Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Доходи та видатки районного бюджету за період з 30.10.2017 по 03.11.2017

Управління фінансів Бердянської районної державної адміністрації повідомляє, що до загального фонду районного бюджету за період з 30.10.2017 по 03.11.2017 року надійшло  471,8 тис. грн., з них 465,5 тис. грн. - податок з доходів фізичних осіб, 6,3 тис. грн. - плата за надання адміністративних послуг. 

Кошти  районного бюджету були спрямовані на:

-  оплату за продукти харчування – 11,3 тис. грн.;

-  надання матеріальної допомоги згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 26.10.2017 №465 – 4,3 тис.грн.;

-  виплату грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги  громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до  самообслуговування і потребують сторонньої допомоги – 8,4 тис.грн.;

-  оплату за  послуги зв’язку – 0,1 тис. грн.;

-  оплату за заправку картриджа – 0,5 тис. грн.;

-  оплату послуг за обрізку дерев – 0,2 тис.грн.;

-  придбання паливно-мастильних матеріалів для службового автомобіля – 0,4 тис.грн.

Крім того, за звітний період заклади освіти профінансовано:

-  за рахунок додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти в сумі  10,2 тис. грн.;

-  за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету в межах помісячного розпису – 603,5 тис.грн.;

-  за  рахунок субвенції з державного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 16,6 тис.грн.;

-  за рахунок іншої субвенції, отриманої  з бюджету Долинської  сільської  ради на  виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі освіти на суму  2,5 тис.грн.

Протягом тижня заклади охорони здоров’я Бердянського району профінансовано відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань:

-  за рахунок медичної субвенції з державного бюджету  в межах помісячного розпису  – 29,0 тис. грн. ;

-   за рахунок коштів місцевого бюджету згідно плану використання коштів -  9,6 тис. грн.;

-   за рахунок додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів охорони здоров’я– 0,1 тис.грн.;

-   за рахунок іншої субвенції з бюджету Долинської  сільської ради на виконання  програми соціально-економічного розвитку в галузі охорони здоров’я – 0,4 тис.грн.

Крім того, за звітний період  управлінню соціального захисту населення   перераховано кошти:

- за рахунок субвенції з державного бюджету для  надання  пільг ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту на житлово-комунальні послуги-2,0 тис.грн.;   для надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, на житлово-комунальні послуги- 0,3 тис.грн.; для надання пільг пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин на безоплатне користування житлом, опаленням та освітленням – 0,5 тис.грн.; для надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 63,6 тис.грн.

- за рахунок іншої субвенції з бюджету Осипенківської ОТГ та Берестівської ОТГ  для забезпечення   виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги  громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до  самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на суму 4,8 тис.грн. та 2,5 тис.грн.; для надання матеріальної допомоги згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 26.10.2017 №465 жителям Осипенківської ОТГ – 12,4 тис.грн.            

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій профінансовано Андрівську сільську раду на суму 223,478 тис.грн. на  співфінансування заходу: «Придбання спортивного обладнання для КЗ «Андрівський сільський будинок культури» с. Андрівка Бердянського району».

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua