Доходи та видатки районного бюджету за період з 29.01.2018 по 02.02.2018

Управління фінансів Бердянської районної державної адміністрації повідомляє, що до загального фонду районного бюджету за період з 29.01.2018 по 02.02.2018 року надійшло 278,3  тис.грн., з них  270,8  тис.грн. - податок з доходів фізичних осіб, 6,4 тис. грн. - плата за надання адміністративних послуг, 1,1 тис.грн. - надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності. Враховуючи залишок коштів на рахунку, кошти  районного бюджету були спрямовані на:

-    оплату праці – 402,4 тис.грн.;

-    продукти харчування – 3,8 тис.грн.;

-    оплату комунальних послуг та енергоносіїв -   24,9 тис.грн.;

-    на виконання Програми підвищення якості та ефективності виконаня функцій Бердянською районною державною адміністрацією та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Бердянською районною радою, на 2018-2019р.р. – 200,0 тис.грн.;

-    видатки на відрядження – 1,4 тис.грн.;

-    оплату за технічне обслуговування котельні – 1,3 тис.грн.   

Крім того, за звітний період заклади освіти профінансовано:

-    за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету в межах помісячного розпису – 855,7 тис.грн.;

-    за рахунок залишку додаткової дотації   з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти – 253,1 тис. грн.;

-    за рахунок іншої субвенції загального фонду, отриманої з бюджетів Андрівської, Долинської, Азовської  сільських рад та Андріївської селищної ради  на  виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі освіти на суму 18,1 тис.грн.; 13,3 тис.грн.; 7,3 тис.грн. та 2,1 тис.грн.

Протягом тижня заклади охорони здоров’я Бердянського району профінансовано  відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань :

-    за рахунок  медичної субвенції з державного бюджету в межах помісячного розпису  на суму 415,8 тис. грн.;  

-    за рахунок коштів місцевого бюджету згідно плану використання коштів – 0,9 тис. грн.;

-    за рахунок іншої субвенції з бюджетів Андрівської та Долинської сільських рад на виконання  програми соціально-економічного розвитку в галузі охорони здоров’я – 21,0 тис.грн. та 9,2 тис.грн.

Управлінню соціального захисту населення  були перераховано кошти:

- за рахунок субвенцій з державного бюджету для надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства – 1323,8 тис.грн

- за рахунок іншої субвенції з бюджетів  Осипенківської  ОТГ, Дмитрівської, Андрівської, Долинської сільських рад та Андріївської селищної ради для вирішення соціально-економічних питань в галузі соціального захисту  - 68,0тис.грн., 3,4 тис.грн.; 6,8 тис.грн.; 3,4 тис.грн. та 17,3 тис.грн.

За рахунок іншої субвенції з місцевих бюджетів профінансовано районну Програму розвитку комунальної установи "Трудовий архів" Бердянської районної ради на 2018 - 2022 роки  на суму   5,7 тис. грн. 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua