Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

 

Звіт про проведення базового відстеження результативності регуляторного акту – проекту рішення Берестівської сільської ради

ЗВІТ

про проведення базового  відстеження результативності регуляторного акту – проект рішення  Берестівської  сільської ради Бердянського району Запорізької області «Про затвердження    Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Берестівської  сільської ради  Бердянського району  Запорізької області»

1. Вид та назва регуляторного акту:

рішення Берестівської сільської ради Бердянського району Запорізької області ради «Про затвердження  Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Берестівської  сільської ради Бердянського району Запорізької області».

 

2. Назва виконавця заходів з відстеження:постійна комісія Берестівської  сільської  ради ради з питань соціально-економічного розвитку та підприємницької  діяльності.

 

3. Цілі прийняття:

- створення сприятливих та рівних умов залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради;

- встановлення прозорого та чітко врегульованого порядку визначення величини та сплати внесків на створення та розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради;

- забезпечення надходження коштів до селищного бюджету для фінансування розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради.

 

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності:

до набрання чинності

 

5. Тип відстеження: базове відстеження.

 

6. Методи одержання результатів відстеження результативності: для одержання результатів відстеження використовувався метод відстеження результативності – аналіз статистичних данихта фінансових показників.

 

8. Кількісні та якісні показники результативності: показники результативності регуляторного акту визначаються за наступними критеріями:

кількість укладених договорів про пайову участь у створені інфраструктури населених пунктів сільської ради;

- сума надходжень до сільського бюджету для використання на розвиток інженерно-транспортної та соціальної  інфраструктури населених пунктів сільської ради.

   Прийняття даного регуляторного акту забезпечить сприятливі та рівні умови залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради, забезпечення надходження коштів до сільського бюджету для фінансування розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради.

 

Повторне відстеженнябуде здійснюватися через рік з дня набрання чинності даного регуляторного акту.

 

 

Сільський  голова                                             Н.М. Кушнір

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua