Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

 

 

Доходи та видатки районного бюджету за період з 17.03.2014 по 24.03.2014

До загального фонду районного бюджету за період з 17.03.2014 по 24.03.2014 всього надійшло 216,6 тис. грн. власних надходжень, що становить 96,3 відсотка до плану звітного періоду затвердженого районною радою.

Податок з доходів з фізичних осіб надійшов за звітний період у розмірі 215,6 тис. грн. або 96,7% до плану звітного періоду, затвердженого районною радою.

Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності надійшла за період з 17.03.2014 по 24.03.2014 у сумі 1,1 тис грн., що складає 61,7% до плану звітного періоду.

Власні кошти районного бюджету були спрямовані на:

  • оплату комунальних послуг та енергоносіїв-100,9 тис. грн.
  • матеріальну допомогу згідно розпоряджень-3,4 тис. грн.
  • пільгову пенсію-6,8 тис. грн.
  • повірку медобладнання для ліцензії -9,8 тис. грн.
  • оплату інших видатків-1,1 тис. грн.

За даний період було отримано субвенції з державного бюджету у сумі 233,0 тис. грн., яка була направлена на:

  • допомогу сім’ям з дітьми - 219,1 тис. грн.
  • на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць комунальної власності -13,9 тис. грн.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua