Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Доходи та видатки районного бюджету за період з 23.10.2017 по 27.10.2017

Управління фінансів Бердянської районної державної адміністрації повідомляє, що до загального фонду районного бюджету за період з 23.10.2017 по 27.10.2017 року надійшло  784,3  тис. грн., з них  779,0 тис. грн. - податок з доходів фізичних осіб, 5,3 тис. грн. - плата за надання адміністративних послуг.  

Кошти  районного бюджету були спрямовані на:

-   оплату праці – 284,2 тис. грн.;

-   продукти харчування – 1,2 тис. грн.;

-   оплату комунальних послуг та енергоносіїв –  9,1 тис. грн.;

-   оплату за інформаційні послуги – 2,0 тис. грн.;

-   надання інших пільг ветеранам війни, особам, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"– 0,2 тис.грн.;

-   надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв'язку – 1,9 тис.грн.;                        

-   на виконання районної Програми розвитку КУ «Трудовий архів» Бердянської   районної   ради на 2013-2017 роки -5,2 тис.грн.;

-   відрядження – 0,5 тис.грн.;

-   оплату за вивезення твердих побутових відходів – 0,1 тис.грн.;

-   оплату за  послуги зв’язку – 1,2 тис. грн.;

-   оплату за технічне обслуговування газового обладнання – 1,3 тис.грн.;

-   оплату за заправку картриджа – 0,4 тис. грн.;

-   придбання господарських та канцелярських товарів – 2,3 тис.грн.

Крім того, за звітний період заклади освіти профінансовано за рахунок додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти в сумі  282,5 тис. грн. та за рахунок іншої субвенції, отриманої  з бюджету Дмитрівської, Долинської, Новотроїцької  сільських рад, Берестівської ОТГ  на  виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі освіти на суму  5,4 тис.грн., 10,5 тис.грн., 16,1 тис.грн., 24,5 тис.грн.

Протягом тижня заклади охорони здоров’я Бердянського району профінансовано відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань:

-    за рахунок медичної субвенції з державного бюджету  в межах помісячного розпису  – 841,4 тис. грн. ( в т.ч. 3,5 тис. грн. – за рахунок залишку на початок року );

-    за рахунок коштів місцевого бюджету згідно плану використання коштів -  48,9 тис. грн.;

-    за рахунок іншої субвенції з бюджету Андрівської, Дмитрівської, Долинської, Азовської, Новотроїцької  сільських рад, Андріївської селищної ради, Берестівської ОГТ, Смирнівської ОТГ  та Осипенківської ОТГ на виконання  програми соціально-економічного розвитку в галузі охорони здоров’я – 1,5 тис.грн., 4,8 тис.грн., 0,8 тис.грн., 1,8 тис.грн., 0,4 тис.грн., 7,2 тис.грн., 1,7 тис.грн., 0,4 тис.грн. та 37,8 тис.грн.

Крім того, за звітний період  управлінню соціального захисту населення перераховано кошти:

- за рахунок субвенції з державного бюджету для  надання пільг ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту на житлово-комунальні послуги – 2,6 тис.грн.; для надання пільги ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції, ветеранам державної пожежної охорони житлово-комунальні послуги – 0,4 тис.грн.; для надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, на житлово-комунальні послуги – 0,3 тис.грн.; для надання  пільг пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин на безоплатне користування житлом, опаленням та освітленням – 0,8 тис.грн.; для надання пільг багатодітним сім'ям на житлово-комунальні послуги – 1,2 тис.грн.; для ндання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг -  374,2 тис.грн.;

- за рахунок іншої субвенції з бюджету Осипенківської ОТГ для забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю – 43,5 тис.грн.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.