Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

 

На семінарі-нараді вивчали актуальні питання надання адміністративних послуг у сфері міграційної служби

18 березня 2015 року в райдержадміністрації проведено семінар-нараду з актуальних питань надання адміністративних послуг у сфері Державної міграційної служби України. Взаході взяли участь спеціалісти районного центру надання адміністративних послуг, Бердянського міського відділу управління Державної міграційної служби України, представники селищної, сільських рад, відповідальні за ведення міграційної роботи, та громадськості.

Перед учасниками семінару виступила керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак, яка поінформувала присутніх про роботу районного ЦНАПу,  його функції та завдання. Державний адміністратор Юрій Хаджийський розповів про перспективи розширення переліку послуг, що надаються в ЦНАПі та початок тісної співпраці з місцевим відділенням міграційної служби.

Про вимоги Державної міграційної служби України у сфері надання адміністративних послуг, зокрема, щодо видачі паспорту громадянина України особам, які досягли 16-річного віку, розповіла головний спеціаліст Бердянського міського відділу УДМС України Тетяна Пікалова.

Учасники семінару розглянули інформаційні та технологічні картки, а також отримали інструктивні матеріали з питань надання в районному ЦНАПі адміністративних послуг, які входять до сфери компетенції міграційної служби.

 

Організаційний відділ РДА

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua