Урядова програма "Доступні ліки"

 

Увага! Порядок заповнення платіжних документів при сплаті податків!

Бердянська ОДПІ звертає увагу платників податків на необхідність дотримання вимог Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, затвердженого  наказом Міністерства фінансів України від 05.09.2016 № 811 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.09.2016 за № 1272/29402.

Зазначеним наказом затверджено перелік кодів видів сплати, що вказуються платниками у полі «Призначення платежу» платіжного документа:

*;nnn;kkkkkkkk;текстова інформація;;;  , де

* -  службовий код  (ознака платежу);

; - розділовий знак;

nnn-  код виду сплати (тризначне число);

; - розділовий знак;

kkkkkkkk -  код платника за ЄДРПОУ (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8, для фізичних осіб – 10 знаків);

; - розділовий знак;

текстова інформація - інформація про призначення платежу в довільній формі;

; - розділовий знак.

У разі сплати самостійно задекларованих сум, в платіжному документі у полі призначення платежу зазначається код виду сплати 101.

У разі сплати сум, донарахованих за результатами перевірок,  в платіжному документі  в полі призначення платежу зазначаються коди виду сплати 128, 130, 131, 133, 134, 135;

У разі погашення податкового боргу, в платіжному документі в полі призначення платежу необхідно зазначати код виду сплати 140.

Бердянська ОДПІ просить використовувати в платіжних документах затверджений перелік кодів видів сплати у відповідності до їх призначення.

Бердянська ОДПІ нагадує, що у разі сплати самостійно задекларованих сум, в платіжному документі у полі призначення платежу зазначається код виду сплати 101,  у  разі погашення податкового боргу – код виду сплати 140.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.