Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини

ПЕРЕХІД НА ЕЛЕКТРОННІ ТРУДОВІ КНИЖКИ

Верховна Рада України 5 лютого 2021 року прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі», який передбачає поступовий перехід від паперових до електронних трудових книжок протягом п’яти років. У цей період можна буде використовувати одночасно як паперову так і електронну трудову книжку.

Детальніше...

ПРЕЗИДЕНТ ВАКЦИНУВАВСЯ ВІД COVID-19 НА ДОНБАСІ РАЗОМ З ВІЙСЬКОВИМИ

Під час робочої поїздки до Луганської області Президент України Володимир Зеленський вакцинувався від коронавірусної хвороби COVID-19.

Глава держави зробив щеплення на території військового мобільного госпіталю № 59 разом з військовими лікарями та захисниками, які виконують бойові завдання на передовій і вже проходять планову вакцинацію.

Детальніше...

У Бердянському районі розпочала свою роботу нова громадська організація

Бердянська райдержадміністрація постійно співпрацює з громадськими організаціями району щодо спільної участі в грантових програмах та міжнародних проектах.

Це в свою чергу, дозволяє  забезпечити сталий розвиток сільських територій, залучити інвестиції, згуртувати громадськість для вирішення проблем у своїй громаді.

Детальніше...

Бердянський район готується до строкового призову

2 березня відбулася нарада голови райдержадміністрації Ірини Півень з представниками правоохоронних органів та силових структур району, в якій взяла участь керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак.
 
Під час наради було обговорено хід правоохоронної роботи та стан правопорядку в районі, вивчено статистику пожеж за минулий тиждень, їх причини та заходи профілактики, дотримання прикордонного режиму вздовж азовського узбережжя.

Детальніше...

Пройшла нарада стосовно заходів фінансового контролю суб’єктами декларування (подання декларацій та суттєвих змін в майновому стані)

1 березня проведено нараду з працівниками райдержадміністрації щодо особливостей заповнення та подачі декларацій за 2020 рік. Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції, головним спеціалістом сектору управління персоналом апарату райдержадміністрації Альоною Демченко ознайомлено присутніх з роз’ясненнями Національного агенства з питань запобігання корупції щодо особливостей відображення відомостей при заповненні щорічних декларацій. 

Детальніше...

Громади району отримали автівки для поліцейських офіцерів

1 березня в м.Запоріжжя відбулося урочисте вручення запорізьким громадам 19 нових службових автомобілів у рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади». 
 
Свідоцтво та ключі від автомобілів отримали і поліцейські офіцери Бердянського району Андрій Корнет (Осипенківська громада) та Денис Северин (Берестівська громада).

Детальніше...

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ УКРАЇНА 30

В Україні у рамках Державної програми «Доступна іпотека 7%» були підписані перші договори між банками та родинами-позичальниками. В обговоренні умов «Доступної іпотеки 7%» взяли участь: міністр фінансів Сергій Марченко, заступник міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук, заступник голови правління акціонерного банку «Укргазбанк» Родіон Морозов та голова правління акціонерного товариства «ОТП Банк» Володимир Мудрий.

Детальніше...

На оперативній нараді підвели підсумки роботи у лютому

У понеділок, у березня, голова райдержадміністрації Ірина Півень провела оперативну нараду із заступником голови райдержадміністрації Сергієм Гаєвський, керівником апарату райдержадміністрації Аллою Галущак та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...

Позитивно вирішене ще одне житлове питання дитини-сироти

1 березня відбулося засідання місцевої комісії з питань формування потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, формування та затвердження загального списку дітей, і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

Детальніше...

Обговорили питання пошуку додаткових джерел надходжень до місцевого бюджету Андрівської громади

26 лютого відбулась робоча нарада щодо перспектив виконання сільського бюджету Андрівської територіальної громади у 2021 році. У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Ірина Півень, начальник відділу фінансів райдержадміністрації Ганна Реукова, начальник Бердянського відділення податків та зборів з юридичних осіб управління податків адміністрування ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова та начальник Бердянського відділення податків та зборів з фізичних осіб управління податків адміністрування ГУ ДПС у Запорізькій області Олександр Прошутинський,  Андрівський сільський голова Анатолій Замета, головний бухгалтер фінвідділу Валентина Панкова та землевпорядник Олена Рунчева .

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.