райдержадміністрації Ірини Півень, відбулося засідання районної призовної комісії, яку очолює заступник голови РДА Сергій Гаєвський.

Детальніше...

З осипенківськими аграріями обговорені протипожежні заходи

Райдержадміністрація продовжує роботу з організації виїзних нарад на території Бердянського району щодо недопущення випалювання сухої рослинності та створення перешкод розповсюдження полум’я на полях та у лісових масивах.

Чергова зустріч голови райдержадміністрації Ірини Півень та заступника голови райдержадміністрації Сергія Гаєвського відбулася 7 липня з аграріями Осипенківської СОТГ.

Детальніше...

Дотримання пожежної безпеки – актуальне питання сьогодення

Головним питанням сьогоднішньої наради голови райдержадміністрації Ірини Півень з керівниками правоохоронних та силових структур району стало питання дотримання пожежної безпеки в надзвичайних погодних умовах, пов’язаних із високою температурою повітря.

Детальніше...

Увага! З 7 липня відновлюється прийом громадян Центрами зайнятості Запорізької області

Шановні клієнти державної служби зайнятості! Повідомляємо, що згідно Порядку дій в умовах послаблення протиепідемічних заходів, центри зайнятості та філії Запорізької області з 07 липня відновлюють особистий прийом клієнтів державної служби зайнятості безпосередньо у приміщеннях центрів зайнятості.

Детальніше...

Сьогодні українці відзначають свято Івана Купала

Івана Купала – одне з найбільших стародавніх магічних слов'янських свят,  що збігається з Різдвом Івана Хрестителя, та походить від язичницьких ритуалів очищення, обмивання, які здійснювали в річках і озерах в день літнього сонцестояння.

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.