Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про стан роботи зі зверненнями громадян протягом 9 місяців 2019 року

Всього до Бердянської райдержадміністрації надійшло 107 звернень (проти 293 у аналогічному періоді 2018 року), з яких на особистому прийомі надійшло 9 проти 30 за 9 місяців 2018 року, та письмово надійшло 98 проти 263 минулого періоду, електронною поштою - 8. Колективних звернень надійшло 5 (4,7% від загальної кількості), повторних звернень - 3.

Протягом 9 місяців 2019 року керівництвом райдержадміністрації заплановано провести 67 особистих та 57 виїзних прийомів громадян, з яких фактично проведено 53 особистих та 26 виїзних. За результатами особистих прийомів надійшли 9 звернень, з них всі - до голови райдержадміністрації.

У зверненнях громадян, що надійшли до райдержадміністрації, було порушено 108 питань різної тематики. Найбільш чисельними були питання соціального захисту населення, яких надійшло 68, що становить 63,5% від загальної кількості порушених питань. Це - питання надання матеріальної допомоги на лікування, придбання ліків, вирішення побутових проблем та питання призначення, перегляду житлової субсидії. На другому місці питання аграрної політики і земельних відносин - 7 звернень, що становить 6,5% від загальної кількості. 4 звернення громадян порушили питання охорони здоров’я та медичної реформи. По 3 звернення стосувалися роботи дошкільних навчальних закладів, виконання Осипенківською сільською радою повноважень місцевого врядування, по 2 – комунального господарства, транспорту, екології, дотримання законності та правопорядку.

Суттєве (в 2,8 рази) зменшення звернень з питань отримання матеріальної  допомоги у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зумовлене прийняттям сільськими об’єднаними територіальними громадами місцевих програм підтримки малозабезчених верств населення та пільгових категорій громадян виплатами адресної разової допомоги у 2019 році.

Звернення до Бердянської райдержадміністрації можна розподілити наступним категоріями: від УБД/АТО/ООС – 18 звернень, від осіб з інвалідністю І, ІІ, ІІІ груп, інвалідів з дитинства – 35, багатодітних родин – 3.

Станом на 01.10.2019 прийнято рішення по 101 зверненню (94,4%), з яких вирішено позитивно 57 звернень, що складає 53,3% від загальної кількості, надано роз’яснення по 42 зверненням (39,2%), 2 звернення переадресовано за належністю. В стадії вирішення перебуває 6 звернень.

 

Інформація про роботу зі зверненнями громадян

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.