Новини

До уваги отримувачів житлових субсидій!

З урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 247 «Про особливості надання житлових субсидій», скасування «червоного» рівня епідемічної небезпеки у Запорізькій області, управлінням соціального захисту населення Бердянської проведено перерахунок житлових субсидій за січень 2022 року.

 

Детальніше...

Декларування доходів, підготовка до Дня Соборності, програма термомодернізації та нові зарплати медиків – ключові теми селекторної наради при голові БРДА

Перший заступник голови БРДА Ірина Півень провела щотижневу селекторну нараду з головами територіальних громад району. 
 

Детальніше...

Забезпечення Бердянського району якісним водопостачанням та водовідведенням – основний пріоритет райдержадміністрації

Упродовж останніх десятиліть села Бердянського району потерпають від нестачі води, зокрема питної. Через поступові зміни клімату та екологічні проблеми, вода в криницях втрачає якість та взагалі висихає. У тих водних об’єктах, які залишаються – вода не відповідає стандартам якості. 
 

Детальніше...

ЛІКАРНІ ОБЛАСТІ, ЯКІ НАДАЮТЬ ДОПОМОГУ ХВОРИМ НА COVID-19, ОТРИМАЛИ ОБЛАДНАННЯ ТА ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ

В Запорізькій інфекційній обласній клінічній лікарні медичні заклади області, які надають допомогу хворим на COVID-19, отримали обладнання та витратні матеріали. Очільник Запорізької ОДА Олександр Старух особисто вручив обладнання представникам лікарень. 
 

Детальніше...

НЕМАЄ ЖОДНИХ ОБМЕЖЕНЬ ЩОДО ВІКУ ТА КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ, ЯКІ ХОЧУТЬ ЗРОБИТИ БУСТЕРНУ ДОЗУ

Сьогодні під керівництвом голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха пройшла нарада з керівниками структурних підрозділів. На нараді директор Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич розповів про стан захворюваності та вакцинації у регіоні.
 

Детальніше...

ДО ВІДОМА СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ БЕРДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

З  8 по 10 лютого 2022 року в виставковому центрі «Козак – Палац» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 70-Б відбудеться 21-а спеціалізована агропромислова виставка «АгроТехСервіс – 2022».
 

Детальніше...

На період відрядження голови БРДА його обов'язки виконуватиме перший заступник

У зв'язку з відрядженням голови Бердянської районної державної адміністрації Олексія Бакая, впродовж трьох днів, з 17 по 19 січня його обов'язки виконуватиме перший заступник Ірина Півень

Водозабезпечення Бердянського району і області: до роботи долучаються французькі партнери

При Запорізькій обласній державній адміністрації створено робочу групу з впровадження проекту щодо створення системи транспортування води з Дніпра та її розподілу, до складу якої увійшли представники Бердянської районної державної адміністрації на чолі з головою БРДА Олексієм Бакаєм.
 

Детальніше...

БЕРДЯНСЬКА ГРОМАДА ПІДГОТУВАЛА ОБ’ЄКТИ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ НАДЗВИЧАЙНОЇ КРЕДИТНОЇ ПРОГРАМИ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Сьогодні в Запорізькій обласній державній адміністрації під головуванням очільника регіону Олександра Старуха відбулася нарада з обговорення проєктів будівництва у Бердянську на 2022 рік, які будуть подаватися на  конкурс Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Ця програма фінансується Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).
 

Детальніше...

Мінцифра запустила сповіщення про зміну та перевірку кредитної історії в Дії: як це працює

У застосунку Дія з’явилася нова послуга — сповіщення про зміну та перевірку кредитної історії. 
 
Перевірка історії — обов'язкова процедура при оформленні кредитів. Тепер, коли на вас візьмуть кредит або перевірятимуть вашу історію, ви отримаєте пуш. Функція працює за замовчуванням, оновлювати застосунок не потрібно.

Детальніше...

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.