Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

Звіт про проведення базового відстеження результативності регуляторного акту – проекту рішення Берестівської сільської ради

ЗВІТ

про проведення базового  відстеження результативності регуляторного акту – проект рішення  Берестівської  сільської ради Бердянського району Запорізької області «Про затвердження    Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Берестівської  сільської ради  Бердянського району  Запорізької області»

1. Вид та назва регуляторного акту:

рішення Берестівської сільської ради Бердянського району Запорізької області ради «Про затвердження  Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Берестівської  сільської ради Бердянського району Запорізької області».

 

2. Назва виконавця заходів з відстеження:постійна комісія Берестівської  сільської  ради ради з питань соціально-економічного розвитку та підприємницької  діяльності.

 

3. Цілі прийняття:

- створення сприятливих та рівних умов залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради;

- встановлення прозорого та чітко врегульованого порядку визначення величини та сплати внесків на створення та розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради;

- забезпечення надходження коштів до селищного бюджету для фінансування розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради.

 

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності:

до набрання чинності

 

5. Тип відстеження: базове відстеження.

 

6. Методи одержання результатів відстеження результативності: для одержання результатів відстеження використовувався метод відстеження результативності – аналіз статистичних данихта фінансових показників.

 

8. Кількісні та якісні показники результативності: показники результативності регуляторного акту визначаються за наступними критеріями:

кількість укладених договорів про пайову участь у створені інфраструктури населених пунктів сільської ради;

- сума надходжень до сільського бюджету для використання на розвиток інженерно-транспортної та соціальної  інфраструктури населених пунктів сільської ради.

   Прийняття даного регуляторного акту забезпечить сприятливі та рівні умови залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради, забезпечення надходження коштів до сільського бюджету для фінансування розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради.

 

Повторне відстеженнябуде здійснюватися через рік з дня набрання чинності даного регуляторного акту.

 

 

Сільський  голова                                             Н.М. Кушнір

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua