Урядова програма "Доступні ліки"

 

Новини

Увага! Пряма лінія з питань забезпечення прав військовослужбовців

У вівторок, 20 серпня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Забезпечення прав та свобод військовослужбовців» (реалізація права учасників АТО на землю та житло; пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них; забезпечення учасників бойових дій ліками та лікарськими засобами; дії позичальника мобілізованого та учасника АТО, який має зобов’язання по кредиту; дії незаконно звільнених учасників АТО; право військовослужбовців на знижку на оплату послуг ЖКГ; право військовослужбовців на знижку та безоплатне медичне забезпечення тощо), під час якої на питання громадян відповідатимуть фахівці Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

До уваги мешканців району! Щодо консультацій з питань пенсійного забезпечення

В Бердянському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області по вул. Консульська 23л проводиться щоденний прийом громадян (окрім святкових та вихідних днів) з питань пенсійного забезпечення:

Детальніше...

Житло для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа – пріоритетне питання державного рівня

Урядом прийнято рішення, спрямоване на зменшення ризиків потрапляння дітей в інтернатні заклади та забезпечення житлом осіб із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...

Моя обізнаність - мій захист

Тисячі українців стають жертвами торгівлі людьми. Державні, міжнародні та громадські організації об`єдналися, щоб кожен з постраждалих міг абсолютно безкоштовно і конфіденційно отримати допомогу.

З нагоди  Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 30 липня Бердянський районний центр соціальних послуг для сім`ї, дітей та молоді Бердянської райдержадміністрації організував проведення вуличної акції на території міського автовокзалу.

Детальніше...

Увага! Пряма телефонна лінія

У вівторок, 6 серпня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Скобліков Віктор Вікторович.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Пожежна безпека в районі потребує посилення

26 липня на Бердянщині з робочим візитом перебував заступник голови Запорізької ОДА Олександр Бабанін, який цього дня провів в райдержадміністрації регіональну нараду з питань недопущення виникнення пожеж на полях, в лісах та заборони спалення стерні.

Детальніше...

Про недопущення фактів випалювання стерні, сухої рослинності та післяжнивних залишків

Відділ агропромислового розвитку Бердянської райдержадміністрації звертається до голів селищної, сільських рад, об’єднаних територіальних громад, керівників сільгосппідприємств, голів фермерських господарств, приватних підприємців, фізичних осіб, які самостійно обробляють земельні ділянки.

Детальніше...

В райдержадміністрації вивчали стан використання коштів на «Нову українську школу»

Вже другий рік в Україні триває впровадження нової освітньої реформи Міністерства освіти і науки. З 1 вересня 2018 року усі «першачки» країни пішли до Нової української школи, яка побудована на системі освіти Європи. Згідно з сучасною освітньою реформою, першокласники навчалися за абсолютно новими стандартами - малеча експериментувала в групах, проводила ранкові зустрічі та навчалася за конструкторами LEGO.

Детальніше...

Увага! Пряма телефонна лінія з першим заступником голови Запорізької ОДА

У середу, 24 липня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Слепян Елла Валеріївна.

Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508.

Новий компонент – нові можливості! На Бердянщині продовжують співпрацю з проектом ПРООН

16 липня Бердянський район відвідали: локальний координатор Проекту розвитку Організації Об’єднаних Націй «Програма відновлення та розбудови миру» у Донецькій області Євген Бурлака, спеціаліст з розвитку бізнесу Ольга Логвін та спеціаліст з розвитку професійної освіти Проекту Валентина Смаль. Свій візит до Запорізької області поважні гості розпочали  зустріччю із заступником голови райдержадміністрації Ніною Борщовою та начальником відділу економічного розвитку райдержадміністрації Володимиром Сенченко.

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.