Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підведені підсумки роботи районного Центру надання адміністративних послуг за 1 квартал 2014 року

28 березня 2014 року в райдержадміністрації відбулась нарада, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Манойленко, керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак, спеціалісти Центру надання адміністративних послуг, а також представники підрозділів райдержадміністрації – суб’єктів надання адміністративних послуг. Були підведені підсумки роботи районного Центру надання адміністративних послуг за І квартал 2014 року, обговорено перелік послуг, перспективи їх розширення та удосконалення, взаємодія ЦНАПу та суб’єктів надання адміністративних послуг.

На початку наради керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак нагадала присутнім, що Законом України "Про адміністративні послуги" визначаються правові засади створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг, в яких надаються адміністративні послуги через адміністраторів шляхом взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг. Такий принцип надання адміністративних послуг спрямований на забезпечення зручних та доступних умов для отримання громадянами і суб’єктами господарювання адміністративних послуг в одному місці за мінімальної кількості відвідувань і часових витрат, а також зменшення корупційних ризиків під час надання адміністративних послуг у зв’язку з відсутністю прямого спілкування громадянина і чиновника (представника суб’єкта надання адміністративних послуг). Але, на сьогоднішній день ЦНАП не в повній мірі забезпечує реалізацію очікуваних громадянами функцій. Адже перелік послуг доволі вузькій і надається тільки структурними підрозділами райдержадміністрації. Нажаль, практично відсутня участь у наданні адміністративних послуг через ЦНАП територіальних органів міністерств та інших органів виконавчої влади. Це пов’язано з рядом об’єктивних та суб’єктивних причин.

Учасники наради дійшли висновку, що з метою перетворення Центру у дійсно дієвий орган надання населенню адміністративних послуг необхідно залучати до його роботи спеціалістів територіальних органів міністерств та інших органів виконавчої влади, які надають послуги населенню району. Це, зокрема, органи юстиції, реєстраційної служби, Держземагенства, державної ветеринарної медицини тощо. Доречи, саме робота Держземагенства викликала чи не найбільшу кількість нарікань з боку  громадян минулого року.

За результатами наради було вирішено обробити всі пропозиції та зауваження і надати їх до облдержадміністрації, тому що саме від позиції обласного керівництва територіальних органів міністерств та інших органів виконавчої влади залежить участь їх підрозділів на місцях в реалізації завдань, які визначені законодавчими актами та поставлені перед Центрами надання адміністративних послуг. 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.