Урядова програма "Доступні ліки"

 

Звіт про проведення базового відстеження результативності регуляторного акту – проекту рішення Берестівської сільської ради

ЗВІТ

про проведення базового  відстеження результативності регуляторного акту – проект рішення  Берестівської  сільської ради Бердянського району Запорізької області «Про затвердження    Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Берестівської  сільської ради  Бердянського району  Запорізької області»

1. Вид та назва регуляторного акту:

рішення Берестівської сільської ради Бердянського району Запорізької області ради «Про затвердження  Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Берестівської  сільської ради Бердянського району Запорізької області».

 

2. Назва виконавця заходів з відстеження:постійна комісія Берестівської  сільської  ради ради з питань соціально-економічного розвитку та підприємницької  діяльності.

 

3. Цілі прийняття:

- створення сприятливих та рівних умов залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради;

- встановлення прозорого та чітко врегульованого порядку визначення величини та сплати внесків на створення та розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради;

- забезпечення надходження коштів до селищного бюджету для фінансування розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради.

 

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності:

до набрання чинності

 

5. Тип відстеження: базове відстеження.

 

6. Методи одержання результатів відстеження результативності: для одержання результатів відстеження використовувався метод відстеження результативності – аналіз статистичних данихта фінансових показників.

 

8. Кількісні та якісні показники результативності: показники результативності регуляторного акту визначаються за наступними критеріями:

кількість укладених договорів про пайову участь у створені інфраструктури населених пунктів сільської ради;

- сума надходжень до сільського бюджету для використання на розвиток інженерно-транспортної та соціальної  інфраструктури населених пунктів сільської ради.

   Прийняття даного регуляторного акту забезпечить сприятливі та рівні умови залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради, забезпечення надходження коштів до сільського бюджету для фінансування розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради.

 

Повторне відстеженнябуде здійснюватися через рік з дня набрання чинності даного регуляторного акту.

 

 

Сільський  голова                                             Н.М. Кушнір

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.