Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Доходи та видатки районного бюджету за період з 19.02.2018 по 23.02.2018

До загального фонду районного бюджету за період з 19.02.2018 по 23.02.2018 року надійшло 225,8  тис.грн., з них 220,7 тис.грн. - податок з доходів фізичних осіб,  5,1 тис. грн. - плата за надання адміністративних послуг. Враховуючи залишок коштів на рахунку, кошти  районного бюджету були спрямовані на:

- оплату праці – 124,9 тис.грн.;

- продукти харчування – 6,1 тис.грн.;

- оплату комунальних послуг та енергоносіїв -   27,2 тис.грн.;

- надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв`язку – 1,9

тис.грн.;

- компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на  залізничному транспорті – 1,1 тис.грн.;

- оплату за послуги зв’язку – 0,7 тис.грн.;

- оплату за технічне обслуговування котельні – 2,2 тис.грн.;

- видатки на відрядження – 0,6 тис.грн.;

- оплату екологічного податку  – 0,1 тис.грн.

Крім того, за звітний період заклади освіти профінансовано:

- за рахунок дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків  з утримання закладів освіти за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 107,6 тис.грн.

- за рахунок іншої субвенції загального фонду, отриманої з бюджетів Андрівської, Дмитрівської та  Азовської  сільських рад на  виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі освіти на суму 28,2 тис.грн., 7,6 тис.грн. та 6,5 тис.грн.

Протягом тижня заклади охорони здоров’я Бердянського району профінансовано  відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань :

- за рахунок медичної субвенції з державного бюджету згідно помісячного розпису – 637,7 тис.грн.;

- за рахунок субвенції  на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 41,7 тис.грн.;

- за рахунок коштів місцевого бюджету згідно плану використання коштів – 203,1 тис. грн.;

- за рахунок іншої субвенції з бюджетів Андрівської, Дмитрівської, Долинської, Азовської сільських рад, Осипенківської ОТГ та Берестівської ОТГ на виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі охорони здоров’я –  21,0 тис.грн., 15,9 тис.грн., 9,2 тис.грн., 0,8 тис.грн. , 125,2 тис.грн. та 1,8 тис.грн.

Управлінню соціального захисту населення  були перераховано кошти:

- за рахунок субвенції з державного бюджету для надання допомоги сім’ям з дітьми – 613,9 тис.грн.

- за рахунок іншої субвенції з бюджетів Осипенківської ОТГ, Дмитрівської, Андрівської, Азовської, Долинської сільських рад та Андріївської селищної ради  для вирішення соціально-економічних питань в галузі соціального захисту населення - 3,6тис.грн., 0,9 тис.грн., 1,8 тис.грн., 10,9 тис.грн., 0,9 тис.грн.  та 4,7  тис.грн.

За рахунок іншої субвенції з місцевих бюджетів профінансовано районну Програму розвитку комунальної установи "Трудовий архів" Бердянської районної ради на 2018 - 2022 роки  на суму  0,1 тис. грн.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.