Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

 

Про дотримання вимог щодо застосування пестицидів та агрохімікатів

До уваги сільгоспвиробників району. У зв’язку з проведенням весняно-польових робіт наголошуємо на необхідність дотримання вимог щодо  застосування пестицидів та агрохімікатів.

Зважаючи на зафіксовані випадки отруєння бджіл просимо звернути увагу на наступне: Пунктом 7 „Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл” (Наказ Головного державного інспектора ветеринарної медицини від 12.02.2001 №131/5322), передбачено інформування власників пасік за три доби до хімічних обробок із зазначенням  застосовуваного отрутохімікату, місця (у  радіусі 7 км), часу і способу проведення заходу, вказують час ізоляції  бджіл. Обробки проводять у період відсутності льоту бджіл у ранкові або вечерні години. Не допускають  обробку квітучих медоносів і пилконосів під час масового льоту бджіл.

Згідно пункту 5.26 пункту 5 „Державних санітарних правил авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України” (затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 18.12.1996 №382) забороняється проведення авіаційних обробок пестицидами всіх груп токсичності з метою боротьби з шкідниками та хворобами сільськогосподарських культур, лісових та інших угідь, які розташовані ближче:

а )    5 км від місця постійного перебування медоносних пасік;

б) 2 км від рибогосподарських водойм, відкритих джерел водопостачання, місць випасу домашніх тварин, об’єктів природно- заповідного  фонду (заповідників, національних парків, ботанічних і зоологічних заказників і т.п.)

в)    1 км від населених пунктів, твариницьких і птахівничих ферм, а також посівів сільскогосподарських культур, які вживаються в їжу без термічної обробки, садів, виноградників і місць проведення інших сільскогосподарських робіт;

Відповідно до статті 38 Закону України „ Про бджільництво” порушення законодавства в галузі бджільництва тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з законами України;

Відповідальність за порушення законодавства в галузі бджільництва несуть особи, винні у неповідомленні (приховуванні) або наданні неправдивої інформації про виникнення загрози бджолам при застосуванні засобів захисту рослин, а також у порушенні технології вирощування рослин сільськогосподарського та іншого призначення, що призвело до погіршення умов у ареалах розселення бджіл.

Рекомендуємо врахувати вищенаведену інформацію при застосуванні пестицидів і агрохімікатів під час проведення польових робіт.

 

Начальник відділу агропромислового розвитку         Зубко Л.С.

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.