Урядова програма "Доступні ліки"

 

На семінарі-нараді вивчали актуальні питання надання адміністративних послуг у сфері міграційної служби

18 березня 2015 року в райдержадміністрації проведено семінар-нараду з актуальних питань надання адміністративних послуг у сфері Державної міграційної служби України. Взаході взяли участь спеціалісти районного центру надання адміністративних послуг, Бердянського міського відділу управління Державної міграційної служби України, представники селищної, сільських рад, відповідальні за ведення міграційної роботи, та громадськості.

Перед учасниками семінару виступила керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак, яка поінформувала присутніх про роботу районного ЦНАПу,  його функції та завдання. Державний адміністратор Юрій Хаджийський розповів про перспективи розширення переліку послуг, що надаються в ЦНАПі та початок тісної співпраці з місцевим відділенням міграційної служби.

Про вимоги Державної міграційної служби України у сфері надання адміністративних послуг, зокрема, щодо видачі паспорту громадянина України особам, які досягли 16-річного віку, розповіла головний спеціаліст Бердянського міського відділу УДМС України Тетяна Пікалова.

Учасники семінару розглянули інформаційні та технологічні картки, а також отримали інструктивні матеріали з питань надання в районному ЦНАПі адміністративних послуг, які входять до сфери компетенції міграційної служби.

 

Організаційний відділ РДА

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.