Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

 

 

На семінарі-нараді вивчали актуальні питання надання адміністративних послуг у сфері міграційної служби

18 березня 2015 року в райдержадміністрації проведено семінар-нараду з актуальних питань надання адміністративних послуг у сфері Державної міграційної служби України. Взаході взяли участь спеціалісти районного центру надання адміністративних послуг, Бердянського міського відділу управління Державної міграційної служби України, представники селищної, сільських рад, відповідальні за ведення міграційної роботи, та громадськості.

Перед учасниками семінару виступила керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак, яка поінформувала присутніх про роботу районного ЦНАПу,  його функції та завдання. Державний адміністратор Юрій Хаджийський розповів про перспективи розширення переліку послуг, що надаються в ЦНАПі та початок тісної співпраці з місцевим відділенням міграційної служби.

Про вимоги Державної міграційної служби України у сфері надання адміністративних послуг, зокрема, щодо видачі паспорту громадянина України особам, які досягли 16-річного віку, розповіла головний спеціаліст Бердянського міського відділу УДМС України Тетяна Пікалова.

Учасники семінару розглянули інформаційні та технологічні картки, а також отримали інструктивні матеріали з питань надання в районному ЦНАПі адміністративних послуг, які входять до сфери компетенції міграційної служби.

 

Організаційний відділ РДА

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua