Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

 

 

Доходи та видатки районного бюджету за період з 09.10.2017 по 13.10.2017

Управління фінансів Бердянської районної державної адміністрації повідомляє, що до загального фонду районного бюджету за період з 09.10.2017 по 13.10.2017 року надійшло  431,2 тис. грн., з них 419,5 тис. грн. - податок з доходів фізичних осіб, 11,7 тис.грн. - плата за надання адміністративних послуг.   Кошти  районного бюджету були спрямовані на :

-  оплату праці – 214,7 тис.грн.;

-  продукти харчування – 1,2 тис.грн.;

-  оплату комунальних послуг та енергоносіїв –  1,2 тис. грн.;

-  оплату за інформаційні послуги – 1,7 тис. грн.;

-  видатки на відрядження – 0,1 тис.грн.;

-  придбання класних журналів – 1,7  тис.грн.;

-  придбання канцелярських товарів – 0,1 тис.грн.;

-  оплату за обслуговування газових котелень – 3,5 тис.грн.;

-  оплату за заправку картриджа – 0,1 тис.грн.;

-  оплату за  послуги зв’язку – 0,2 тис.грн.;

-  оплату за медогляд соціальних працівників  - 0,9 тис.грн.;

-  придбання матеріалів для ремонту даху – 5,7 тис.грн.

Крім того, за звітний період заклади освіти профінансовано:

-  за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету в межах помісячного розпису – 603,6 тис.грн.;                        

-  за рахунок додаткової дотації   з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти – 180,0 тис. грн.;

-  за рахунок іншої субвенції  з бюджетів  Андрівської,  Дмитрівської, Долинської та Азовської  сільських рад  на виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі освіти на суму 7,0 тис.грн., 3,2 тис.грн., 2,0 тис.грн. та 5,0 тис.грн.

Протягом тижня заклади охорони здоров’я Бердянського району профінансовано відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань :

-  за рахунок медичної субвенції з державного бюджету  в межах помісячного розпису  – 584,5 тис.грн.;

-  за рахунок коштів місцевого бюджету згідно плану використання коштів-  5,4 тис.грн.;

-  за рахунок додаткової дотації   з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів охорони здоров’я – 95,3 тис.грн.;

-  за рахунок іншої субвенції з бюджету Осипенківської ОТГ на виконання програми соціально-економічного розвитку в галузі охорони здоров’я  даної території – 1,6 тис.грн.

Крім того, за звітний період  управлінню соціального захисту населення  перераховано кошти:

-  за рахунок субвенції з державного бюджету на  забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках (у т. ч. сімейного типу, прийомних сім'ях) -106,4 тис.грн.; для надання пільг ветеранам війни, особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» на придбання твердого палива та скрапленого газу – 49,6 тис.грн.; для надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на придбання твердого палива – 3,2 тис.грн.; для надання пільг пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива - 10,9 тис.грн.; для надання пільг багатодітним сім'ям на придбання твердого палива та скрапленого газу - 14,3 тис.грн.; для надання субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 62,8 тис.грн.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua