Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

 

Положення про справляння єдиного податку на території Берестівської сільської ради

УКРАЇНА

Берестівська  сільська  рада

шостого  скликання

сорок  шоста сесія

РІШЕННЯ

30 січня 2015 року                                                                     № 05

 

Про  затвердження  Положення 

про  порядок  справляння  єдиного 

податку на  території

Берестівської сільської  ради

 

     Відповідно  до    п. 24  ст. 26  Закону  України  ,,Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  статей 291, 293  розділу  XIV  Податкового  кодексу  Ураїни  (із  змінами  та  доповненнями),  враховуючи  позитивні  висновки  постійної  комісії  сільської  ради  з  питань  бюджету,  Берестівська  сільська  рада  ВИРІШИЛА:


1.     Затвердити  Положення  про  порядок  справляння  єдиного  податку 

на  території  Берестівської  сільської  ради  Бердянського  району  Запорізької  області  (додається).

2.     Дане  рішення  оприлюднити  в  засобах  масової  інформації  не 

пізніше, як  у  10-денний  строк  після  прийняття  рішення.

3.     Дане  рішення  надіслати  до  Бердянської  об’єднаної  податкової 

інспекції  Головного  управління  Фіскальної  служби  у  10-денний  строк  з  дня  оприлюднення.

4.     Рішення  набирає  чинності  з  01 січня 2015 року.

5.     Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну 

комісію  сільської  ради  з  питань  бюджету.

 

     Берестівський  сільський  голова                             Н.М.Кушнір

                                                                                     

 

 

                                                                                     ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                              рішення сесії сільської ради

                                                                              шостого скликання

                                                                              від 30.01.2015 р. № 05

                                                                 

Положення

про порядок справляння єдиного податку на території

Берестівської сільської ради Бердянського району Запорізької області

1.     Загальні положення

Єдиний податок є місцевим податком і впроваджується на підставі п.24 частини1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

відповідно статті 291 розділу XIYПодаткового кодексу України, починаючи з 1 січня 2015 року, запроваджено оптимізацію кількості груп платників єдиного податку до чотирьох зі збільшенням існуючого максимального розміру доходу, який дає змогу перебувати на спрощеній системі оподаткування (для першої та другої груп), зниження ставок єдиного податку для платників третьої групи.

2.Платники податку

Суб'єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на такі групи платників єдиного податку:

1) перша група – фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 гривень;

2) друга група – фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень;

3. Ставка податку

Ставки єдиного податку для платників першої - другої груп встановлюються у відсотках ( фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року. Фіксовані ставки єдиного податку встановлюються селищною радою для фізичних осіб – підприємців, які провадять господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності з розрахунку на календарний місяць:

для першої групи платників єдиного податку10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати;

для другої групи платників єдиного податку20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.

Відповідно органи місцевого самоврядування протягом січня 2015 року можуть переглянути ставки єдиного податку для таких груп платників та офіційно оприлюднити прийняті рішення до 15 липня 2015 року.

 

4. Відповідальність і  контроль.

Відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов'язку несуть платники податку відповідно до Податкового кодексу України.

Контроль за правильністю нарахування, повнотою та своєчасністю сплати єдиного податку  здійснює Бердянська об’єднана податкова інспекція Головного управління Фіскальної Служби.

 

                  

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua