Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

Доходи та видатки районного бюджету за період з 19.02.2018 по 23.02.2018

До загального фонду районного бюджету за період з 19.02.2018 по 23.02.2018 року надійшло 225,8  тис.грн., з них 220,7 тис.грн. - податок з доходів фізичних осіб,  5,1 тис. грн. - плата за надання адміністративних послуг. Враховуючи залишок коштів на рахунку, кошти  районного бюджету були спрямовані на:

- оплату праці – 124,9 тис.грн.;

- продукти харчування – 6,1 тис.грн.;

- оплату комунальних послуг та енергоносіїв -   27,2 тис.грн.;

- надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв`язку – 1,9

тис.грн.;

- компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на  залізничному транспорті – 1,1 тис.грн.;

- оплату за послуги зв’язку – 0,7 тис.грн.;

- оплату за технічне обслуговування котельні – 2,2 тис.грн.;

- видатки на відрядження – 0,6 тис.грн.;

- оплату екологічного податку  – 0,1 тис.грн.

Крім того, за звітний період заклади освіти профінансовано:

- за рахунок дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків  з утримання закладів освіти за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 107,6 тис.грн.

- за рахунок іншої субвенції загального фонду, отриманої з бюджетів Андрівської, Дмитрівської та  Азовської  сільських рад на  виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі освіти на суму 28,2 тис.грн., 7,6 тис.грн. та 6,5 тис.грн.

Протягом тижня заклади охорони здоров’я Бердянського району профінансовано  відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань :

- за рахунок медичної субвенції з державного бюджету згідно помісячного розпису – 637,7 тис.грн.;

- за рахунок субвенції  на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 41,7 тис.грн.;

- за рахунок коштів місцевого бюджету згідно плану використання коштів – 203,1 тис. грн.;

- за рахунок іншої субвенції з бюджетів Андрівської, Дмитрівської, Долинської, Азовської сільських рад, Осипенківської ОТГ та Берестівської ОТГ на виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі охорони здоров’я –  21,0 тис.грн., 15,9 тис.грн., 9,2 тис.грн., 0,8 тис.грн. , 125,2 тис.грн. та 1,8 тис.грн.

Управлінню соціального захисту населення  були перераховано кошти:

- за рахунок субвенції з державного бюджету для надання допомоги сім’ям з дітьми – 613,9 тис.грн.

- за рахунок іншої субвенції з бюджетів Осипенківської ОТГ, Дмитрівської, Андрівської, Азовської, Долинської сільських рад та Андріївської селищної ради  для вирішення соціально-економічних питань в галузі соціального захисту населення - 3,6тис.грн., 0,9 тис.грн., 1,8 тис.грн., 10,9 тис.грн., 0,9 тис.грн.  та 4,7  тис.грн.

За рахунок іншої субвенції з місцевих бюджетів профінансовано районну Програму розвитку комунальної установи "Трудовий архів" Бердянської районної ради на 2018 - 2022 роки  на суму  0,1 тис. грн.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua