Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини

Громадськість долучається до забезпечення медиків засобами захисту

Наприкінці минулого тижня представники громадських організацій «Національний корпус Бердянськ», «Добрі справи» та «Військово-патріотичне об’єднання учасників бойових дій «Сармат» звернулись до Бердянської райдержадміністрації з ініціативою щодо організації співпраці по запобіганню поширення коронавірусу COVID-19 в районі. В результаті обговорення було визначено так званий «фронт» першочергових робіт.

Детальніше...

Ірина Півень взяла участь у роботі позачергової сесії районної ради

27 березня відбулося засідання сорок третьої позачергової сесії Бердянської районної ради сьомого скликання. У зв’язку із дією карантину, засідання пройшло в обмеженому режимі - без запрошених та з жорстким дотриманням протиепідеміологічних вимог.

Терміновість проведення сесії була пов’язана із необхідністю вирішення ряду питань, які спрямовані на забезпечення сталого функціонування районних комунальних закладів охорони здоров'я.

Детальніше...

Про оперативну ситуацію в Бердянському районі 26 березня

Бердянська райдержадміністрація продовжує цілодобовий моніторинг епідеміологічної ситуації в районі.

Як повідомив в.о головного лікаря КНП «Бердянський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктор Романенко, сьогодні до Центру надійшли 50 тестів для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) з виявлення коронавірусної інфекції.

Детальніше...

У Бердянському районі продовжується комплексна системна робота щодо здійснення моніторингу дотримання обмежувальних норм, встановлених на період карантину

В умовах ускладнення епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу та з метою підвищення рівня обізнаності населення з питань профілактики гострої респіраторної хвороби, спричиненої COVID-19 26.03.2020 року тимчасовою робочою групою у складі представників райдержадміністрації, Бердянського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області, Бердянського РУ ГУ Держпродспоживслужби у присутності Долинського сільського голови проведено виїзну перевірку на території Долинської сільської ради з питання тимчасового обмеження торговельної діяльності закладів, перевірено виконання суб’єктами господарювання організаційних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню СОVID-19 серед населення.

Детальніше...

Вітання з Днем Національної гвардії України

Шановні військовослужбовці та ветерани-гвардійці!

Щиро вітаю вас зі святом – Днем Національної гвардії України!

Сучасна Національна гвардія України сформувалася в один з найважчих моментів у новітній історії нашої держави – у березні 2014 року. До її складу увійшли внутрішні війська України, добровольці і патріоти, які стали на захист народу, державності, цілісності і суверенітету України.

Детальніше...

В райдержадміністрації підтримали ініціативи громадськості в боротьбі з COVID-19

Голова райдержадміністрації Ірина Півень зустрілася з представниками громадських організацій «Ветеранське братерство Бердянськ», «Добрі справи» та «Військово-патріотичне об’єднання учасників бойових дій «Сармат» стосовно співпраці з громадськими активістами в період надзвичайної ситуації - запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

Детальніше...

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Таке рішення прийняте 25.03.2020 на засіданні Кабінету Міністрів.

«Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві», - зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Детальніше...

Про оперативний стан в Бердянському районі

Шановні мешканці Бердянщини!

На виконання постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та ряду рішень районної комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, Бердянська райдержадміністрація забезпечує цілодобовий моніторинг епідеміологічної ситуації в районі.

Детальніше...

Сьогодні в райдержадміністрації привітали нацгвардійців з професійним святом

26 березня в Україні відзначається День Національної гвардії. За об’єктивних причин урочисті заходи з відповідної нагоди цього року не проводяться, але керівництво Бердянського району не залишило поза увагою таку подію.

Сьогодні голова райдержадміністрації  Ірина Півень і голова райради Жанна Васильчик зустрілися із командиром 3-го патрульного батальйону в/ч 3033 НГУ Андрієм Полтавським, аби у його особі привітати весь особовий склад підрозділу з 6-ю річницею створення сучасної Національної гвардії України.

Детальніше...

До 2021 року запорізькі громади мають можливість спробувати сили у декількох грантових конкурсах

Центром культурного менеджменту за фінансування Посольства Королівства Нідерландів впроваджується проєкт «Культура законності». В рамках цього проєкту для запорізьких громад оголошуються конкурси:

Конкурс мистецьких проєктів

Кожен проєкт, що пропонується,  повинен висвітлювати суспільну цінність верховенства права, доброчесність і необхідність культури законності як важливої складової вільного від корупції суспільства.

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.