Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Доходи та видатки районного бюджету за період з 12.02.2018 по 16.02.2018

Управління фінансів Бердянської районної державної адміністрації повідомляє, що до загального фонду районного бюджету за період з 12.02.2018 по 16.02.2018 року надійшло 237,7 тис.грн., з них 233,3  тис.грн. - податок з доходів фізичних осіб,  4,4 тис. грн. - плата за надання адміністративних послуг. Враховуючи залишок коштів на рахунку, кошти  районного бюджету були спрямовані на:

  -    оплату праці – 266,4 тис.грн.;

  -    продукти харчування – 7,4 тис.грн.;

  -    оплату комунальних послуг та енергоносіїв -   151,1 тис.грн.;

  -    оплату за послуги зв’язку – 0,3 тис.грн.;

  -    оплату за технічне обслуговування котельні – 1,3 тис.грн.;

  -    придбання дизельного палива для шкільного автобуса -  5,0 тис.грн.;

  -    повірку газового лічильника – 3,6 тис.грн.;

  -    видатки на відрядження – 0,1 тис.грн.;

  -    придбання питної води – 1,2 тис.грн.          

Крім того, за звітний період заклади освіти профінансовано:

-  за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету в межах помісячного розпису – 855,7 тис.грн.

-  за рахунок залишку додаткової дотації   з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти – 85,2 тис. грн.;

-  за рахунок   дотації   з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків  з утримання закладів освіти за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 257,9 тис.грн.

-   за рахунок іншої субвенції загального фонду, отриманої з бюджетів Андрівської, Дмитрівської, Азовської, Долинської, Новотроїцької  сільських рад та Андріївської селищної ради на  виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі освіти на суму 4,0 тис.грн., 5,7 тис.грн., 4,7 тис.грн., 4,5 тис.грн., 11,6 тис.грн.  та 13,9 тис.грн.

Протягом тижня заклади охорони здоров’я Бердянського району  профінансовано  відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань :

-    за рахунок медичної субвенції з державного бюджету згідно помісячного розпису – 670,1 тис.грн.;

-    за рахунок коштів місцевого бюджету згідно плану використання коштів – 208,1 тис. грн.;

-    за рахунок іншої субвенції з бюджетів Осипенківської ОТГ та Андрівської сільської ради  на виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі охорони здоров’я –  214,1 тис.грн. та 7,8 тис.грн.

Управлінню соціального захисту населення  були перераховано кошти:

- за рахунок іншої субвенції з бюджетів  Осипенківської  ОТГ, Дмитрівської, Андрівської, Азовської, Долинської сільських рад та Андріївської селищної ради  для вирішення соціально-економічних питань в галузі соціального захисту населення  - 7,6тис.грн., 1,0 тис.грн., 4,5 тис.грн., 5,7 тис.грн., 0,9 тис.грн.  та 16,5  тис.грн.

За рахунок іншої субвенції з місцевих бюджетів профінансовано районну Програму розвитку комунальної установи "Трудовий архів" Бердянської районної ради на 2018 - 2022 роки  на суму  0,5 тис. грн.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua