Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Доходи та видатки районного бюджету за період з 16.10.2017 по 20.10.2017

Управління фінансів Бердянської районної державної адміністрації повідомляє, що до загального фонду районного бюджету за період з 16.10.2017 по 20.10.2017 року надійшло 329,5  тис. грн., з них 327,4 тис. грн. - податок з доходів фізичних осіб,  2,1 тис. грн. - плата за надання адміністративних послуг.           

Кошти  районного бюджету були спрямовані на:

-  оплату праці – 11,4 тис. грн.;

-  продукти харчування – 2,1 тис. грн.;

-  оплату комунальних послуг та енергоносіїв –  0,9 тис. грн.;

-  оплату за інформаційні послуги – 1,7 тис. грн.;

-  оплату за  послуги зв’язку – 0,5 тис. грн.;

-  на виконання районної програми «Молодь» на 2013-2017р.р.»- 6,7 тис. грн.;

-  оплату за заправку картриджа – 0,2 тис. грн.;

-  оплату за перезарядку вогнегасників – 1,0 тис. грн.;

-  оплату за обслуговування котельні – 0,9 тис. грн.

Крім того, за звітний період заклади освіти профінансовано за рахунок додаткової дотації   з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти – 98,3 тис. грн.

Протягом тижня заклади охорони здоров’я Бердянського району профінансовано відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань:

-   за рахунок медичної субвенції з державного бюджету  в межах помісячного розпису  – 10,0 тис. грн. ( в т.ч. 0,2 тис. грн. – за рахунок залишку на початок року );

-   за рахунок коштів місцевого бюджету згідно плану використання коштів -  0,1 тис. грн.;

-   за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань – 27,6 тис. грн.

Крім того, за звітний період  управлінню соціального захисту населення перераховано кошти за рахунок субвенції з державного бюджету на  виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу – 175,9 тис. грн.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.