Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

Новини

Роман Молодецький отримав відзнаку від Запорізьких козаків

Сьогодні голова райдержадміністрації Роман Молодецький, заступники голови РДА, керівник апаратута керівники структурних підрозділів РДА взяли участь у пленарному засіданні тридцять другої сесії Бердянської районної ради.

Детальніше...

На контролі санітарно-епідеміологічний стан закладів освіти

Чергове засідання районної комісії з питань Техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провів 22 жовтня голова райдержадміністрації Роман Молодецький. Засідання проходило конструктивно, з активним обговоренням питань, висловлюванням зауважень та пропозицій.

Детальніше...

Ми маємо захистити людей – Президент поставив завдання Уряду розширити програму субсидій у зв’язку із підвищенням тарифів на газ

Президент Петро Порошенко на зустрічі з нагоди 22-ї річниці створення Рахункової палати України закликав захистити людей. «Як Президент я поставив Уряду дуже жорстку вимогу – ми маємо захистити людей, розширити програму субсидій, збільшити кошти на виконання цієї програми, аби від зростання тарифів не постраждали найменш захищені верстви населення і взагалі будь-хто, для кого це підвищення є критичним», - зазначив Глава держави, коментуючи рішення Уряду.

Детальніше...

Команда Бердянського району посіла призове місце в обласній спартакіаді

17 жовтня у м.Запоріжжя відбулося розширене засідання колегії Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА, в якому взяв участь в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Бердянської РДА Олександр Макаревич.

Під час заходу представнику райдержадміністрації було вручено Грамоту відповідного Управління, якою Бердянський район було нагороджено за третє місце в обласній спартакіаді «Здорова молодь – здорова нація», яка проводилась серед збірних команд міст, сільських районів та команд об’єднаних територіальних громад.

Європейський тиждень місцевої демократії

Європейський тиждень місцевої демократії є щорічною загальноєвропейською кампанією. Рішення щодо започаткування Європейського тижня місцевої демократії міститься у Рекомендації 238 (2007) Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, яку ухвалено 1 червня 2007 року.

Детальніше...

Спортивне життя в районі

На передодні святкування  Дня захисника України, Дня Українського козацтва  - 13   жовтня на базі спортивного комплексу с. Дмитрівка відбувся  турнір з міні-футболу на Кубок серед ветеранів.

Детальніше...

Звитяга предків у серцях нащадків

Напередодні Дня захисника Вітчизни, Українського козацтва та створення Української повстанської армії, а також свята Покрови, на будинку Осипенківського краєзнавчого музею урочисто відкрили та освятили меморіальну дошку пам'яті на знак вшанування земляків - учасників Української революції й селянської визвольної війни 1917-1921 років.

Детальніше...

Виступ Президента України під час участі у молитовному заході за Україну

«Я українець… Я люблю той народ, до якого належали мої батьки, мої діди, прадіди…. Серед котрого я родився, виріс, мовою котрого я співав… Не бути українцем я не можу так само, як дуб не може переродитись у березу, липа в сосну. Решту своїх сил віддам цілком і безповоротно службі духовним і церковно-релігійним інтересам свого українського народу»…

Детальніше...

Вітання голови райдержадміністрації Романа Молодецького з Днем захисника України

Шановні мешканці Бердянщини, військовослужбовці й ветерани Збройних Сил України, Національної Гвардії України та прикордонної служби!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисника України!

Детальніше...

Державна підтримка фермерства

У 2018 році Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» для фінансування програми «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств»  виділено кошти у сумі 1 000 000,0 тис.грн.

Детальніше...

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.