Доходи та видатки районного бюджету за період з 16.10.2017 по 20.10.2017

Управління фінансів Бердянської районної державної адміністрації повідомляє, що до загального фонду районного бюджету за період з 16.10.2017 по 20.10.2017 року надійшло 329,5  тис. грн., з них 327,4 тис. грн. - податок з доходів фізичних осіб,  2,1 тис. грн. - плата за надання адміністративних послуг.           

Кошти  районного бюджету були спрямовані на:

-  оплату праці – 11,4 тис. грн.;

-  продукти харчування – 2,1 тис. грн.;

-  оплату комунальних послуг та енергоносіїв –  0,9 тис. грн.;

-  оплату за інформаційні послуги – 1,7 тис. грн.;

-  оплату за  послуги зв’язку – 0,5 тис. грн.;

-  на виконання районної програми «Молодь» на 2013-2017р.р.»- 6,7 тис. грн.;

-  оплату за заправку картриджа – 0,2 тис. грн.;

-  оплату за перезарядку вогнегасників – 1,0 тис. грн.;

-  оплату за обслуговування котельні – 0,9 тис. грн.

Крім того, за звітний період заклади освіти профінансовано за рахунок додаткової дотації   з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти – 98,3 тис. грн.

Протягом тижня заклади охорони здоров’я Бердянського району профінансовано відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань:

-   за рахунок медичної субвенції з державного бюджету  в межах помісячного розпису  – 10,0 тис. грн. ( в т.ч. 0,2 тис. грн. – за рахунок залишку на початок року );

-   за рахунок коштів місцевого бюджету згідно плану використання коштів -  0,1 тис. грн.;

-   за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань – 27,6 тис. грн.

Крім того, за звітний період  управлінню соціального захисту населення перераховано кошти за рахунок субвенції з державного бюджету на  виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу – 175,9 тис. грн.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua