Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Про стан роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до Бердянської РДА у 2015 році

Бердянською районною державною адміністрацією протягом 2015 року проводилася системна робота, спрямована на забезпечення розгляду звернень громадян,  здійснювались заходи щодо забезпечення вимог Закону України «Про звернення громадян» та організації виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

З метою посилення персональної відповідальності за організацію роботи зі зверненнями громадян в Бердянській райдержадміністрації практикується звітування посадових та службових осіб на засіданнях колегії райдержадміністрації.

Питання роботи із зверненнями громадян було розглянуто на колегії райдержадміністрації 24 березня 2015 року, де було заслухано звіт  начальника загального відділу апарату райдержадміністрації Воловик Л.В. про підсумки роботи із зверненнями громадян за  2014 рік в Бердянській районній державній адміністрації.

 За підсумками розгляду даного питання головою районної державної адміністрації видане розпорядження від 25.03.2015 № 90 «Про стан роботи із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації в Бердянській районній державній адміністрації в 2014 році».  

Довідку щодо стану роботи зі зверненнями громадян в 2014 році та копію даного розпорядження направлено структурним підрозділам райдержадміністрації та місцевим органам виконавчої влади для вжиття заходів щодо поліпшення цієї роботи та відповідного реагування.   

За звітний період видано п’ять розпоряджень голови райдержадміністрації з питань роботи із зверненнями громадян:

             - від 05.01.2015 № 02 «Про особистий прийом громадян в Бердянській районній державній адміністрації на 2015 рік»;

             - від 21.10.2015 № 429 «Про внесення змін до Порядку розгляду письмових звернень громадян у Бердянській  районній державній адміністрації», яке зареєстровано в Бердянському міськрайонному управлінні юстиції 28 жовтня 2015р. № 7/229;

- від 21.10.2015 № 430 «Про затвердження Порядку опрацювання усних звернень громадян, що надійшли за допомогою засобів телефонного зв’язку, в Бердянській районній державній адміністрації», яке зареєстровано в Бердянському міськрайонному управлінні юстиції 28 жовтня 2015 р. № 8/230;

- від 25.03.2015 № 90 «Про стан роботи із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації в Бердянській районній державній адміністрації в 2014 році»;

- від 02.11.2015 № 443 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 30.08.2011 № 668» (в зв’язку з кадровими змінами).

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний та сільські  голови звітують перед головою райдержадміністрації стосовно роботи зі зверненнями громадян протягом звітного періоду на засіданнях колегій, а також на засіданнях постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при голові райдержадміністрації.

На виконання п.3 Указу Президента України від 07.02.2008  №109/2008 в районній державній адміністрації функціонує постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян при голові районної державної адміністрації, склад якої оновлено розпорядженням голови райдержадміністрації від  02.11.2015 № 443. Засідання проводяться згідно складених та затверджених графіків, оформлюються протоколами.

За звітний період згідно графіків проведено 6 засідань.

На засіданнях постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при голові районної державної адміністрації  звітували про результати розгляду звернень громадян:  начальник загального відділу апарату райдержадміністрації, начальник управління містобудування та архітектури райдержадміністрації, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, начальник управління економіки та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, начальник відділу освіти райдержадміністрації, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації та голови Андрівської, Карло-Марксівської, Новотроїцької, Червонопільської, Новопетрівської та Осипенківської сільських рад.

На виконання пункту 6 Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» розпорядженням голови райдержадміністрації від05.01.2015 № 02 «Про особистий прийом громадян в Бердянській районній державній адміністрації на 2015 рік» було затверджено графік прийому громадян, яким передбачено проведення особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації чотири рази на місяць (в тому числі два особистих виїзних прийомів громадян) та проведення прийому громадян у позаробочий час.  На підставі даного розпорядження  було оновлено графік прийому громадян головою райдержадміністрації та його заступниками в 2015 році.

Графік особистого прийому громадян в Бердянській райдержадміністрації на 2015 рік  розміщено на стендах в приміщенні райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування.

На виконання вищезазначеного розпорядження голови райдержадміністрації керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, селищним та сільськими головами були розроблені та затверджені графіки особистих прийомів громадян та проведена робота щодо оприлюднення даних графіків серед населення.

Графік особистих прийомів громадян керівництвом Бердянської райдержадміністрації на 2015 рік,  проведення «Прямої» телефонної лінії було опубліковано в Бердянській суспільно-політичній газеті «Південна Зоря» 16.04.2015 № 23 (17270).

Графіки виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації затверджуються щомісячно. Напередодні проведення виїзного особистого прийому громадян головою райдержадміністрації в місцевих ЗМІ публікується оголошення про його проведення із зазначенням дати, часу та місця проведення.

Після кожного такого відвідування відповідальні працівники отримували ряд доручень щодо вирішення тих чи інших питань.

За звітний період керівництвом райдержадміністрації  було проведено 113 особистих прийоми громадян (в тому числі 54 особистих виїзних прийомів громадян).

Головою райдержадміністрації проведено 36 особистих прийомів громадян (втому числі 17 особистих виїзних прийомів громадян).

Заступниками голови райдержадміністрації було проведено 77 особистих прийомів громадян (в тому числі 37 виїзних прийомів громадян).

Звернення громадян в позаробочий час відсутні.

Посадовими особами районної державної адміністрації, керівниками органів місцевого самоврядування спрямовано зусилля на забезпечення необхідних умов для реалізації громадянами конституційних  прав на звернення та удосконалення організації прийому громадян.

На виконання п. 1 УказуПрезидента України від 07.02.2008 №109/2008 забезпечено функціонування «Прямої телефонної лінії», під час якої кожен мешканець району може по телефону звернутись до  голови райдержадміністрації з будь – яким питанням. За звітний період проведено 12 «Прямих телефонних лінії», під час яких 19 мешканців району на свої запитання одержали вичерпні відповіді.

У Бердянській районній державній адміністрації діє «телефон довіри». Інформація щодо його дії розміщена в Бердянській суспільно-політичній газеті «Південна Зоря» та  на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

За звітний період звернення на «телефон довіри» не надходили.

З метою перевірки дотримання законодавства про звернення, надання допомоги відповідальним за стан роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах райдержадміністрації, виконкомах місцевих рад району загальним відділом апарату райдержадміністрації за відповідний період заплановано та проведено 10 перевірок  (управління соціального захисту населення, управління економіки та житлово-комунального господарства райдержадміністрації та 8 виконавчих комітетів місцевих рад району – Андріївська, Дмитрівська, Новопетрівська, Андрівська, Карло-Марксівська, Новотроїцька, Долинська, Берестівська сільради). Графік проведення перевірок діяльності виконавчих комітетів сільських рад затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 24.12.2014 № 528 «Про План здійснення контролю за виконанням органами місцевого самоврядування Бердянського району делегованих повноважень органів виконавчої влади на 2015 рік».

Відповідно до статей 6, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента України від 18.10.2001 №992/2001 «Про Національну програму правової освіти населення» розпорядженням голови райдержадміністрації від 09.02.2011 № 106 було створено  Бердянську районну міжвідомчу координаційно – методичну раду з правової освіти населення, затверджено її склад, а також затверджено Положення про Бердянську районну міжвідомчу координаційно – методичну раду з правової освіти населення.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 19.04.2011 № 324 «Про організацію правової освіти населення Бердянського району» було затверджено програму з правової освіти населення Бердянського району на 2011-2015 роки.

Засідання Бердянської районної міжвідомчої координаційно – методичної ради з правової освіти населення проводяться щоквартально, які оформлюються протоколом та оприлюднюються через місцеві ЗМІ, розміщуються на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

Сектором юридичної роботи апарату райдержадміністрації, у разі потреби, надаються додаткові роз’яснення тих чи інших норм чинного законодавства.

Правоосвітня робота включена до Програми навчання у загальноосвітніх школах Бердянського району.

Питання щодо правової освіти населення розглядаються на навчаннях, нарадах, координаційних радах з органами місцевого самоврядування.

Також, при райдержадміністрації створено Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції, до роботи якого залучені співробітники управління соціального захисту населення, відділу освіти, організаційного відділу, загального відділу, сектору юридичної роботи апарату райдержадміністрації, спеціалісти Андріївської центральної районної лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги, управління Держземагенства у Бердянському районі.

Протягом звітного періоду до Центру звернулося 19 чоловік, яким була надана всебічна допомога.

Крім того, у 2 півріччі 2015 року фахівці управління юстиції, в рамках правового інформування і виховання населення Бердянського району, провели роботу міськрайонного Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги соціальній категорії населення в Луначарській, Червонопільській і Миколаївській сільських радах. Вони надали безоплатну правову допомогу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, переходу права власності на земельні ділянки та правового статусу реєстрації місця проживання (прописки).

Протягом 2015 року до Бердянської райдержадміністрації надійшло 235 звернень, що на 18 звернень (або на 1,09%) більше ніж у  2014 році, з яких  письмових надійшло 126 проти 82 минулого періоду.   На особистих прийомах громадян надійшло 109 звернень, що  на 26 звернень менше ніж у 2014 році. У  зверненнях громадян було порушено 246 питань.

Колективних звернень надійшло 34,  що на 4 звернення  більшу ніж у 2014 році. Від загальної кількості колективних звернень надійшло 14,4%.

У зверненнях громадян, що надійшли до райдержадміністрації, порушувались питання різної тематики.

Найбільш чисельними у 2015 році були питання соціального захисту населення, яких   надійшло 73, що становить 31 % від загальної кількості порушених питань, та є на 24 звернення більше, ніж у 2014 році. Це питання надання матеріальної допомоги на лікування,  придбання ліків, вирішення побутових проблем та питання призначення, перегляду житлової субсидії, пенсії тощо.

 На другому місці питання аграрної політики і земельних відносин - 56 звернень, що становить  23,8 % від загальної кількості.  Це  питання виділення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства та товарного сільськогосподарського виробництва, отримання сертифікатів на право на земельну частку (пай)  тощо.

Також серед чисельних питань, що порушували громадяни протягом  2015 року, були питання: комунального господарства - 32 звернення; праці і заробітної плати – 15, питання транспорту і зв’язку та охорони здоров’я – по 12 звернень відповідно.

Бердянською районною державною адміністрацією створено всі умови для забезпечення належного розгляду і організації вирішення проблем, з якими звертаються мешканці району, аналізуються причини повторних звернень.

Всього вирішено позитивно 106 звернень, що складає 45,1 % від загальної кількості, надано роз’яснення по 129 зверненням, відмовлення у задоволенні розгляду питання  не було.

Протягом 2015 року значно зросли звернення громадян на Урядову гарячу лінію.

Всього протягом звітного періоду райдержадміністрацією було отримано 130 звернень.

На звернення, які надійшли з Урядової гарячої лінії, були заведені контрольні картки, які обліковуються окремо від інших звернень громадян.

Дані звернення були опрацьовані згідно встановлених термінів, та  надані вичерпні відповіді заявникам та обласній державній адміністрації.

Окрім Графіку особистих прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації на 2015 рік, оголошень щодо проведення виїзних прийомів громадян головою райдержадміністрації та проведення прямих телефонних ліній  в Бердянській суспільно-політичній газеті „Південна Зоря” № 65 (17312) від 19.11.2015 року було розміщено дві статті:

1). Бердянська районна державна адміністрація інформує про прийняті розпорядження голови від 21.10.2015 № 429 «Про внесення змін до Порядку розгляду письмових звернень громадян у Бердянській районній державній адміністрації»,яке зареєстровано в Бердянському міськрайонному управлінні юстиції 28 жовтня 2015р. № 7/229 та від 21.10.2015 № 430 «Про затвердження Порядку опрацювання усних звернень громадян, що надійшли за допомогою засобів телефонного зв’язку, в Бердянській районній державній адміністрації», яке зареєстровано в Бердянському міськрайонному управлінні юстиції 28 жовтня 2015 р. № 8/230;

2).В Бердянській райдержадміністрації приймаються електронні звернення громадян.

Довідки щодо стану роботи зі зверненнями громадян щоквартально  надаються керівництву райдержадміністрації.

Питання організації роботи із зверненнями громадян розглядались на семінарах – нарадах  з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та селищним і сільськими головами.

Так, 15.09.2015 було проведено семінар з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та працівниками апарату щодо Актуальних питань реалізації положень Закону України «Про звернення громадян», 23.06.2015 – щодо Актуальних питань Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 Загальним відділом апарату райдержадміністрації забезпечено стан виконавської дисципліни з розгляду звернень громадян на належному рівні.

Всі звернення, які надійшли до райдержадміністрації розглянуті якісно, в терміни, передбачені законодавством. Звернення, що розглянуті поверхнево та неякісно, у звітному періоді відсутні.

В Бердянській районній державній адміністрації забезпечено комп’ютерну реєстрацію усіх звернень громадян системою автоматизації діловодства та електронного документообігу «Optima – Work Flow».

Питання щодо стану роботи із зверненнями громадян  та забезпечення реалізації конституційних прав мешканців району в Бердянській районній державній адміністрації залишається на постійному контролі.

Бердянська районна державна адміністрація  здійснює виконавчу владу на території Бердянського району та реалізує повноваження, делеговані їй Бердянською районною радою.

Протягом року здійснений комплекс організаційних та практичних заходів щодо реалізації пріоритетних напрямків роботи, які передбачені програмою соціально-економічного розвитку Бердянського району на 2015 рік.

Завдяки скоординованим діям відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування у районі вдалося забезпечити виконання основних показників програми соціально-економічного і культурного розвитку. Так, у Бердянському районі за кошти місцевих бюджетів відремонтовано 3673,6 м2 дорожнього покриття доріг комунальної власності на загальну суму 721,657 тис. грн. Карло-Марксівською сільською радою (на умовах співфінансування спільно із службою автомобільних доріг) виділено 100,0 тис. грн. з місцевого бюджету на ремонт 400 м2дороги загального користування с. Карла Маркса – с. Калайтанівка.

У рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» на території району впроваджено енергоефективний проект з використанням альтернативних джерел енергії. За ініціативи громадської організації «Троянівське об'єднання громадян» впроваджено проект «Реконструкція системи енергопостачання насосної станції із застосуванням ВДЕ – енергії вітру на свердловині питної води у с. Трояни».

Також у рамках Проекту у 2015 році громадські організації «Надія» (Новотроїцька сільська рада) та «Нове Червонопілля» (Червонопільська сільська рада) отримали позитивні експертні звіти щодо розгляду кошторисної проектної документації по об’єктах "Впровадження енергоефективних заходів. Капітальний ремонт в Новотроїцькій загальноосвітній школі Бердянського району Запорізької області» (загальна кошторисна вартість - 459,85703 тис. грн.) та «Впровадження енергоефективних заходів. Капітальний ремонт в Червонопільській загальноосвітній школі Бердянського району Запорізької області» (загальна кошторисна вартість - 459,73613 тис. грн.). На кінець 2015 року у Новотроїцькій загальноосвітній школі підрядником встановлено 76 енергозберігаючих вікон, а у Червонопільській загальноосвітній школі виконавцем робіт встановлено 2 металопластикових дверей та 64 вікна.

Минулого року сільськогосподарські підприємства району зібрали вагомий врожай зернових та зернобобових з площі 42,8 тис. га, урожайність склала 31,6 ц/га. З площі 33,5 тис. га валовий збір пшениці становить 115,3 тис. тонн при урожайності 34,2 ц/га; озимий ячмінь - обмолочено на площі 1,4 тис. га, вал – 5,2 тис. тонн, урожайність –36,3 ц/га; ярий ячмінь – обмолочено 5,7 тис. га, вал – 13,8 тис. тонн, урожайність - 24,0 ц/га. Валовий збір зернових культур в порівнянні з 2014 роком збільшено на 27,0 тис. тонн, озимої пшениці - на 23,9 тис. тонн.

2015 рік став визначальним для Бердянського району та його мешканців в частині реалізації державних реформ з децентралізації влади в Україні. В районі була створена робоча група з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад на чолі з головою райдержадміністрації. До її складу увійшли керівники галузевих структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб, а також всі 12 керівників територіальних громад (селищний і сільські голови) і громадські активісти місцевих рад. За результатами роботи цієї групи 3 територіальні громади – Берестівська, Карло-Марксівстька та Миколаївська – стали учасниками пілотного проекту з об'єднання територіальних громад. Депутати цих сільських рад прийняли на засіданнях сесій рішення щодо об'єднання в спільну громаду для покращення добробуту своїх односельців.

Одним з пріоритетних напрямків роботи райдержадміністрації у 2015 році було виконання владних повноважень з оборонної та мобілізаційної роботи: встановлення блокпостів та забезпечення їх функціонування, підтримка військових підрозділів Збройних Сил та Національної гвардії України, що несуть службу з охорони рубежів району, проведення заходів з чергових хвиль мобілізації людських ресурсів та техніки до Українського війська. На території району збудовано, максимально оснащено і укріплено 6 фортифікаційних споруд (блокпостів), які здійснюють контрольно-пропускні функції та забезпечують дотримання громадського порядку.

Додаток: дані про звернення громадян, що надійшли до Бердянської РДА за 2015 рік

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.