Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Доходи та видатки районного бюджету за період з 12.02.2018 по 16.02.2018

Управління фінансів Бердянської районної державної адміністрації повідомляє, що до загального фонду районного бюджету за період з 12.02.2018 по 16.02.2018 року надійшло 237,7 тис.грн., з них 233,3  тис.грн. - податок з доходів фізичних осіб,  4,4 тис. грн. - плата за надання адміністративних послуг. Враховуючи залишок коштів на рахунку, кошти  районного бюджету були спрямовані на:

  -    оплату праці – 266,4 тис.грн.;

  -    продукти харчування – 7,4 тис.грн.;

  -    оплату комунальних послуг та енергоносіїв -   151,1 тис.грн.;

  -    оплату за послуги зв’язку – 0,3 тис.грн.;

  -    оплату за технічне обслуговування котельні – 1,3 тис.грн.;

  -    придбання дизельного палива для шкільного автобуса -  5,0 тис.грн.;

  -    повірку газового лічильника – 3,6 тис.грн.;

  -    видатки на відрядження – 0,1 тис.грн.;

  -    придбання питної води – 1,2 тис.грн.          

Крім того, за звітний період заклади освіти профінансовано:

-  за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету в межах помісячного розпису – 855,7 тис.грн.

-  за рахунок залишку додаткової дотації   з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти – 85,2 тис. грн.;

-  за рахунок   дотації   з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків  з утримання закладів освіти за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 257,9 тис.грн.

-   за рахунок іншої субвенції загального фонду, отриманої з бюджетів Андрівської, Дмитрівської, Азовської, Долинської, Новотроїцької  сільських рад та Андріївської селищної ради на  виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі освіти на суму 4,0 тис.грн., 5,7 тис.грн., 4,7 тис.грн., 4,5 тис.грн., 11,6 тис.грн.  та 13,9 тис.грн.

Протягом тижня заклади охорони здоров’я Бердянського району  профінансовано  відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань :

-    за рахунок медичної субвенції з державного бюджету згідно помісячного розпису – 670,1 тис.грн.;

-    за рахунок коштів місцевого бюджету згідно плану використання коштів – 208,1 тис. грн.;

-    за рахунок іншої субвенції з бюджетів Осипенківської ОТГ та Андрівської сільської ради  на виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі охорони здоров’я –  214,1 тис.грн. та 7,8 тис.грн.

Управлінню соціального захисту населення  були перераховано кошти:

- за рахунок іншої субвенції з бюджетів  Осипенківської  ОТГ, Дмитрівської, Андрівської, Азовської, Долинської сільських рад та Андріївської селищної ради  для вирішення соціально-економічних питань в галузі соціального захисту населення  - 7,6тис.грн., 1,0 тис.грн., 4,5 тис.грн., 5,7 тис.грн., 0,9 тис.грн.  та 16,5  тис.грн.

За рахунок іншої субвенції з місцевих бюджетів профінансовано районну Програму розвитку комунальної установи "Трудовий архів" Бердянської районної ради на 2018 - 2022 роки  на суму  0,5 тис. грн.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.