Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

На семінарі-нараді вивчали актуальні питання надання адміністративних послуг у сфері міграційної служби

18 березня 2015 року в райдержадміністрації проведено семінар-нараду з актуальних питань надання адміністративних послуг у сфері Державної міграційної служби України. Взаході взяли участь спеціалісти районного центру надання адміністративних послуг, Бердянського міського відділу управління Державної міграційної служби України, представники селищної, сільських рад, відповідальні за ведення міграційної роботи, та громадськості.

Перед учасниками семінару виступила керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак, яка поінформувала присутніх про роботу районного ЦНАПу,  його функції та завдання. Державний адміністратор Юрій Хаджийський розповів про перспективи розширення переліку послуг, що надаються в ЦНАПі та початок тісної співпраці з місцевим відділенням міграційної служби.

Про вимоги Державної міграційної служби України у сфері надання адміністративних послуг, зокрема, щодо видачі паспорту громадянина України особам, які досягли 16-річного віку, розповіла головний спеціаліст Бердянського міського відділу УДМС України Тетяна Пікалова.

Учасники семінару розглянули інформаційні та технологічні картки, а також отримали інструктивні матеріали з питань надання в районному ЦНАПі адміністративних послуг, які входять до сфери компетенції міграційної служби.

 

Організаційний відділ РДА

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.