Доходи та видатки районного бюджету за період з 05.02.2018 по 09.02.2018

Управління фінансів Бердянської районної державної адміністрації повідомляє, що до загального фонду районного бюджету за період з 05.02.2018 по 09.02.2018 року надійшло 194,7  тис.грн., з них 190,0 тис.грн. - податок з доходів фізичних осіб,  4,7 тис. грн. - плата за надання адміністративних послуг. Кошти  районного бюджету були спрямовані на:

-    оплату праці – 31,3 тис.грн.;

-    продукти харчування – 3,9 тис.грн.;

-    оплату комунальних послуг та енергоносіїв -   24,7 тис.грн.;

-    субвенцію для сільських та селищної  рад на утримання  дошкільних установ та закладів культури, на здійснення видатків на здобуття початкової мистецької освіти у закладах громади -  715,6 тис.грн.;

-    інші програми та  заходи у сфері освіти – 1,8 тис.грн.;

-    оплату за послуги зв’язку – 1,2 тис.грн.;

-    оплату за інформаційні послуги – 3,3 тис.грн.;

-    оплату за технічне обслуговування котельні – 1,9 тис.грн.;

-    підтримку громадських організацій – 4,6 тис.грн.;

-    придбання паливно-мастильних матеріалів для службового автомобіля – 2,6 тис.грн.;

-    оплату за перезарядку вогнегасників – 0,5 тис.грн.;

-    виплату грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги  громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги  – 7,9 тис.грн.

Крім того, за звітний період заклади освіти профінансовано:

-   за рахунок залишку додаткової дотації   з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти – 279,1 тис. грн.;

-   за рахунок   дотації   з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків  з утримання закладів освіти за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 192,9 тис.грн.

-   за рахунок іншої субвенції загального фонду, отриманої з бюджетів Андрівської та Дмитрівської сільських рад на  виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі освіти на суму 17,5 тис.грн. та 0,8 тис.грн.

Протягом тижня заклади охорони здоров’я Бердянського району  профінансовано  відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань :

-     за рахунок субвенції з місцевого бюджету на відшкодування вартості  лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 3,0 тис.грн.;

-    за рахунок коштів місцевого бюджету згідно плану використання коштів – 522,0 тис. грн.;

-    за рахунок іншої субвенції з бюджету Осипенківської ОТГ на виконання  програми соціально-економічного розвитку в галузі охорони здоров’я –  252,6 тис.грн.

Управлінню соціального захисту населення  були перераховано кошти:

- за рахунок субвенції з державного бюджету для надання допомоги сім’ям з дітьми – 2733,1 тис.грн.; для виплати  державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім`ях -109,2 тис.грн.; для надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу -106,5 тис.грн.

- за рахунок іншої субвенції з бюджетів  Осипенківської  ОТГ та Берестівської ОТГ для вирішення соціально-економічних питань в галузі соціального захисту населення  - 5,1тис.грн. та 2,8 тис.грн.

За рахунок іншої субвенції з місцевих бюджетів профінансовано районну Програму розвитку комунальної установи "Трудовий архів" Бердянської районної ради на 2018 - 2022 роки  на суму   0,6 тис. грн.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua