Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

Увага! Порядок заповнення платіжних документів при сплаті податків!

Бердянська ОДПІ звертає увагу платників податків на необхідність дотримання вимог Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, затвердженого  наказом Міністерства фінансів України від 05.09.2016 № 811 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.09.2016 за № 1272/29402.

Зазначеним наказом затверджено перелік кодів видів сплати, що вказуються платниками у полі «Призначення платежу» платіжного документа:

*;nnn;kkkkkkkk;текстова інформація;;;  , де

* -  службовий код  (ознака платежу);

; - розділовий знак;

nnn-  код виду сплати (тризначне число);

; - розділовий знак;

kkkkkkkk -  код платника за ЄДРПОУ (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8, для фізичних осіб – 10 знаків);

; - розділовий знак;

текстова інформація - інформація про призначення платежу в довільній формі;

; - розділовий знак.

У разі сплати самостійно задекларованих сум, в платіжному документі у полі призначення платежу зазначається код виду сплати 101.

У разі сплати сум, донарахованих за результатами перевірок,  в платіжному документі  в полі призначення платежу зазначаються коди виду сплати 128, 130, 131, 133, 134, 135;

У разі погашення податкового боргу, в платіжному документі в полі призначення платежу необхідно зазначати код виду сплати 140.

Бердянська ОДПІ просить використовувати в платіжних документах затверджений перелік кодів видів сплати у відповідності до їх призначення.

Бердянська ОДПІ нагадує, що у разі сплати самостійно задекларованих сум, в платіжному документі у полі призначення платежу зазначається код виду сплати 101,  у  разі погашення податкового боргу – код виду сплати 140.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua