Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

 

 

Бердянська ОДПІ інформує

Увага! Порядок заповнення платіжних документів при сплаті податків!

Бердянська ОДПІ звертає увагу платників податків на необхідність дотримання вимог Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, затвердженого  наказом Міністерства фінансів України від 05.09.2016 № 811 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.09.2016 за № 1272/29402.

Зазначеним наказом затверджено перелік кодів видів сплати, що вказуються платниками у полі «Призначення платежу» платіжного документа:

*;nnn;kkkkkkkk;текстова інформація;;;  , де

* -  службовий код  (ознака платежу);

; - розділовий знак;

nnn-  код виду сплати (тризначне число);

; - розділовий знак;

kkkkkkkk -  код платника за ЄДРПОУ (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8, для фізичних осіб – 10 знаків);

; - розділовий знак;

текстова інформація - інформація про призначення платежу в довільній формі;

; - розділовий знак.

У разі сплати самостійно задекларованих сум, в платіжному документі у полі призначення платежу зазначається код виду сплати 101.

У разі сплати сум, донарахованих за результатами перевірок,  в платіжному документі  в полі призначення платежу зазначаються коди виду сплати 128, 130, 131, 133, 134, 135;

У разі погашення податкового боргу, в платіжному документі в полі призначення платежу необхідно зазначати код виду сплати 140.

Бердянська ОДПІ просить використовувати в платіжних документах затверджений перелік кодів видів сплати у відповідності до їх призначення.

Бердянська ОДПІ нагадує, що у разі сплати самостійно задекларованих сум, в платіжному документі у полі призначення платежу зазначається код виду сплати 101,  у  разі погашення податкового боргу – код виду сплати 140.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua