Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Про стан роботи зі зверненнями громадян у І кварталі 2019 року

Всього протягом І кварталу 2019 року до Бердянської райдержадміністрації надійшло 30 звернень від громадян, з них під час особистого прийому - 4, електронною поштою - 2. 

Станом на 01.04.2019 розглянуто 28 звернень, в тому числі 3 подовжено термін виконання. В стадії вирішення перебуває 2 звернення, кінцевий термін розгляду яких ще не настав. Наразі 11 звернень громадян задоволені, на 16 надані роз’яснення заявникам. Одному заявнику було відмовлено у відповідності до статті 8 Закону України «Про звернення громадян».

Протягом кварталу мешканцями району було порушено 30 проблемних питань, 56,6% яких стосувалися питань соціального захисту. Так у звітному періоді з 17 заяв відповідної тематики 15 стосувалися надання матеріальної допомоги, з них  4– від учасників бойових дій АТО, 8 – від інвалідів І-ІІІ груп.

Суттєве (в 6 разів) зменшення звернень з питань отримання матеріальної  допомоги у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зумовлене прийняттям сільськими об’єднаними територіальними громадами місцевих програм підтримки малозабезпечених верств населення та пільгових категорій громадян виплатами адресної разової допомоги у 2019 році.

 

Дані про роботу зі зверненнями громадян

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.