Доходи та видатки районного бюджету за період з 12.02.2018 по 16.02.2018

Управління фінансів Бердянської районної державної адміністрації повідомляє, що до загального фонду районного бюджету за період з 12.02.2018 по 16.02.2018 року надійшло 237,7 тис.грн., з них 233,3  тис.грн. - податок з доходів фізичних осіб,  4,4 тис. грн. - плата за надання адміністративних послуг. Враховуючи залишок коштів на рахунку, кошти  районного бюджету були спрямовані на:

  -    оплату праці – 266,4 тис.грн.;

  -    продукти харчування – 7,4 тис.грн.;

  -    оплату комунальних послуг та енергоносіїв -   151,1 тис.грн.;

  -    оплату за послуги зв’язку – 0,3 тис.грн.;

  -    оплату за технічне обслуговування котельні – 1,3 тис.грн.;

  -    придбання дизельного палива для шкільного автобуса -  5,0 тис.грн.;

  -    повірку газового лічильника – 3,6 тис.грн.;

  -    видатки на відрядження – 0,1 тис.грн.;

  -    придбання питної води – 1,2 тис.грн.          

Крім того, за звітний період заклади освіти профінансовано:

-  за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету в межах помісячного розпису – 855,7 тис.грн.

-  за рахунок залишку додаткової дотації   з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти – 85,2 тис. грн.;

-  за рахунок   дотації   з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків  з утримання закладів освіти за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 257,9 тис.грн.

-   за рахунок іншої субвенції загального фонду, отриманої з бюджетів Андрівської, Дмитрівської, Азовської, Долинської, Новотроїцької  сільських рад та Андріївської селищної ради на  виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі освіти на суму 4,0 тис.грн., 5,7 тис.грн., 4,7 тис.грн., 4,5 тис.грн., 11,6 тис.грн.  та 13,9 тис.грн.

Протягом тижня заклади охорони здоров’я Бердянського району  профінансовано  відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань :

-    за рахунок медичної субвенції з державного бюджету згідно помісячного розпису – 670,1 тис.грн.;

-    за рахунок коштів місцевого бюджету згідно плану використання коштів – 208,1 тис. грн.;

-    за рахунок іншої субвенції з бюджетів Осипенківської ОТГ та Андрівської сільської ради  на виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі охорони здоров’я –  214,1 тис.грн. та 7,8 тис.грн.

Управлінню соціального захисту населення  були перераховано кошти:

- за рахунок іншої субвенції з бюджетів  Осипенківської  ОТГ, Дмитрівської, Андрівської, Азовської, Долинської сільських рад та Андріївської селищної ради  для вирішення соціально-економічних питань в галузі соціального захисту населення  - 7,6тис.грн., 1,0 тис.грн., 4,5 тис.грн., 5,7 тис.грн., 0,9 тис.грн.  та 16,5  тис.грн.

За рахунок іншої субвенції з місцевих бюджетів профінансовано районну Програму розвитку комунальної установи "Трудовий архів" Бердянської районної ради на 2018 - 2022 роки  на суму  0,5 тис. грн.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua