Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

 

Доходи та видатки районного бюджету за період з 29.04.2014 по 05.05.2014

До загального фонду районного бюджету за період з 29.04.2014р по  05.05.2014 року  надійшло 125,2  тис.грн. власних надходжень - податок з доходів з фізичних осіб.

       Кошти районного бюджету були спрямовані на:

      -    оплату праці – 0,1 тис.грн.;

      -    оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 2,6 тис.грн.;

      -    придбання ПММ для автомобілів швидкої допомоги – 150,0 тис.грн.;

      -    підтримку  громадських організацій – 2,5 тис.грн.;

     За даний період було отримано субвенцій  з державного бюджету у сумі 42,3    тис.грн., які були направлені  на : будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць комунальної власності – 22,9 тис.грн., пільги та пільговий проїзд окремим категоріям населення – 19,4 тис.грн.

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.