Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про стан роботи зі зверненнями громадян у І кварталі 2019 року

Всього протягом І кварталу 2019 року до Бердянської райдержадміністрації надійшло 30 звернень від громадян, з них під час особистого прийому - 4, електронною поштою - 2. 

Станом на 01.04.2019 розглянуто 28 звернень, в тому числі 3 подовжено термін виконання. В стадії вирішення перебуває 2 звернення, кінцевий термін розгляду яких ще не настав. Наразі 11 звернень громадян задоволені, на 16 надані роз’яснення заявникам. Одному заявнику було відмовлено у відповідності до статті 8 Закону України «Про звернення громадян».

Протягом кварталу мешканцями району було порушено 30 проблемних питань, 56,6% яких стосувалися питань соціального захисту. Так у звітному періоді з 17 заяв відповідної тематики 15 стосувалися надання матеріальної допомоги, з них  4– від учасників бойових дій АТО, 8 – від інвалідів І-ІІІ груп.

Суттєве (в 6 разів) зменшення звернень з питань отримання матеріальної  допомоги у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зумовлене прийняттям сільськими об’єднаними територіальними громадами місцевих програм підтримки малозабезпечених верств населення та пільгових категорій громадян виплатами адресної разової допомоги у 2019 році.

 

Дані про роботу зі зверненнями громадян

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.