Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про стан роботи зі зверненнями громадян протягом 9 місяців 2020 року

Всього за звітний період до райдержадміністрації надійшло 97 звернень від громадян, з них під час особистого прийому - 12, в тому числі 5 – засобами телефонного зв'язку, а також електронною поштою – 7. Станом на 01.10.2020 розглянуто 89 звернень, з яких 50 - задоволені, на 35 надані роз’яснення заявникам. Одному заявнику двічі відмовлено у розгляді звернення відповідно до статті 8 Закону України «Про звернення громадян». Згідно статті 8 Закону України «Про звернення громадян» направлено за належністю 2 звернення.

В стадії вирішення перебуває 8 звернень, кінцевий термін розгляду яких ще не настав.

Протягом півріччя мешканцями району було порушено 107 проблемних питань, 57% яких стосувалися питань соціального захисту. Так у звітному періоді з 61 заяви відповідної тематики 56 стосувалися надання матеріальної допомоги, з них 16 – від учасників бойових дій АТО, 20 – від осіб з інвалідністю І-ІІІ груп. Крім того заявниками були порушені 11 питань стосовно діяльності органів місцевого самоврядування та виконання ними власних повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Протягом звітного періоду 52 мешканці району звернулися на Урядову гарячу лінію, з них 22 - щодо перевірки та правильності нарахування субсидій та соціальних виплат. Інші звернення стосувалися питань ведення підприємницької діяльності, надання медичних послуг та їх якості, повернення земельного паю, неналежного утримання собак сусідами, заборгованості з виплат заробітної плати, протидії коронавірусній інфекції тощо.

З початку року до Запорізького обласного контактного центру телефонним звернулися 5 громадян з питань встановлення касових апаратів в аптечних пунктах та відновлення вуличного освітлення в населених пунктах Осипенківської СОТГ, коштів на розробку генерального плану с.Осипенко, смороду в с.Новопетрівка, а також – щодо перевірок в період карантинних обмежень соціальними службами сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

 

Інформація про роботу зі зверненнями громадян

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.