Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Новини

Працювала районна комісія

Питання зайнятості населення Бердянщини знаходяться на постійному контролі як керівництва району так і профільних районних служб. Щомісячно, для вирішення відповідних нагальних питань, в райдержадміністрації збираються члени районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати, чергове засідання якої відбулося 23 січня.

Детальніше...

Бердянщина відзначила День Соборності України

21-22 січня, з нагоди Дня Соборності України, в закладах освіти та культури Бердянського району було організовано проведеннянизки різноформатних просвітницько-патріотичних заходів.

Детальніше...

Увага! Пряма лінія з фахівцями Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області

   У вівторок 28 січня 2020 року відбудеться пряма телефонна лінія на тему "Система веб-порталу Пенсійного фонду України для пенсіонерів, застрахованих осіб, роботодавців та призначення пенсій без відвідування органів Пенсійного фонду", під час якої мешканці Запорізької області зможуть отримати відповіді від фахівців Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

   Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

Вітання першого заступника голови Бердянської райдержадміністрації Геннадія Бєлогурова з Днем Соборності України

Шановні жителі Бердянського району!

Вітаємо вас із визначним державним святом - Днем Соборності України!

   22 січня 1919 року відбулась історична подія, до якої віками прагнули наші пращури – об’єдналися Схід і Захід України. Відтоді День Соборності нагадує нам про те, що взаємна повага і підтримка, спільність в помислах, цілях і діях всього нашого суспільства є гарантією успіху Української держави в цілому, благополуччя і добробуту кожного з нас.

   Від щирого серця бажаємо вам злагоди, сил та натхнення! Хай розум, воля і любов до рідного краю і надалі згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання України.

Перший заступник голови Бердянської РДА Геннадій Бєлогуров 

Інформація щодо оздоровлення дітей в дитячих центрах - Міжнародному дитячому центрі «Артек» (Пуща Водиця, м. Київ) та Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса)

 Дитячі центри – Міжнародний дитячий центр «Артек» та Український дитячий центр «Молода гвардія» є дитячими закладами оздоровлення та відпочинку, в яких діти, направлені на оздоровлення та відпочинок, беруть участь у виховних, патріотичних, оздоровчих, розважально-ігрових програмах, спортивних змаганнях, всеукраїнських фестивалях, набувають досвіду громадської діяльності та спілкування з однолітками з різних регіонів України.

До ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія» направляються діти віком від 7 до 18 років.

Детальніше...

Увага! Пряма "гаряча" телефонна лінія!

   У четвер, 23 січня 2020 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

   Звертатися з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Інформація про призупинення виплат коштів за програмою "Державна підтримка галузі тваринництва"

   Постановою Шостого апеляційного адміністративного суду м.Київ від 10 грудня 2019 № 826/13664/18 визнано противоправною та не чинною з моменту  прийняття постанову Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року №107 « Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва».

  Відповідно до вищезазначеного рішення апеляційного суду на даний час призупинена виплата як юридичним так і фізичним особам бюджетних коштів за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва».

Детальніше...

Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Геннадія Бєлогурова з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні мешканці Бердянського району!

Щиро вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

   Для кожного з нас рік, що минає, був непростим. Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та їх реалізацій. Ми плідно трудилися разом для покращення життя наших земляків.

   Нехай свята Нового року та Різдва Христового принесуть радість і спокій до вашої оселі, додадуть здоров’я й наснаги вам і вашим рідним, стануть початком нових здобутків і успіхів в ім’я процвітання та розвитку нашої Батьківщини.

Перший заступник голови Бердянської райдержадміністрації      

                                  Г.В. Бєлогуров 

 

Вітання голови Запорізької обласної державної адміністрації Віталія Туринка з Новим роком та Різдвом Христовим

Дорогі запоріжці!

   Для кожного з нас Новий рік  – це свято, яке об’єднує. Бажаю, щоб у 2020 році ми були єдині у прагненні миру та спокою, незалежності та свободи, добробуту та злагоди. Це основні прагнення кожного запоріжця, кожного українця. 

   У Новий рік ми входимо зі сподіваннями на добрі зміни  для себе, для своєї родини та своєї рідної землі. А чи справдяться наші сподівання – залежить, насамперед, від кожного з нас.

Детальніше...

Експрес Святого Миколая

   19 грудня-дуже бажаний та світлий день, найбільше його чекають дітлахи  і перш за все заради подарунків під подушкою. У Бердянському районі приємні сюрпризи на День святого Миколая вже заведено дарувати дітям, які виховуються в сім’ях пільгових категорій.

Детальніше...

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.