Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Звіт про проведення базового відстеження результативності регуляторного акту – проекту рішення Берестівської сільської ради

ЗВІТ

про проведення базового  відстеження результативності регуляторного акту – проект рішення  Берестівської  сільської ради Бердянського району Запорізької області «Про затвердження    Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Берестівської  сільської ради  Бердянського району  Запорізької області»

1. Вид та назва регуляторного акту:

рішення Берестівської сільської ради Бердянського району Запорізької області ради «Про затвердження  Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Берестівської  сільської ради Бердянського району Запорізької області».

 

2. Назва виконавця заходів з відстеження:постійна комісія Берестівської  сільської  ради ради з питань соціально-економічного розвитку та підприємницької  діяльності.

 

3. Цілі прийняття:

- створення сприятливих та рівних умов залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради;

- встановлення прозорого та чітко врегульованого порядку визначення величини та сплати внесків на створення та розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради;

- забезпечення надходження коштів до селищного бюджету для фінансування розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради.

 

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності:

до набрання чинності

 

5. Тип відстеження: базове відстеження.

 

6. Методи одержання результатів відстеження результативності: для одержання результатів відстеження використовувався метод відстеження результативності – аналіз статистичних данихта фінансових показників.

 

8. Кількісні та якісні показники результативності: показники результативності регуляторного акту визначаються за наступними критеріями:

кількість укладених договорів про пайову участь у створені інфраструктури населених пунктів сільської ради;

- сума надходжень до сільського бюджету для використання на розвиток інженерно-транспортної та соціальної  інфраструктури населених пунктів сільської ради.

   Прийняття даного регуляторного акту забезпечить сприятливі та рівні умови залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради, забезпечення надходження коштів до сільського бюджету для фінансування розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради.

 

Повторне відстеженнябуде здійснюватися через рік з дня набрання чинності даного регуляторного акту.

 

 

Сільський  голова                                             Н.М. Кушнір

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.