Урядова програма "Доступні ліки"

 

Новини

Увага! ПФУ інформує про зміну рахунків

Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області повідомляє, що Головним управлінням Державної казначейської служби України у Запорізькій області 05.04.2019 року відкрито рахунки 3719 на ім’я Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області для зарахування заборгованості по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування станом на 01.10.2013 року.

Детальніше...

Адвокаційна кампанія «Світ без насилля!»

В рамках проекту «Єдність заради безпеки жінок Приазов`я», на виконання п. 10 Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», за підтримки ГО «Жінка майбутнього», 18.04.2019р. та 19.04.2019р. на базі Бердянського міськрайонного центру зайнятості для безробітних жінок Бердянська та Бердянського району соціальним педагогом Бердянського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, яка є учасницею робочої групи «Єдність заради безпеки жінок Приазов’я», були проведені два тренінгових заняття з профілактики домашнього насильства.

Детальніше...

До Міжнародного дня визволення в’язнів нацистських таборів

В роки Другої світової війни на території Німеччини та окупованих нею країн діяло понад 14 тисяч концтаборів.

11 квітня — день входження у 1945 році американських військ на територію Бухенвальда — вважається днем вшанування громадян багатьох європейських країн і наших співвітчизників, які у ті трагічні часи зазнали жахів нацистських переслідувань, та пам’яті мільйонів людей, безневинно убитих у гітлерівських концентраційних таборах та в’язницях.

Детальніше...

До уваги платників ЄСВ!

З 2 травня 2019 року вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719 (http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/214641.html), відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.

Старі рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, діють до 26.04.2019 року.

Увага! Пряма телефонна лінія

У середу, 24 квітня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Антонов Андрій Миколайович.

Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці

ЗВЕРНЕННЯ

Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

Детальніше...

Увага! Пряма лінія з питань спадкового права

У вівторок, 16 квітня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Спадкове право (черговість спадкування за законом, визначення права власності в порядку спадкування, призначення додаткового строку для прийняття спадщини; обов’язкова частка у спадщині, спадкування нерухомого майна та його оподаткування тощо)», під час якої на питання громадян відповідатимуть представник Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат, який надає безоплатну вторинну правову допомогу.

Детальніше...

Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України "Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям" від 13.03.2019 № 250.

Детальніше...

Аграрії Бердянщини можуть отримати екологічні гранти

Український проект бізнес розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), оголосив про відкриття у Запорізькій області нової грантової програми - «Малі екологічні гранти».

Детальніше...

Районний турнір з волейболу

З метою пропаганди здорового способу життя та залучення молоді до занять спортом наприкінці березня було проведено районний турнір з волейболу серед збірних команд колективів селищної, сільських рад і ОТГ. Зокрема, участь у змаганнях взяли команди сіл Андріївка, Берестове, Дмитрівка, Троїцьке, Осипенко та Новотроїцьке.

Детальніше...

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.