Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

Доходи та видатки районного бюджету за період з 29.01.2018 по 02.02.2018

Управління фінансів Бердянської районної державної адміністрації повідомляє, що до загального фонду районного бюджету за період з 29.01.2018 по 02.02.2018 року надійшло 278,3  тис.грн., з них  270,8  тис.грн. - податок з доходів фізичних осіб, 6,4 тис. грн. - плата за надання адміністративних послуг, 1,1 тис.грн. - надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності. Враховуючи залишок коштів на рахунку, кошти  районного бюджету були спрямовані на:

-    оплату праці – 402,4 тис.грн.;

-    продукти харчування – 3,8 тис.грн.;

-    оплату комунальних послуг та енергоносіїв -   24,9 тис.грн.;

-    на виконання Програми підвищення якості та ефективності виконаня функцій Бердянською районною державною адміністрацією та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Бердянською районною радою, на 2018-2019р.р. – 200,0 тис.грн.;

-    видатки на відрядження – 1,4 тис.грн.;

-    оплату за технічне обслуговування котельні – 1,3 тис.грн.   

Крім того, за звітний період заклади освіти профінансовано:

-    за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету в межах помісячного розпису – 855,7 тис.грн.;

-    за рахунок залишку додаткової дотації   з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти – 253,1 тис. грн.;

-    за рахунок іншої субвенції загального фонду, отриманої з бюджетів Андрівської, Долинської, Азовської  сільських рад та Андріївської селищної ради  на  виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі освіти на суму 18,1 тис.грн.; 13,3 тис.грн.; 7,3 тис.грн. та 2,1 тис.грн.

Протягом тижня заклади охорони здоров’я Бердянського району профінансовано  відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань :

-    за рахунок  медичної субвенції з державного бюджету в межах помісячного розпису  на суму 415,8 тис. грн.;  

-    за рахунок коштів місцевого бюджету згідно плану використання коштів – 0,9 тис. грн.;

-    за рахунок іншої субвенції з бюджетів Андрівської та Долинської сільських рад на виконання  програми соціально-економічного розвитку в галузі охорони здоров’я – 21,0 тис.грн. та 9,2 тис.грн.

Управлінню соціального захисту населення  були перераховано кошти:

- за рахунок субвенцій з державного бюджету для надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства – 1323,8 тис.грн

- за рахунок іншої субвенції з бюджетів  Осипенківської  ОТГ, Дмитрівської, Андрівської, Долинської сільських рад та Андріївської селищної ради для вирішення соціально-економічних питань в галузі соціального захисту  - 68,0тис.грн., 3,4 тис.грн.; 6,8 тис.грн.; 3,4 тис.грн. та 17,3 тис.грн.

За рахунок іншої субвенції з місцевих бюджетів профінансовано районну Програму розвитку комунальної установи "Трудовий архів" Бердянської районної ради на 2018 - 2022 роки  на суму   5,7 тис. грн. 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua