Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини

На ділянках ремонту попередніх років автошляху О081491 Бердянського району виконується ліквідація руйнувань у рамках гарантійних термінів

На виконання припису ДП «Місцеві дороги Запорізької області» фахівці підрядної організації  ТОВ «Бердянськбудтрест» приступили до ліквідації руйнувань на ділянках ремонту попередніх років автошляху О081491 Пологи-Кінські Роздори-Андріївка-Нововасилівка-Бердянськ Бердянського району. Роботи виконуються у рамках гарантійних термінів.

Детальніше...

В Андріївці відбулися святкові заходи

17 вересня голова райдержадміністрації Ірина Півень та заступник голови райдержадміністрації Сергій Гаєвський взяли участь у селищних заходах, присвячених 77-й річниці визволення селища Андріївка від нацистських загарбників та відзначенню Дня селища.

Детальніше...

На узбіччях доріг Бердянського району ведуться роботи з покосу трави

Бердянська райдержадміністрація тримає на контролі питання утримання доріг загального користування місцевого значення.

На замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» підрядними організаціями виконуються роботи з ліквідації порослі та покосу узбіч. Ці роботи проводяться в рамках експлуатаційного утримання автошляхів Запорізької області.

Детальніше...

На зустрічі з освітянами визначені пріоритетні завдання

16 вересня керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак провела робочу нараду з керівниками загальноосвітніх шкіл району з актуальних питань функціонування закладів освіти. 

Детальніше...

Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів

Згідно з Порядком здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, що затвердив Уряд на позачерговому засіданні 14 вересня в приміщеннях для голосування повинні знаходитися антисептики для рук, обладнанні місця для централізованого збору та утилізації засобів індивідуального захисту. Буде нанесена розмітка, що вказує на дотримання дистанції не менше 1 метра. Потоки виборців, на вхід та на вихід, повинні бути розділені. Крім того, рекомендується у приміщенні одночасне перебування виборців з розрахунку не більше трьох осіб на один стіл для видачі бюлетенів.

Детальніше...

В Берестівській СОТГ відсвяткували День села Берестове

16 вересня мешканці села Берестове відзначали подвійне свято – День села та 77-і роковини визволення берестівської землі від нацистів. Вітала берестян голова райдержадміністрації Ірина Півень.

Спільно з заступником голови райдержадміністрації Сергієм Гаєвським, Берестівським сільським головою Наталею Кушнір та її заступником Сергієм Зіборовим, очільниця райдержадміністрації поклала квіти до пам’ятника воїнам-землякам, загиблим у роки Другої світової війни.

Детальніше...

Вшанували ветеранів війни та праці

Голова райдержадміністрації Ірина Півень, в рамках відзначення 77-ї річниці визволення Бердянщини від нацистських загарбників та 97 річниці заснування району, відвідала ветерана праці – ровесницю Бердянського району – Єфросинію Захарченко, уродженку села Миколаївка Берестівської СОТГ.

Детальніше...

В Осипенківській громаді відзначили 77-у річницю визволення від нацистської навали

16 вересня в селі Осипенко відбувся мітинг-реквієм з нагоди визволення населеного пункту від нацистських загарбників, в якому взяли участь голова райдержадміністрації Ірина Півень та заступник голови райдержадміністрації Сергій Гаєвський.

Спільно з Осипенківським сільським головою Валентином Смагою та мешканцями села керівники райдержадміністрації поклали квіти до меморіалу воїнам-односельцям, загиблим у роки Другої світової війни.

Детальніше...

Вивчено стан правопорядку та оперативну ситуацію в районі

Днями голова райдержадміністрації Ірина Півень провела нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Насамперед, Ірина Григорівна поінформувала учасників зустрічі, що цього тижня населенні пункти району відзначатимуть чергову річницю їх визволення від нацистських загарбників і акцентувала особливу увагу профільних служб на посиленні роботи по забезпеченню правопорядку і стабільності в регіоні.

Детальніше...

Увага! Пряма телефонна лінія

У понеділок, 21 вересня 2020 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату Запорізької обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

Звертатись з 16.00 до 17.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.