Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

 

Доходи та видатки районного бюджету за період з 16.10.2017 по 20.10.2017

Управління фінансів Бердянської районної державної адміністрації повідомляє, що до загального фонду районного бюджету за період з 16.10.2017 по 20.10.2017 року надійшло 329,5  тис. грн., з них 327,4 тис. грн. - податок з доходів фізичних осіб,  2,1 тис. грн. - плата за надання адміністративних послуг.           

Кошти  районного бюджету були спрямовані на:

-  оплату праці – 11,4 тис. грн.;

-  продукти харчування – 2,1 тис. грн.;

-  оплату комунальних послуг та енергоносіїв –  0,9 тис. грн.;

-  оплату за інформаційні послуги – 1,7 тис. грн.;

-  оплату за  послуги зв’язку – 0,5 тис. грн.;

-  на виконання районної програми «Молодь» на 2013-2017р.р.»- 6,7 тис. грн.;

-  оплату за заправку картриджа – 0,2 тис. грн.;

-  оплату за перезарядку вогнегасників – 1,0 тис. грн.;

-  оплату за обслуговування котельні – 0,9 тис. грн.

Крім того, за звітний період заклади освіти профінансовано за рахунок додаткової дотації   з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти – 98,3 тис. грн.

Протягом тижня заклади охорони здоров’я Бердянського району профінансовано відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань:

-   за рахунок медичної субвенції з державного бюджету  в межах помісячного розпису  – 10,0 тис. грн. ( в т.ч. 0,2 тис. грн. – за рахунок залишку на початок року );

-   за рахунок коштів місцевого бюджету згідно плану використання коштів -  0,1 тис. грн.;

-   за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань – 27,6 тис. грн.

Крім того, за звітний період  управлінню соціального захисту населення перераховано кошти за рахунок субвенції з державного бюджету на  виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу – 175,9 тис. грн.

Оголошення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua