Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Доходи та видатки районного бюджету за період з 05.02.2018 по 09.02.2018

Управління фінансів Бердянської районної державної адміністрації повідомляє, що до загального фонду районного бюджету за період з 05.02.2018 по 09.02.2018 року надійшло 194,7  тис.грн., з них 190,0 тис.грн. - податок з доходів фізичних осіб,  4,7 тис. грн. - плата за надання адміністративних послуг. Кошти  районного бюджету були спрямовані на:

-    оплату праці – 31,3 тис.грн.;

-    продукти харчування – 3,9 тис.грн.;

-    оплату комунальних послуг та енергоносіїв -   24,7 тис.грн.;

-    субвенцію для сільських та селищної  рад на утримання  дошкільних установ та закладів культури, на здійснення видатків на здобуття початкової мистецької освіти у закладах громади -  715,6 тис.грн.;

-    інші програми та  заходи у сфері освіти – 1,8 тис.грн.;

-    оплату за послуги зв’язку – 1,2 тис.грн.;

-    оплату за інформаційні послуги – 3,3 тис.грн.;

-    оплату за технічне обслуговування котельні – 1,9 тис.грн.;

-    підтримку громадських організацій – 4,6 тис.грн.;

-    придбання паливно-мастильних матеріалів для службового автомобіля – 2,6 тис.грн.;

-    оплату за перезарядку вогнегасників – 0,5 тис.грн.;

-    виплату грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги  громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги  – 7,9 тис.грн.

Крім того, за звітний період заклади освіти профінансовано:

-   за рахунок залишку додаткової дотації   з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти – 279,1 тис. грн.;

-   за рахунок   дотації   з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків  з утримання закладів освіти за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 192,9 тис.грн.

-   за рахунок іншої субвенції загального фонду, отриманої з бюджетів Андрівської та Дмитрівської сільських рад на  виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі освіти на суму 17,5 тис.грн. та 0,8 тис.грн.

Протягом тижня заклади охорони здоров’я Бердянського району  профінансовано  відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань :

-     за рахунок субвенції з місцевого бюджету на відшкодування вартості  лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 3,0 тис.грн.;

-    за рахунок коштів місцевого бюджету згідно плану використання коштів – 522,0 тис. грн.;

-    за рахунок іншої субвенції з бюджету Осипенківської ОТГ на виконання  програми соціально-економічного розвитку в галузі охорони здоров’я –  252,6 тис.грн.

Управлінню соціального захисту населення  були перераховано кошти:

- за рахунок субвенції з державного бюджету для надання допомоги сім’ям з дітьми – 2733,1 тис.грн.; для виплати  державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім`ях -109,2 тис.грн.; для надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу -106,5 тис.грн.

- за рахунок іншої субвенції з бюджетів  Осипенківської  ОТГ та Берестівської ОТГ для вирішення соціально-економічних питань в галузі соціального захисту населення  - 5,1тис.грн. та 2,8 тис.грн.

За рахунок іншої субвенції з місцевих бюджетів профінансовано районну Програму розвитку комунальної установи "Трудовий архів" Бердянської районної ради на 2018 - 2022 роки  на суму   0,6 тис. грн.

Оголошення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua