Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Бердянському районі розпочинає роботу Центр надання адміністративних послуг

На виконання Закону України „Про адміністративні послуги”, Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, 30 грудня 2013 року відбулось урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг.

 Основна мета роботи Центру - створення зручних та доступних умов для отримання громадянами та суб’єктами господарювання якісних адміністративних послуг. Центр розпочинає роботу з 01 січня 2014 року та, на сьогоднішній день, вже готовий  надавати 29 адміністративних і 19 дозвільних послуг.

У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Н.Борщова, керівник апарату райдержадміністрації А.Галущак, працівники Центру, представники громадськості та ЗМІ. «Відкриття Центру в нашому районі - це ще один важливий крок щодо реалізації в регіоні державної політики у сфері розвитку бізнесу, удосконалення системи дозвільних процедур, створення системи комфортного та якісного надання адміністративних послуг мешканцям району. Тож, відтепер жителям району не потрібно звертатися до великої кількості установ і організацій, розташованих у різних місцях, які ведуть прийом в обмежені дні та години. В одному місці у заявника приймуть заяву і в цьому ж місці він зможе отримати всі необхідні документи» - зазначила у своєму виступі під час урочистого відкриття закладу заступник голови райдержадміністрації Н.Борщова.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.