Доходи та видатки районного бюджету за період з 09.10.2017 по 13.10.2017

Управління фінансів Бердянської районної державної адміністрації повідомляє, що до загального фонду районного бюджету за період з 09.10.2017 по 13.10.2017 року надійшло  431,2 тис. грн., з них 419,5 тис. грн. - податок з доходів фізичних осіб, 11,7 тис.грн. - плата за надання адміністративних послуг.   Кошти  районного бюджету були спрямовані на :

-  оплату праці – 214,7 тис.грн.;

-  продукти харчування – 1,2 тис.грн.;

-  оплату комунальних послуг та енергоносіїв –  1,2 тис. грн.;

-  оплату за інформаційні послуги – 1,7 тис. грн.;

-  видатки на відрядження – 0,1 тис.грн.;

-  придбання класних журналів – 1,7  тис.грн.;

-  придбання канцелярських товарів – 0,1 тис.грн.;

-  оплату за обслуговування газових котелень – 3,5 тис.грн.;

-  оплату за заправку картриджа – 0,1 тис.грн.;

-  оплату за  послуги зв’язку – 0,2 тис.грн.;

-  оплату за медогляд соціальних працівників  - 0,9 тис.грн.;

-  придбання матеріалів для ремонту даху – 5,7 тис.грн.

Крім того, за звітний період заклади освіти профінансовано:

-  за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету в межах помісячного розпису – 603,6 тис.грн.;                        

-  за рахунок додаткової дотації   з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти – 180,0 тис. грн.;

-  за рахунок іншої субвенції  з бюджетів  Андрівської,  Дмитрівської, Долинської та Азовської  сільських рад  на виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі освіти на суму 7,0 тис.грн., 3,2 тис.грн., 2,0 тис.грн. та 5,0 тис.грн.

Протягом тижня заклади охорони здоров’я Бердянського району профінансовано відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань :

-  за рахунок медичної субвенції з державного бюджету  в межах помісячного розпису  – 584,5 тис.грн.;

-  за рахунок коштів місцевого бюджету згідно плану використання коштів-  5,4 тис.грн.;

-  за рахунок додаткової дотації   з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів охорони здоров’я – 95,3 тис.грн.;

-  за рахунок іншої субвенції з бюджету Осипенківської ОТГ на виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі охорони здоров’я  даної території – 1,6 тис.грн.

Крім того, за звітний період  управлінню соціального захисту населення  перераховано кошти:

-  за рахунок субвенції з державного бюджету на  забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках (у т. ч. сімейного типу, прийомних сім'ях) -106,4 тис.грн.; для надання пільг ветеранам війни, особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» на придбання твердого палива та скрапленого газу – 49,6 тис.грн.; для надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на придбання твердого палива – 3,2 тис.грн.; для надання пільг пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива - 10,9 тис.грн.; для надання пільг багатодітним сім'ям на придбання твердого палива та скрапленого газу - 14,3 тис.грн.; для надання субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 62,8 тис.грн.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua